Rimmel

Ár:   978 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 978 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: nikie7300, Módosítva: 2014. május 13.

Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 978 Ft

Ár: 978 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Milly

2019. május 3.

Pink Rose árnyalatban van meg, kb. fél éve vettem a Glamour napokon mint életem első pirosítója. Nagyon szeretem, a fehér bőrömhöz nagyon jól passzol. Pigmentált, keveset kell használni belőle, a fél év alatt szinte semennyi nem fogyott belőle pedig sokat használom. Mivel keveset viszek fel így arcon matt hatású, nem csillog, ami számomra pozitívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 3.

Lilly83

2019. április 30.

Nagyon szeretem, évek óta ezt a pirosítót használtam. Két árnyalatban vettem mindig, egyet nyárra és egyet télre. Tartós és nem hagy foltot. Legutóbb egyik DM üzletben sem tudtam venni. A Rimmeles pultban más pirosító volt helyette. Remélem, hogy nem vonták ki vagy szüntették meg a terméket, mert akkor nagyon szomorú leszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 30.

Orchideadin

2019. február 2.

Sajnos alig pigmentált, nagyon nehéz úgy felvinni hogy látszódjon is, mikor már 5 perce rétegezem, akkor már lehet látni a színét, ami amúgy szép lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

viktoriagellert

2019. január 8.

Nagyon szeretem! Évek óta ezeket a rimmel pirosítókat használom! Tartós, szép pigmentált árnyalatai vannak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

nikolkeri07

2018. november 17.

220as Madeira árnyalatot használom már évek óta! Nagyon szépen illik a kék szemeimhez, hosszas keresés után találtam rá, de azóta használom..már több éve. :) Egy kicsit lehetne tartósabb, ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

Yudit

2018. augusztus 10.

Két árnyalatban vásároltam, Live Pink és Prim Roze,(neve eltérhet, mert külföldön vettem ) mindkettő tartós, matt, nem szárít és nem irritál egyáltalán. Jól pigmentált és kicsit barnás áranyalatúak, nagyon jól eldolgozható a halvány Physicians Formula Murumuru Butter Bronzerrel amit használok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

abicicaaa

2018. augusztus 7.

120 Pink Rose
Meg a regebbi csomagolas van meg, eleg hamar szettort szerencsetlen.
Nagyon szep szin, kicsit sunburnt hatast kelt amit kifejezetten imadok. Nagyon lassan fogy, lehetetlen elfogyasztani. Probalok cruelty free lenni, de mondom ami mar alapból meg van, elhasznalom, ne menjen pocsékba a penzem. De mivel ezt nem fogom tudni elhasznalni, nem nagyon tudom, mi legyen vele.
Ar-ertek arany tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

120 Pink Rose
Meg a regebbi csomagolas van meg, eleg hamar szettort szerencsetlen.
Ar-ertek arany tökéletes.

Mesike91

2018. június 22.

Fogalmam sincs, hogy milyennek kell lennie egy pirosítónak. Ezt vettem először, és alig használom. Szép színe van, de túl sokáig nem marad meg. Lehet, hogy ez a normális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

dundicat

2018. június 13.

Nagyon szeretem, mindig újraveszem. Az ára pénztárcabarát, és ez nem ment a minőség rovására. Szép, természetes színe van, és tartós. Ettől többet nem is várhatnék tőle :) Az enyémhez van egy kicsi ecset is, néha azt használom, teljesen jó, főleg, hogy ha utazok, akkor nem kell emiatt külön a pirosítós ecsetet is becsomagolni. Nálam ez is egy óriási plusz pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

donett0629

2018. május 29.

Pink Rose árnyalat tökéletes a világos bőrömhöz. Örömömre, a színe sok más pirosítóval ellentétben nagyon természetes. Emellett jól eldolgozható, tartós, és sokáig elég. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.