Rimmel

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Dorcsa, az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Sminkek szájra

Matt finissel.

Ár: 300 Ft , Eladó: eve57
Állapot: használt, Helyszín: Hajdúnánás, fizetés: posta, személyes átvétel (alkalmanként Debrecenben, vagy Nyíregyházán)
Ár: 1000 , Eladó: hajagosvirag
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Kp vagy posta

Qwerty1234

2019. október 26.

Közepes tartósság. Illata szuper. Színeit imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

Közepes tartósság. Illata szuper. Színeit imádom!

labanczlaura0502

2019. október 26.

Egy gyönyörű nude színben szereztem be nagyon jó áron, a legjobb döntés volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 26.

Egy gyönyörű nude színben szereztem be nagyon jó áron, a legjobb döntés volt :)

marbi

2019. szeptember 26.

Tartós, viszont nagyon szárítja a számat. A színei szépek, többet megvettem már.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Diaaa

2019. szeptember 4.

107 es sötét piros színt vettem leárazva...illata olyasmi mint az only one matt rúzsoké. tartósságára semmi panaszom, nem is szárít, a szín is tökéletes :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Bettii98

2019. május 23.

Nekem a 111 kiss of life árnyalat van meg. Tartósság 0, csúnyán kopik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Nekem a 111 kiss of life árnyalat van meg. Tartósság 0, csúnyán kopik.

Kamea

2019. május 22.

A 105-ös árnyalatom van meg. Olyan kis narancsosan, barnásan nude-os árnyalat. Sokáig használtam, aztán áttértem az élénkebb színekre, és most, ebben az őszies tavaszban újra eszembe jutott. Felkenve van egy enyhe csillogása, de azért inkább matt a finishe. Nem szárít, mert kicsit krémesebb állagú. Ennek ellenére aránylag tartós is, de azért a nap folyamán muszáj többször is utánaigazítani. Szerintem, ár-érték arányban is rendben van. Jó kis viselet a mindennapokra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 22.

eszterksz

2019. április 25.

Nekem nagyon bejött. Ár-érték arányban szerintem a legjobb a piacon és nagyon tartós

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

zfruzsi

2019. április 8.

Nagyon szeretem a csomagolását, az illatát és az érzetét az ajkaimon - én nem mondanám azért 100%-osan mattnak, inkább szaténnak vagy fél mattnak, de nekem ez a finish is bejön nagyon, úgyhogy nincs vele gondom. Egyik kedvencem, amit az is bizonyít, hogy mindjárt teljesen elhasználom és tervezek belőle venni még aztán, ha kapható, mert szuper kis hétköznapi, kényelmes viseletű rúzsnak tartom, ami bár nem extrém tartós, de a formulának hála könnyen újrakenhető és egyébként is egyenletesen kopik, úgyhogy nincs vele gond. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

brigditd

2019. március 30.

Szép, nagyon pigmentált de lehetne mattabb. Evést ivást nem igazán bír ki ezért -1* de nem kopik csúnyán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 30.

Dicci

2019. március 4.

Próbából vettem egy rúzst még tavaly. Sztem kellemes az illata és a textúrája. Viszont valóban kicsit szárít. Nem durván, de azért látszódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Wax

Ceresin 0 0

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.