Rimmel

Ár:   978 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 978 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: nikie7300, Módosítva: 2014. május 13.

Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 978 Ft

Ár: 978 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 500 Ft , Eladó: Argold
Állapot: Képen látható , Helyszín: --, fizetés: --

macskusz

2020. november 5.

A hétköznapokon nem használok pirosítót, csak alkalmakon. Szép színű, jól pigmentált, nekem kicsit nehéz volt bánni vele, hogy eltaláljam a megfelelő mennyiséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

DNM

2020. július 28.

Nagyon szép a szín, könnyű vele dolgozni. Mint minden ilyen árú cuccnál, ennél is az a baj, hogy a csomagolás nem bírja a napi használatot, letörik a teteje, stb. Onnantól kizárt, hogy neszeszerbe kerüljön, így elkezdem hanyagolni. Kár érte..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

zsanika921222

2020. június 19.

A színe miatt nagyon szeretem, de sajnos nem tartós. Ezért csak 3 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

Yette

2020. június 1.

A 120-as pinki rose árnyalatban vette meg.
Körülbelül egy-másfél éve használom, azóta körülbelül a termék fele fogyott el.Ezalatt az idő alatt 2* kellett lekaparnom a felszínét, mivel egy olajos réteg keletezett rajta (annak ellenére hogy hetente tisztítom az ecseteimet) ami miatt a terméket nem tudtam felvennei sem ecsetel, se kézzel.
Nagyon szép színe van, tökéletesen természetes hatása van a fehér bőrömön. Számomra elég pigmentált, bár én álltalánosságban nem szeretem mikor pirosító hangsúllyos a sminkem. A hozzá járó ecset szokás szerint használhatatlan.
A tartósságától nem vagyok elájulva, van hogy nagyon szépen fentmarad és tart 4-6 órán át, máskor 1-2 órán belül eltünik a bőrömről. Bár tippeim vannak sajnos 1 év után se tudtam rájönni mi okozza ezt a jelenséget.
Összességében szeretem, de nem életem pirosítója. Valószínüleg ha egyszer elfogy keresek valami mást helyette.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 1.

A 120-as pinki rose árnyalatban vette meg.

CintreLow

2019. október 21.

A színével nagyon elégedett vagyok, de egyáltalán nem tartós. Nekem az elsődleges a hosszantartó láthatóság, ezért csak 3 csillagot adok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

Milly

2019. május 3.

Pink Rose árnyalatban van meg, kb. fél éve vettem a Glamour napokon mint életem első pirosítója. Nagyon szeretem, a fehér bőrömhöz nagyon jól passzol. Pigmentált, keveset kell használni belőle, a fél év alatt szinte semennyi nem fogyott belőle pedig sokat használom. Mivel keveset viszek fel így arcon matt hatású, nem csillog, ami számomra pozitívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 3.

Lilly83

2019. április 30.

Nagyon szeretem, évek óta ezt a pirosítót használtam. Két árnyalatban vettem mindig, egyet nyárra és egyet télre. Tartós és nem hagy foltot. Legutóbb egyik DM üzletben sem tudtam venni. A Rimmeles pultban más pirosító volt helyette. Remélem, hogy nem vonták ki vagy szüntették meg a terméket, mert akkor nagyon szomorú leszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 30.

Orchideadin

2019. február 2.

Sajnos alig pigmentált, nagyon nehéz úgy felvinni hogy látszódjon is, mikor már 5 perce rétegezem, akkor már lehet látni a színét, ami amúgy szép lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

viktoriagellert

2019. január 8.

Nagyon szeretem! Évek óta ezeket a rimmel pirosítókat használom! Tartós, szép pigmentált árnyalatai vannak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

nikolkeri07

2018. november 17.

220as Madeira árnyalatot használom már évek óta! Nagyon szépen illik a kék szemeimhez, hosszas keresés után találtam rá, de azóta használom..már több éve. :) Egy kicsit lehetne tartósabb, ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.