Rimmel

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Sopetil, az összetevőket feltöltötte: parblek, Módosítva: 2017. február 10.

Kiszerelés:   4,5 g

Elrejti a bőrhibákat és a szem alatti karikákat.

Ár: 500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Kokusztej

2019. november 10.

Nekem eddig ez vált be a legjobban és ehhez térek vissza mindig. Jó a fedése, tartós és nem drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

floralbird

2019. november 1.

Sokáig ezt a korrektort használtam, mert nem találtam jobbat nála, de most már biztosra mondom, hogy nem volt jó nekem. Nagyon szárította a bőrömet és nehezen is tudtam eldolgozni. Most már a Catrice Liquid Camouflage-t használom, az sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 1.

Meoi

2019. július 16.

Bőrhibákat nálam nagyon jól eltakarja. Könnyű gyors a használata. Egyedül az illata nem jön be...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

2019. május 18.

Ebben az árkategóriában sokkal jobb korrektorok is vannak.Nem lehet rendesen eldolgozni,beauty blenderrel sem szép. Tanulópénz volt nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

FarkasManka

2019. április 9.

Szem alatti fekete karikákat próbálom eltüntetni vele , jobb napokon sikerül is ,durvább napokra viszont kevés. Olyankor még egy világosabb BB krémet és egy kis púdert is be kell vetnem ezért azt mondom, hogy plusz egy kencének jó de csodát nem tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

Reni666

2019. március 18.

Hát nem a legjobb !!!
Jól eldolgozható , a szem alatti karikákkal nem csinál semmit .
Rétegezhető , ugy el lehet használni .
Nem túl tartós , nem okozott pattanást ,irritáciot .
Szinben tényeleg sötét a vilagos árnyalat is .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Hát nem a legjobb !!!
Jól eldolgozható , a szem alatti karikákkal nem csinál semmit .
Rétegezhető , ugy el lehet használni .
Nem túl tartós , nem okozott pattanást ,irritáciot .
Szinben tényeleg sötét a vilagos árnyalat is .

KozmaNikolett2001

2019. január 13.

Nem valt be:( nehezen eldolgozhato

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 13.

Nem valt be:( nehezen eldolgozhato

SimonO

2018. november 22.

Arcon levő bőrhibákra vettem, nem elég krémes, és inkább kiemelte a bőrhibát, mintsem elfedte volna. aki a Catrice camouflage korrektorokra esküszik, azoknak nem hiszem, hogy tudna bármit is adni. Szem alá nem próbáltam a termék keménysége miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

BiankaBici

2018. november 19.

Nekem nagyon bevált! Tökéletesnek tartom a fedését, nagyon jól lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

Aadrii

2018. október 13.

Nagyon meg vagyok vele elégedve! Tökéletesen fed, jól kenhető, nem üt el a bőrömtől. Pattanás és szem alatti karika fronton is jól teljesít nálam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.