Rimmel

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,3 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Odil, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. augusztus 29.

Kiszerelés:   2,3 g
Kategória:   Sminkek szájra

• Extrém pigmentált
  • Intenzív szatén finish-sel
  • Krémes, könnyed formula a kényelmes viseletért
  • Tartósan az ajkakon marad, akár 10 órán át

8 árnyalatban kapható

krisztinakasza91

2021. április 17.

Legkirályabb rúzs :) Matt és fényes árnyalatot is vettem, mindkettő szép tartós. Szárító hatást nem tapasztaltam. Mielőtt felviszem, előtte arctörlővel meg szoktam dörzsölni az ajkam, hogy ne legyen cserepes, így egyenletesen oszlik el a rúzs. Miután megszárad, még a maszk alatt sem maszatolódik el. A Hella Pink árnyalat számomra a legtökéletesebb hétköznapi szín, nem túl piros, nem túl pink, vastag ajkakon is jól mutat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 17.

missorsi

2021. február 26.

Kedvenc rúzsom! Nagyon jól pigmentált, finom krémes állagú, kellemes viselet, és nekem elég tartós is. Én egy natúr ajakbalzsammal bekenem előtte egy pár perccel a számat, utána rúzsozok, így nem szárít egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 26.

laruci

2020. október 10.

Glamour napon sikerült megvásárolnom -50%-al. Nem bántam meg. Szerintem tartós, gyönyörű a szine, iszonyú jó az állaga. Csak úgy siklik a felkenésnél. Nagyon jó az anyaga, állaga. Újra fogom venni. Én nem éreztem, hogy száritana. Max akkor fel kell kenni egy kis ajakbalzsamot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 10.

Avokado07

2020. augusztus 7.

Nekem is a Hella Pink árnyalat van meg. Nagyon 'csúszós'a felkenéskor, de hamar megszárad. Ellenben nem tartósabb, mint egy átlag bármilyen rúzs, viszont egy picit szárítja a számat. A színét viszont szeretem, de nem valószínű, hogy újraveszem.
Többen írtátok, hogy nehéz kinyitni, nekem ez direkt jól jön, mert mindig kipotyognak a rúzsaim a zsebemből, ha gyorsan csak oda csúsztatom be, így viszont sose törik el a kupakja, vagy esik szét :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Frosine

2020. május 26.

KIVÁLÓ. Tényleg extrém hosszan, akár egész nap tart. Nekem vörös árnyalat van belőle, nagyon szép intenzív színe van. Emellett nem szárítja a számat, de érdemes alá hidratálni a szebb eredményért. Csókálló is, ha már megszáradt teljesen, és a felesleges réteg eltűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

hollieme

2020. március 28.

3 árnyalat van meg, a 100-as Hella Pink, a 200-as Blush Touch és a 210-es Mauve Maxx. gyönyörűek ezek a színek, bár a Hella Pink nekem nem igazán pink, inkább korallnak mondanám, így egy kicsit csalódtam benne, de a minősége ugyanolyan jó, mint a többi rúzsnak. valóban nehéz kinyitni, az a nyitja, hogy mielőtt lehúzod a kupakot, kicsit csavarni kell rajta. az állaga nagyon krémes, kicsit nehéz is vele bánni, mert sok mindent összeken és túl sok rúzs jut a szádra egy húzással is, de hamar megszárad és nem szárít. nekem nagyon tartósak a rúzsok, simán kibírják az étkezéseket, nasikat, innivalókat és alig fogják meg a poharat, nap végén is jól látható a rúzs az ajkakon. nekem a megjelenése és az illata is tetszik, szerintem ez egy abszolút jó vétel, hozza a rúzs azt, amit ígér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

brigi50c

2020. február 17.

Kifejezetten rossznak nem mondanám, de már konkrétan fényes a finishe, annyira krémes, és ezáltal nehezen applikálható. Az egyik piros árnyalatot nyertem meg egy insta játékban, ami szájra felkenve viszont virító sötétnarancs. Ez a szín alapvetően rendben volna, de tartós és matt finish-sel. Talán akkor kezd szolidabb színe lenni, mikor már jön le... Odaadtam anyukámnak, aki gyöngyház rúzst fog a tetejére rakni, úgy teljesen elviszi más irányba ezt a fényes narancs valamit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

aurum

2020. január 25.

Szuper krémes állag. Nagyon szeretem viszon tartósnak egyáltalán nem mondanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

Szuper krémes állag. Nagyon szeretem viszon tartósnak egyáltalán nem mondanám.

Zsozsi21

2020. január 21.

210-es árnyalatot vettem meg a kozmetikai táskás akcióban. Hétköznapra nagyon szeretem, bár túl krémes, kissé nehézkes felvinni és napközben igazítani. Ceruzával tartósabb eredményt lehet elérni. A szín miatt azonban számomra megéri a 4 csillagot, elég pigmentált és nagyon szép az árnyalat, amit vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

JudyRe

2019. október 23.

Én is szerettem korábban, de nyáron sajnos megolvadt és azóta nem igazán lett ugyanolyan az állaga. Viselni kellemes, de sajnos nem tartós. Nem álomrúzs, de egy hétköznapi rúzsnak tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Sclerocarya Birrea Seed Oil