Rimmel

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: anitaanett, az összetevőket feltöltötte: Dea, Módosítva: 2017. október 4.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ár: 500 , Eladó: Orsolya8
Állapot: nem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges

keserutimi

2019. február 15.

A 019-es Disco Diva árnyalat van meg, és már a 2. üvegcsével használjuk nővéremmel. Minden színhez jól passzol. Sok glitter és csillám van benne, és szépen lehet építgetni, attól függően ki mennyire szeretné, hogy csillogjon. Teljes áron szerintem drága, de Glamour-napokon vagy akciósan érdemes beszerezni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

zsebmano

2017. november 10.

Nemrég szeretem be a 019-es árnyalatot, és olyannyira megtetszett, hogy rögtön vettem egy 021-est is. Nagyon jól fellehet dobni vele mindenféle lakkot, és magába is klassz. Sok benne a csillám, nem tudok betelni vele :) , gyorsan szárad. Perpillanat úgy érzem sokáig ez lesz nálam a sláger :D A rimmel körömlakkjaiban nem szoktam csalódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 10.

liliana26

2017. július 22.

Nekem is a 019-es Disco Diva árnyalat van meg, és imádom! Szinte minden lakkhoz illik, és gyorsan szárad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 22.

angel202322

2016. április 26.

019-Disco Diva árnyalat van meg. Sokféle alaplakkhoz illik, sok csillámot lehet egyszerre kiszedni az üvegből.
Ezenkívül nagyon gyorsan szárad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Ezenkívül nagyon gyorsan szárad.

Mundow

2016. április 10.

A 010 Sparkle Every Day árnyalat van meg belőle. Nagyon szeretem használni. Mostanában egyre gyakrabban nyúlok érte. Már a felét elhasználtam, ami nálam elég ritkán fordul elő.
Leginkább azért kedvelem, mert a körmeimen a sok csillám olyan bevonatot képez, ami meggátolja, hogy könnyen meghajoljon/megtörjön a köröm. Nekem általában nehezen megy a körömnövesztés, de ezzel a lakkal sikerül. Szinte pajzsként védi a körmeimet a töréstől.
Nagyon könnyű felvinni a lakkot a számomra nagyon praktikus ecsettel. Szépen terül és a színe is gyönyörű. A barna és a lila együtt csodaszép. Azoknak ajánlom akik szeretik a csillámos lakkokat, mert csillám van benne bőven.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 10.

mivett

2015. november 30.

Első benyomás:
Szeretem, hogy elég sok díszt lehet felvinni egyszerre vele, és mind rásimul a körömre. Sajnos nem szárad túl gyorsan, párszor belenyúltam és javíthattam ki.

Később updatelek a végső véleménnyel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

Első benyomás:

Később updatelek a végső véleménnyel :)

nashko77

2015. november 23.

Végre egy normális csillámos lakk, amely valóban tele van csillámokkal, ráadásul fel lehet vinni úgy, h azok nem ágaskodnak felfelé még fedőlakk nélkül sem (de azért egy óra elteltével tettem rá azt is). Disco diva van meg, csodaszép. A Rimmel lakkok a kedvenc drogériás körömlakkjaim, a 650 ft-ostól az 1100-asig, mindet próbáltam már. Szépek, gyorsan száradnak, tartósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

TheEvii00

2015. július 7.

Akciósan jutottam hozzá a Dm-ben és nagy kedvencem lett. Igaz, én imádom a csilli-villi lakkokat és ez is egy ilyen, szinte minden színi körömlakkhoz illik, nekem a Midnight mistletoe van meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

anitaanett

2015. január 9.

Szilveszter előtt szerezte be anyukám a 019-es Disco Diva árnyalatot, 1 db volt már csak belőle a Dm-ben, ebből következtettünk, hogy biztos megéri az árát. Nem csalódtunk benne! Többen megdicsérték, amikor látták a körmeimet, hogy mennyire szikrázó, ragyogó. 1 rétegben is már nagyon csillog, 2 rétegben meg már abszolút bulis lakk. Hamar megszáradt és 5!!! napig bírta, 5 nap után kezdett lejönni a körömszéleknél. A többi árnyalat is nagyon szép, ha lesz még a DM-ben biztos beszerzünk más színben is. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Red 7 Lake / CI 15850, Red 6 / CI 15850, CI 60725

Színezék. Piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)