Rimmel

Ár:   2955 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. január 20.

Nedvesen és szárazon is használható kőpúder, kontrollálja a bőr kifényesédését, vízálló és érintésálló.

Teszt: Rimmel Lasting Finish 25 HR Powder Foundation

Ár: 1700 Ft+pktg , Eladó: Kodi
Állapot: párszor próbált, Helyszín: --, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra
Mona29

2019. április 3.

Huuuu, de lemaradtam.... ez megszüntették? Nem rég elfogyott egy és nagyon-nagyon szerettem. :( Most szomorú vagyok. Próbáltam nedves blenderrel, de ecsettel szerettem a legjobban felvinni az arcomra. Nem porol, nagyon szépen illeszkedett az arcomhoz, az alapozóhoz, egyáltalán nem volt maszkos hatása. Viszonylag sokáig elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

Drazsi

2018. november 6.

Remélem lesz helyette hasonló púderuk, mert jól fed, nagyon szépen mattítja az egyébként zsíros bőrömet. A kiszerelése is nagyon praktikus.Bár kicsit drága ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Martina1330

2018. október 28.

Most olvasom a hozzászòlásoknak, hogy kivonták ezt nem hiszem el ez volt a kedvencem a stay matt ehhez kèpest nulla az èn arcomnak.
Olya szèpen illeszkedik a bőrhöz beleèpül az alapozòba lágy állaga van, nem porol ès most akartam ùjravenni most kicsit csalòdott vagyok, hogy már nemtudom megvásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

karaibrahimgil

2018. október 21.

A kombinált, kifényesedésre hajlamos arcbőrömet szépen mattítja alapozó felett használva, bár időnként az orromat így is újra kell púdereznem a nap folyamán. (Ez mondjuk nálam megszokott.)
2 színárnyalatot szereztem be belőle, mert nem tudtam eldönteni, melyik illik jobban hozzám. A színei teljesen természetesnek hatnak, se nem túl sárgásak, se nem túl rózsaszínesek.
Illatmentes, így egyáltalan nincs mesterséges hatása.
Tetszik még a kompaktsága is. Kicsi, de minden van benne, ami kell (szivacs, tükör), úgyhogy abszolút táskabarát. A szivacsot használva egyáltalán nem porzik, bár úgy tűnhet, hogy emiatt gyorsabban fogy.
Akciósan különösen érdemes beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Illatmentes, így egyáltalan nincs mesterséges hatása.
Akciósan különösen érdemes beszerezni.

VadSzab

2018. október 20.

A legjobb púder amit valaha próbáltam, jó ideje már mindig újraveszem. Nagyon praktikus a benne lévő tükör miatt miatt, bármikor elő lehet kapni egy gyors sminkigazításra. :) Én általában a Rimmel Lasting Finish 25H alapozóval együtt használom, és szerintem a kettő együtt egy verhetetlen párosítás.
Szépen fed, nem kelt maszkhatást, tartós,és hosszú távon sem okoz bőrhibákat, pattanásokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 20.

Kajla

2018. augusztus 25.

Újravettem már párszor, amikor akciós volt, szeretem ezt a púdert, kellemes érzetet is nyújt, és nem fénylett át.
Kipattogni se pattogtam ki tőle soha, szóval ajánlom.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Kipattogni se pattogtam ki tőle soha, szóval ajánlom.:)

sznikolett

2018. július 24.

A puder! Nagyon sokat kiprobaltam mar, nincs olyan marka, amit ne teszteltem volna meg! Ebbol mar a 3. dobozkaval vettem :) zsiros boromon is nagyon sokaig birja, pedig ez csoda! Nem lehet vele tulzasba esni, megfelelo szinekben kaphato es nagyon sokaig eleg!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

abicicaaa

2018. július 7.

Felaron megeri, szerintem jobb mint a stay matte, bar lenyegesen kevesebb is van benne. Ad egy kis fedest, a mellekelt szivaccsal nedvesen hasznalva jobb mint egy BB krem.
Sajnos a rimmel pudereket nem birja a borom, igy elado 001 light porcelain árnyalatban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 7.

Spvirgi

2018. június 2.

Egész jó, szárazon púdernek használom csak.
Párhuzamosan használok másik púdert is de messze ez a legtartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

Egész jó, szárazon púdernek használom csak.
Párhuzamosan használok másik púdert is de messze ez a legtartósabb.

Nicolett022

2018. május 8.

Púderként használom csak, arra viszont teljesen jó, tartós, tényleg érintés álló, még a két órás edzésemet is simán bírta, viszont a többi púderemhez képest ebből kb kétszer annyit kell felvinnem egy alkalommal, plusz nekem teljes áron így nem éri meg, ezért csak a négy csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 8.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol