Rimmel

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Mse, Módosítva: 2018. január 2.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Transzparens, átlászó fehér színű, mattító arcpúder, mely meggátolja a kizsírosodást és fixálja a sminket.

Palma215

2021. augusztus 20.

A Catrice púderemet sikeresen eltörtem, ezt vettem helyette, és teljesen jó, talán még jobban is szeretem. Puha, krémes, matt, nem hagy fehér réteget, nagyon szép és egyenletes a hatás, és sokáig matt marad a finish az én erősen zsíros bőrömön is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 20.

WednesdayAddams

2021. május 6.

Az essence szintén matt fehér - átlátszó - púderén kívül az egyetlen, ami az én zsíros bőrömet valamennyire kordában tudja tartani.
Drágább, mint az essence, de nekem tovább is tart (az nálam kb. 3 hét alatt elfogy) és a csomagolása is jobb, valamint nincs olyan lisztes hatása sem, szóval ennél maradok szerintem.
Egyetlen gondom, hogy a parfümöt igazán kihagyhatták volna belőle, míg élek nem fogom megérteni miért kell minden arcravalót telenyomni vele, mikor az egyik legirritálóbb hatású összetevők egyike.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 6.

ccleox

2021. február 11.

Jól fixálta a sminkemet, nagyon szép volt a finishe. Én a szivacsot nem használom, ecsettel szoktam fixálni az arcomat és egész tartós is! Szerencsére nem hagy maga után fehér pöttyöket sem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 11.

Mse

2020. január 15.

Fehér, hófehér, de nem kell aggódni, hogy az ember szellemként, vagy gésaként fog kinézni. A púder fehér a dobozban, de felvitel után áttetszővé válik és bármilyen bőrtónushoz igazodik.Ezért egyáltalán nem látod a port vakító fehérnek az arcodon. Helyette szép matt felület kap az ember. Sima és krémes, könnyen felvehető mind ecsettel, mind szivaccsal, bár én ecsettel jobban szeretem felvinni. Mivel hófehérke vagyok, ezért nagyon örülök mindennek, ami nem sárgás beütésű.
Egyedül az összetevők miatt vonok le, mert azért az nekem nagyon fontos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 15.

Egyedül az összetevők miatt vonok le, mert azért az nekem nagyon fontos.

dorottyacs

2019. augusztus 6.

Zsíros bőrömön eddigi legtartósabb púder, persze nem várok csodákat.Tetszik benne, hogy nem vesz fel olyan nagy mennyiséget az ecset, így természetes a matt hatás. Újravenném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

szanii

2019. augusztus 3.

Már régóta szemeztem vele, glamour napok alatt beszereztem féláron, kb. ennyit is ér igazából. Az essence átlátszó púderét cseréltem le erre. Idáig nagyon tetszik, jól fixálja a sminkem, nem leszek tőle fehér. Egész nap matt az arcom.

Viszonylag elég hamar összetört, így nehezen tudom már felvinni. Újra nem veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

MaryMills

2019. augusztus 1.

Nem dobtam hanyatt magam tőle.
A zsíros bőrömmel nem tudott csodát tenni (értsd úgy, hogy ugyanannyit tett, mint bármely más púder: pár óra után átfényesedett), ráadásul engem rendesen kifehérített.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Nem dobtam hanyatt magam tőle.

DNM

2018. november 26.

Nagyon szeretem, mattít, nem sárgítja be az arcot, tartós. Az illata semleges. Szerintem ezt fogom használni újra és újra

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

Zuzmo0820

2018. november 19.

A kedvenc púder a Rimmel stay matt termék volt. Aztán úgy esett, hogy levettem az Insta szériát a polcról, épp kuponos napok voltak. Először, mint minden terméknél nem nagyon gondoltam, hogy ez befogválni. De nagyon nagyon imádom! A T-vonalam hajlamos az átfényesedésre... És láss csodát ettől a púdertől ugyanolyan matt hatású marad végig. A terméktől nem lesz fehér az ember és nem is ad nehéz érzetet a bőrön. Nekem újra sem kell púdereznem a nap folyamán :) A csomagolás sokkal erősebb és tartósabb, mint a stay matt társának és ráadásul kinyitható a fedele nem "letépős" ami nagy előny mindenki számára. Egyenlőre ez a púder az ami nekem most tökéletes, szóval marad egy darabig! 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

tnorazso

2018. november 14.

Nagyon szeretem, nem lesz fehér tőle az arcom. Könnyen zsírosodó bőröm miatt vettem, erre a célra tökéletesen megfelel. Újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol