Rimmel

Ár:   2955 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. május 19.

Nedvesen és szárazon is használható kőpúder, kontrollálja a bőr kifényesédését, vízálló és érintésálló.

DNM

2020. július 28.

Nem a világ legjobbja, de jó kis termék. Ennél sem értem, minek a szivacs, használja valaki?? Tartóssága átlagos. Mindennapos használatot a doboz nem bírja, szétjön. A formula nem irritál, nem túl poros.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

AnnaLAKK

2019. október 19.

Imádom az ilyen jellegű termékeket amiket vizesen és szárazon is lehet használni. Vizesen felviszem alapozóként reggel és a nap folyamán bármikor bárhol tudom korrigálni, ha kell. Nagyon sok alapozót és púdert kipróbáltam már. Ha meleg van akkor fulladozik a bőröm a normál alapozok alatt, ha túl áttetsző az alapozó akkor meg nem fedi el az egyenletlen bőrtónusomat. Nekem a Rimmel termékek ebből a szempontból mindig is szerettem, mert működtek az arcomon, ha elfogy tuti újraveszem mert ez egy biztos pont ami mindig a táskám neszesszerében lapul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

Babooca

2019. augusztus 29.

Még Glamouron vettem, mikor megjelent 2015 áprilisában. Használtam már nedvesen (ez sajnos nem tett jót a felületének. Használtam szárazon, ez már jobb volt, viszont itt nincs összehasonlítási alapom, mivel eddig csak egy Essence translucent púdert használtam. Féláron megérte megvenni. Nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

LiiL

2019. augusztus 29.

Szerettem ezt a púdert, kifejezetten könnyű volt és szépen fedett. Egy problémám volt vele, hogy kb. 3 hónap után szétesett a doboza. Sajnos így a púder részt nem volt mi takarja, sminktáskába már nem tudtam beledobni.. Sajnálom hogy megszüntették, ár érték arányban nagyon jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

bija

2019. július 11.

Ó hát számomra a tökéletes púder volt6, rengeteget elhasznaltam belőle.. Nagyon szomorú vagyok, hogy már nem gyártják.. Szerencsére sikerült betáraznom belőle, de akkor is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

Mona29

2019. április 3.

Huuuu, de lemaradtam.... ez megszüntették? Nem rég elfogyott egy és nagyon-nagyon szerettem. :( Most szomorú vagyok. Próbáltam nedves blenderrel, de ecsettel szerettem a legjobban felvinni az arcomra. Nem porol, nagyon szépen illeszkedett az arcomhoz, az alapozóhoz, egyáltalán nem volt maszkos hatása. Viszonylag sokáig elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

Drazsi

2018. november 6.

Remélem lesz helyette hasonló púderuk, mert jól fed, nagyon szépen mattítja az egyébként zsíros bőrömet. A kiszerelése is nagyon praktikus.Bár kicsit drága ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Martina1330

2018. október 28.

Most olvasom a hozzászòlásoknak, hogy kivonták ezt nem hiszem el ez volt a kedvencem a stay matt ehhez kèpest nulla az èn arcomnak.
Olya szèpen illeszkedik a bőrhöz beleèpül az alapozòba lágy állaga van, nem porol ès most akartam ùjravenni most kicsit csalòdott vagyok, hogy már nemtudom megvásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

karaibrahimgil

2018. október 21.

A kombinált, kifényesedésre hajlamos arcbőrömet szépen mattítja alapozó felett használva, bár időnként az orromat így is újra kell púdereznem a nap folyamán. (Ez mondjuk nálam megszokott.)
2 színárnyalatot szereztem be belőle, mert nem tudtam eldönteni, melyik illik jobban hozzám. A színei teljesen természetesnek hatnak, se nem túl sárgásak, se nem túl rózsaszínesek.
Illatmentes, így egyáltalan nincs mesterséges hatása.
Tetszik még a kompaktsága is. Kicsi, de minden van benne, ami kell (szivacs, tükör), úgyhogy abszolút táskabarát. A szivacsot használva egyáltalán nem porzik, bár úgy tűnhet, hogy emiatt gyorsabban fogy.
Akciósan különösen érdemes beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Illatmentes, így egyáltalan nincs mesterséges hatása.
Akciósan különösen érdemes beszerezni.

VadSzab

2018. október 20.

A legjobb púder amit valaha próbáltam, jó ideje már mindig újraveszem. Nagyon praktikus a benne lévő tükör miatt miatt, bármikor elő lehet kapni egy gyors sminkigazításra. :) Én általában a Rimmel Lasting Finish 25H alapozóval együtt használom, és szerintem a kettő együtt egy verhetetlen párosítás.
Szépen fed, nem kelt maszkhatást, tartós,és hosszú távon sem okoz bőrhibákat, pattanásokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 20.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol