Best of Beauty 2019

Rimmel

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Dorcsa, az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Sminkek szájra

Matt finissel.

Ár: 500 Ft , Eladó: wowbagger
Állapot: használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Bettii98

2019. május 23.

Nekem a 111 kiss of life árnyalat van meg. Tartósság 0, csúnyán kopik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Nekem a 111 kiss of life árnyalat van meg. Tartósság 0, csúnyán kopik.

Kamea

2019. május 22.

A 105-ös árnyalatom van meg. Olyan kis narancsosan, barnásan nude-os árnyalat. Sokáig használtam, aztán áttértem az élénkebb színekre, és most, ebben az őszies tavaszban újra eszembe jutott. Felkenve van egy enyhe csillogása, de azért inkább matt a finishe. Nem szárít, mert kicsit krémesebb állagú. Ennek ellenére aránylag tartós is, de azért a nap folyamán muszáj többször is utánaigazítani. Szerintem, ár-érték arányban is rendben van. Jó kis viselet a mindennapokra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 22.

eszterksz

2019. április 25.

Nekem nagyon bejött. Ár-érték arányban szerintem a legjobb a piacon és nagyon tartós

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

zfruzsi

2019. április 8.

Nagyon szeretem a csomagolását, az illatát és az érzetét az ajkaimon - én nem mondanám azért 100%-osan mattnak, inkább szaténnak vagy fél mattnak, de nekem ez a finish is bejön nagyon, úgyhogy nincs vele gondom. Egyik kedvencem, amit az is bizonyít, hogy mindjárt teljesen elhasználom és tervezek belőle venni még aztán, ha kapható, mert szuper kis hétköznapi, kényelmes viseletű rúzsnak tartom, ami bár nem extrém tartós, de a formulának hála könnyen újrakenhető és egyébként is egyenletesen kopik, úgyhogy nincs vele gond. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

brigditd

2019. március 30.

Szép, nagyon pigmentált de lehetne mattabb. Evést ivást nem igazán bír ki ezért -1* de nem kopik csúnyán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 30.

Dicci

2019. március 4.

Próbából vettem egy rúzst még tavaly. Sztem kellemes az illata és a textúrája. Viszont valóban kicsit szárít. Nem durván, de azért látszódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Brbgi

2018. július 18.

Egyszer volt szerencsém egy hétig használni. Egyszerűen imádtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Egyszer volt szerencsém egy hétig használni. Egyszerűen imádtam.

BlindedByLipstick

2018. július 14.

A 107-es és a 111-es színek tulajdonosa vagyok, mindkettő gyönyörű, egyik sem matt, ami annyira nem is baj, könnyebb korrigálni, és nem szárítja ki az ajkaimat. Őszi-téli időszakban szoktam őket használni, a 107 tipikusan bogyós, hűvös-napsütéses októberre való, míg a 111-es karácsonyi estékre. Evést/ivást nem nagyon bírnak, de legalább szépen, egyenletesen, nem foltosan kopnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 14.

Anheszenamon

2018. július 2.

Ár-érték arányban ez egy egész jó kis termék. DE: köze nincs a matthoz. Nem is értem miért nevezik mattnak. Tartósabb mint egy extra krémes, fényes rúzs, de evés-ivást nálam nem bírja. 105-ös árnyalatban van meg, ami rajtam inkább barnás tónusba hajlik, mintsem rózsaszín. El fogom használni mert hétköznapokra teljesen elég, nem feltűnő, táskába is be szoktam dobni, hogy napközben meg tudjam igazítani. Nem hiszem, hogy újra fogom venni, mert ha jól számolok bőven 50 db felett van a rúzsaim száma. (Persze egy új Mac rúzsnak sosem tudok ellenállni 😘💄 )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

Tiziana

2018. március 27.

101-es rózsaszín nude árnyalat, nagyon szép a színe, nem teljesen matt, amit nem is bánok,
viszont felkenés után úgy éreztem mintha összehúzta volna a számat...tehát szárít sajnos.
(nekem a Max Factor rúzsok íze jobban "ízlik")

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 27.

(nekem a Max Factor rúzsok íze jobban "ízlik")

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Wax

Ceresin 0 0

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!