Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: p3trababa, Módosítva: 2012. május 27.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2 árnyalat száradás után gyömlcsös illatú.

sailorluna

2018. augusztus 15.

a 057 just buy me sárga színű botrányos. csíkoz, nem fed egyenletesen, nem elég belőle 2 réteg, és soha nem szárad meg. emiatt egyelőre nem mertem más árnyalatban megvásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

tátombák

2017. április 18.

Évekkel ezelőtt 180 (!!!) forintért találtam a Sunshine árnyalatot félredobva a Rossmannban a turkálós kosárban, nyilván nem hagytam ott. Csak több rétegben fed normálisan, elég gyengén pigmentált, tartóssága teljesen átlagosnak mondható.
Ami viszont számomra nagyon durva, az az, hogy úgy befogta a körmeimet, hogy ha szétmarattam volna a lemosóval, akkor sem szabadultam volna tőle. Még hetekig undorító látvány volt a sárgára színezett körmöm. Hiába tetszett a szín, sosem volt türelmem még alaplakkot kenni alá, szóval többet használtam. Odaadtam tesómnak, azért jár a 2 csillag, mert neki örömet okoztam vele, és alaplakkal elhasználgatja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

bettina28

2016. december 26.

Állagra és tartósságra egy átlagos körömlakk viszont nagyon tetszik a sötét bordós színe. Szerintem a Rimmel lakkok azért annyira nem rossz minőségűek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

Ella

2016. február 5.

Ez annyira nem jött be. Szerintem nem tartós és a finise sem a legszebb. Átlagos körömlakk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

f.szaszus

2015. december 14.

A Block your green árnyalat van meg. Egyetlen problémám van vele, hogy bármilyen alaplakkot használok ez a lakk mindig megfogja a körmeimet, ami elég idegesítő. Ezen kívül semmi gondom a lakkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 14.

sznoemi

2015. augusztus 23.

Ajándékba kaptam egy elég világos árnyalatot,amiből 3 réteg sem volt elég,ráadásul még csíkos is volt,úgyhogy ez csak 3*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Ingi

2015. május 3.

A Block your green árnyalat van meg, jó pár éve. Gyümölcsös illata szerintem sosem volt, ezen meglepődtem :D
Amúgy nem rossz, de nem is a legjobb lakkom. A 60 senconds kollekció picit jobb...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

Regi84

2015. április 9.

Strawberry fizz árnyalat van meg és nagyon szeretem, igazi nyári, csajos szin :) sajnos már kezd beszáradni, mert elég régi, de nem láttam már egy drogériában sem... Két rétegben gyönyörűen fed.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

tdorina3

2015. április 7.

A 058 Lemon Drop árnyalat van meg. Egy rétegben borzasztó, két rétegben úgy szintén, nagyon foltosan fed. 3 rétegben már mondhatjuk rá, hogy tűrhető, de lemegy a nap mire így megszárad - már ha megszárad egyáltalán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 7.

kissenikor

2014. július 29.

Gyönyörű, korall-piros árnyalat van belőle, tesómtól kaptam. Kerestem azóta több társát is, hátha tudok még beszerezni, mert eléggé bejött, de sehol nem találtam :(. Lepattogzás nem jellemző rá, leginkább picit kopik a körömvégen 2-3-4 nap után, de fedőlakk nélkül 4 napig simán hordható, ami nálam nagy előrelépés irodai munkánál. Szép a színe, szépen fed, akár egy rétegben is jó lenne, de a bombabiztosság miatt kell a kettő. Az ára is barátságos, újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Acetone 0 0