Rimmel

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   18,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: tsolya, Módosítva: 2018. július 19.

Kiszerelés:   18,5 g

A készlet pariktikus kombója a három arcpúder árnyalatnak, aminek tartalma egy highlighter, egy arckontúr és egy pirosító.

3 kombinációban kapható

Ár: 1300 Ft + posta , Eladó: Kheni
Állapot: kb. 2x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: fizetés banki utalással, személyes átvétel Debrecenben, ajánlott posta, postán maradó, Foxpost
Ár: 1200 , Eladó: emitaylor23
Állapot: Kipróbált , Helyszín: Sopron, fizetés: --

danna113

2020. május 9.

Jókat halottam, így rögtön lecsaptam rá, ahogy megjelent itthon is a boltokban. Sajnos nálunk csak a két világosabb verziója kapható így vaciláltam, mert én a legsötétebbet (003) akartam eredetileg elvinni (ez nem kapható nálunk), de a a 002-ben viszont végre egy szürkésebb kontúr szín van, a 001-es pedig túl barna és halovány, így azt választottam. A színek nem túlzottan pigementáltak, így ez csak nagyon halvány kontúrt ad az arcnak, ami egyénként nagyon jól tud kinézni. Jól építhető, viszont sajnos nagyon nehezen tudom csak eldolgozni, ami miatt még nem vagyunk annyira jóban mint szeretném. A kontúr szín tökéletes, kicsit szürkés (halleluja), de nem annyira pigmentált, hogy erős kontúrt lehessen vele húzni. A highlighter szép szatén fényű pezsgőszín, ha valaki nem szereti a durva fényt, ez tökéletes. Illetve nem csak highlighternek, de az egész arcnak szép fényt adhat. A pirosító színe szép, de valahogy nem a kedvencem. Mivel nem tudom eldolgozni rendesen, így egyszerűen rosszul néz ki, amikor felviszem, nem egyenletes és ahogy az ember próbálja eloszlatni csak egyre erősebb lesz a szín. Ajánlani csak annak tudom, aki inkább por alapú alapozót használ, vagy egyáltalán nem használ és annak, aki csak egy kis szép keretet akar az arcának adni. Sajnos a folyékony alapozót nem szereti (legalábbis én most még ennek tulajdonítom az eldogozhatatlanságát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

Adryanne83

2019. november 18.

Nekem bevált. Szépek a színek és tartós. Tetszik hogy többféle színből tudok választani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

pappveronika30

2019. november 15.

A 002-es Coral Glow árnyalat tulajdonosa vagyok. Már régóta csak bronzosítót használok, mert nem sikerült megfelelő pirosítót találnom ami illett volna a bőrömhöz, de amit az ebben lévő pirosítót kipróbáltam annyira természetesen szép hatást értem el vele, hogy mondtam : Ez Az Igazi! Gyönyörű benne a highlighter is, a bronzosító nem sötét hanem pont megfelelő színű, a pirosító nagyon szépen illik a bőrömhöz.Kipróbáltam szemhéjfestésre is, amire szintén tökéletes, mert nagyon szép természetes sminket lehet vele összehozni. Ha elfogy akkor tuti újra veszem:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 15.

dorimeow

2019. november 11.

A pirosító palettát sikerült beszereznem , egyelőre nagy szerelem , ár-érték arányban is nagyon jól teljesít🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 11.

Zafina

2019. október 27.

Én nagyon szeretem, mert a világosabb árnyalatot vettem meg és nagyon természetesek a színek benne. A tartósságára sincsen semmi panaszom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

vrgdo1991

2019. október 23.

2 fajta paletta is megvan, mindkettőt előszeretettel használom. Tartós, egész nap a helyén marad. A csillámos árnyalatokat szemhéjra is szívesen használom. Állandó társam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

pilluska

2019. október 6.

Praktikussága miatt vettem meg, mivel elég sűrn utazok kellett egy termék amiben van bronzosító és pirosító is, és erre esett a választásom a gyönyörű színei miatt. A bronzosító nem annyira tartós, viszont a pirosító egész nap marad a helyén, szóval már amiatt megéri megvenni. Egyébként nagyon természetes hatású, szóval összességében nekem nagyon bevált, ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

IamLili

2019. június 3.

Nagyon praktikus és természetes hatást kölcsönöz, a nap végére enyhén elkezd lekopni. A boltban nem mindenkinek tűnik fel, de a pirosító és a bronzosító is csillámos (Coral Glow), közepesen jól pigmentáltak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 3.

sabrirory

2019. május 29.

Golden bronze van meg. A színe nem túl intenzív és borzalmasan csillog. Poroz rendesen. Sokat kellett felvinni belőle, hogy látsszon valami. Én nem vagyok vele elégedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Ditti79

2019. május 17.

Coral Glow árnyalatot szereztem be JOY-napokon és egyáltalán nem bántam meg.A kontúrt és a pirosítót keverve megkapom a tökéletes bronzosító árnyalatot,amit mindig is kerestem :) Visszafogottak a színek,a highlighter is visszafogott fényű,hétköznapokra is tökéletes.Ár-érték arányban szerintem ez egy tökéletes termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 17.

Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Triethoxycaprylylsilane
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, Iron Oxides, CI 77492, CI 77499, Red 30 / CI 73360, Manganese Violet / CI 77742, Yellow 5 Lake / CI 19140, Carmine / CI 75470, Red 6 / CI 15850
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.