Rimmel

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   18,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: tsolya, Módosítva: 2018. július 19.

Kiszerelés:   18,5 g

A készlet pariktikus kombója a három arcpúder árnyalatnak, aminek tartalma egy highlighter, egy arckontúr és egy pirosító.

3 kombinációban kapható

ÚJ Rimmel Kate Moss Sculpting Paletta 02 Coral Glow
Ár: 2000 Ft , Eladó: gaimanna
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után postázom (+ postaktg.)
Ár: 1500Ft , Eladó: tsolya
Állapot: Swatcholt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel/posta
dorimeow

2019. november 11.

A pirosító palettát sikerült beszereznem , egyelőre nagy szerelem , ár-érték arányban is nagyon jól teljesít🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 11.

Zafina

2019. október 27.

Én nagyon szeretem, mert a világosabb árnyalatot vettem meg és nagyon természetesek a színek benne. A tartósságára sincsen semmi panaszom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

vrgdo1991

2019. október 23.

2 fajta paletta is megvan, mindkettőt előszeretettel használom. Tartós, egész nap a helyén marad. A csillámos árnyalatokat szemhéjra is szívesen használom. Állandó társam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

pilluska

2019. október 6.

Praktikussága miatt vettem meg, mivel elég sűrn utazok kellett egy termék amiben van bronzosító és pirosító is, és erre esett a választásom a gyönyörű színei miatt. A bronzosító nem annyira tartós, viszont a pirosító egész nap marad a helyén, szóval már amiatt megéri megvenni. Egyébként nagyon természetes hatású, szóval összességében nekem nagyon bevált, ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

IamLili

2019. június 3.

Nagyon praktikus és természetes hatást kölcsönöz, a nap végére enyhén elkezd lekopni. A boltban nem mindenkinek tűnik fel, de a pirosító és a bronzosító is csillámos (Coral Glow), közepesen jól pigmentáltak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 3.

sabrirory

2019. május 29.

Golden bronze van meg. A színe nem túl intenzív és borzalmasan csillog. Poroz rendesen. Sokat kellett felvinni belőle, hogy látsszon valami. Én nem vagyok vele elégedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

Ditti79

2019. május 17.

Coral Glow árnyalatot szereztem be JOY-napokon és egyáltalán nem bántam meg.A kontúrt és a pirosítót keverve megkapom a tökéletes bronzosító árnyalatot,amit mindig is kerestem :) Visszafogottak a színek,a highlighter is visszafogott fényű,hétköznapokra is tökéletes.Ár-érték arányban szerintem ez egy tökéletes termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 17.

Sandrine

2019. május 8.

Nem használtam korábban pirosítót és bronzosítót sem, gondoltam kipróbálom ezt, ha már egyben van 3 dolog is. Én a természetes hatást szeretem, ezzel pont el lehet érni. Nem visz fel sokat, és könnyen kopik, de egy természetes sminkhez megfelel. Nekem a legvilagosabb színárnyalatú van, mert nagyon világos bőrű vagyok. Nem üt el nagyon, nem lesz bohóc hatású, sem piszkos hatású. Nekem első pár használatnál párszor pattanás alakult ki, mert érzékeny a bőröm de mostmár megszokta és tudom használni. Illetve praktikus is, így a táskában és utazasnal is simán elfér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 8.

Szntagi

2019. május 6.

Nem rossz, a nap vegere azert mar kopik rendesen, ha elfogy az osszes tobbivel egyutt amim van, valoszinu újra veszem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 6.

Bildiy

2019. március 26.

Szeretem és napi szinten használom. Jók a színek, jól ki lehet használni egy munkahelyi sminknél, és a reggeli rohanásnál, vagy utazásnál csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 26.

Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Triethoxycaprylylsilane
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, Iron Oxides, CI 77492, CI 77499, Red 30 / CI 73360, Manganese Violet / CI 77742, Yellow 5 Lake / CI 19140, Carmine / CI 75470, Red 6 / CI 15850
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.