Rimmel

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 21.

Highlighter és kontúr duó

3 változatban elérhető

amygdala0131

2019. május 28.

A drogériában csak két árnyalatát találtam, egy light és egy medium verziót. Gondoltam, a falfehér bőrömhöz inkább a light verzió fog passzolni, de az túl narancssárgás volt, ezért a mediumot hoztam el, kicsit félve, hogy túl sötét lesz. Hamar kiderült, hogy tökéletes választás volt, nagyon könnyen el lehet dolgozni, szép a színe, nem pacás, nem foltos, nincs olyan hatása, mintha sárral kentem volna össze a fejemet. Tetszik a fej kialakítása is, az orromat is könnyen tudom vele kontúrozni. Először attól tartottam, hogy nagyon zsíros állagú lesz, ezért a kombinált bőrömről hamar le fog folyni, de mint kiderült, elég tartós, főleg, ha bronzosítóval fixálom. A highlighter része is tetszik, kicsi csillámok vannak benne, de természetes a finishe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

oszibarack

2019. január 21.

Első kontúrozó termékem, nagyon szeretem. Jó az állaga, könnyű eloszlatni, és szépek a színei (medium árnyalatot használom), nem természetellenes. Talán csak annyi, hogy nekem inkább bronzosítónak működik ez a meleg barna árnyalat, a highlighter viszont csodaszép és természetes. A kontúr felét még az ujjammal dörzsölve a szemhéjamra is szoktam kenni, mert nagyon passzol a barna szemeimhez. Tartósságra közepes, de ha por állagú termékekkel "rögzítem", akkor kibírja az egész napot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Dorkica

2018. május 8.

Nekem a light verziója van meg, de ez is nagyon jól látszik a bőrön. A highlighterért oda vagyok, nagyon szép, natúr színe van, de mégis látszik. Könnyen kenhető, és tartós. Mindenkinek csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 8.

Momiji

2018. április 11.

Azt kell hogy mondjam, jó kis cucc! Nagyon egyszerűen és könnyen lehet vele dolgozni, és még tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Banszky

2018. február 25.

Boltban meglestem a színe miatt és neten megrendeltem féláron. Sosem kontúroztam,mindenképpen krémes állaggal szerettem volna kezdeni. Könnyű felvinni,eloszlatni és beleolvad a bőrszínembe.
Kezdőknek abszolút ajánlom,jó kos termék. Nekem tetszik,hogy highlighterrel együtt van. Praktikus így egyben és a csavarós megoldás is fantasztikus! 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.