Rimmel

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   18,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: tsolya, Módosítva: 2018. július 19.

Kiszerelés:   18,5 g

A készlet pariktikus kombója a három arcpúder árnyalatnak, aminek tartalma egy highlighter, egy arckontúr és egy pirosító.

3 kombinációban kapható

Ár: 1200 Ft + posta , Eladó: Kheni
Állapot: 1x használt , Helyszín: Debrecen, fizetés: előre utalással, postai ajánlott levél, postán maradó

barbita

2021. július 11.

Praktikus a kiszerelése, sokáig elég. Highlightert és pirositót szoktam használni. Tetszik hogy nem túl erősek a színei, így a nagyon világos bőrömön is szépen mutat. Könnyen eltudom dolgozni, és nagyon jól epíthető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 11.

Mavatika

2021. április 16.

Elégedett vagyok ezzel a pirosítóval, régóta használom. Szépek a színei és viszonylag tartós is. Ár-érték arány tekintetében is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 16.

hdori23

2021. március 22.

A 001 es árnyalat van meg nekem, nagyon szeretem a hétköznapokban, pont addig tartós amíg kell. Szépen ellehet dolgozni, ár érték arányban nekem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 22.

Katuss_55

2021. február 19.

A hétköznapokra elegendő ragyogást biztosít. Szuper, hogy 3 féle termék van egy palettán. Talán kevéssé pigmentált, ezért kap tőlem 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

Glorcika

2021. február 19.

Nagyon szeretem ezt a palettát. A bronzosító szín kicsit csillogó, de nem viszek fel belőle sokat, így nem vészes. Nem veszem újra, mert van másik trió palettám és azt tesztelgetem majd, de ha nem válik be, ehhez vissza fogok térni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

Wilfur

2021. február 17.

Nagyon tetszik, barátnőm vette nekem ajándékba. Könnyű a használata, és szépek a színek. Talán nem annyira tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 17.

DNM

2020. július 28.

A bronzosító túl sárga, a pirosító túl piros, a highlither pedig semmilyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

A bronzosító túl sárga, a pirosító túl piros, a highlither pedig semmilyen.

Agnes91P

2020. július 25.

Hétköznapokon csak szemsminket csinálok, így az alkalmakra nekem jobban megérte egy palettát venni, mint külön-külön pirosítót, bronzosítót, stb. Teljesen meg vagyok elégedve vele, legjobban a bronzosító tetszik. A highlighter lehetne egy kicsit fényesebb is, de összességében nincs bajom vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

GaMirV

2020. július 10.

Körülbelül fél éve már hogy megvettem.
Eleinte nagyon tetszett a pirosítója es a bronzosító is.
A highlighter nos, nem az én árnyalatom, de se baj gondoltam én.
Mostanra viszont bebüdösödött és hiába felviszem tömény mennyiségben alig látszik rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 10.

Körülbelül fél éve már hogy megvettem.
Eleinte nagyon tetszett a pirosítója es a bronzosító is.
A highlighter nos, nem az én árnyalatom, de se baj gondoltam én.

danna113

2020. május 9.

Jókat halottam, így rögtön lecsaptam rá, ahogy megjelent itthon is a boltokban. Sajnos nálunk csak a két világosabb verziója kapható így vaciláltam, mert én a legsötétebbet (003) akartam eredetileg elvinni (ez nem kapható nálunk), de a a 002-ben viszont végre egy szürkésebb kontúr szín van, a 001-es pedig túl barna és halovány, így azt választottam. A színek nem túlzottan pigementáltak, így ez csak nagyon halvány kontúrt ad az arcnak, ami egyénként nagyon jól tud kinézni. Jól építhető, viszont sajnos nagyon nehezen tudom csak eldolgozni, ami miatt még nem vagyunk annyira jóban mint szeretném. A kontúr szín tökéletes, kicsit szürkés (halleluja), de nem annyira pigmentált, hogy erős kontúrt lehessen vele húzni. A highlighter szép szatén fényű pezsgőszín, ha valaki nem szereti a durva fényt, ez tökéletes. Illetve nem csak highlighternek, de az egész arcnak szép fényt adhat. A pirosító színe szép, de valahogy nem a kedvencem. Mivel nem tudom eldolgozni rendesen, így egyszerűen rosszul néz ki, amikor felviszem, nem egyenletes és ahogy az ember próbálja eloszlatni csak egyre erősebb lesz a szín. Ajánlani csak annak tudom, aki inkább por alapú alapozót használ, vagy egyáltalán nem használ és annak, aki csak egy kis szép keretet akar az arcának adni. Sajnos a folyékony alapozót nem szereti (legalábbis én most még ennek tulajdonítom az eldogozhatatlanságát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Triethoxycaprylylsilane
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, Iron Oxides, CI 77492, CI 77499, Red 30 / CI 73360, Manganese Violet / CI 77742, Yellow 5 Lake / CI 19140, Carmine / CI 75470, Red 6 / CI 15850
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.