Best of Beauty 2019

Rimmel

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eszter0209, Módosítva: 2014. október 6.

Akár 8 órával is meghosszabbítja az alapozó tartósságát, ráadásul tökéletesen illeszkedik minden bőrtípushoz, E vitamin tartalmának köszönhetően táplálja a bőrt.

Megteremti a tökéletes alapozás feltételeit:

• Elfedi a bőrhibákat
  • Minimalizálja a pórusok láthatóságát
  • Sima, egyenletes bőrfelszínt biztosít
  • Akár 8 órával is meghosszabbítja az alapozó tartósságát

Ár: 900 Ft + posta , Eladó: Kheni
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel Debrecenben, ajánlott posta
nori145

2019. május 27.

Borzasztó.Be zsírosítja a bőröm, nem tartja fent sokáig az alapozót sőt..pórusaim nagyon látszódnak tőle. Akciósan vettem de nem érte meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

labathante

2019. január 20.

Nagyon zsíros a bőröm utána, rossz érzet viselni és rengeteg púderrel is csillog az arcom.Csalódás volt számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

marysidehouse95

2018. november 12.

Csomosította a maxfaktoros alapozómat.
Ráadásul zsíros is az állaga, ami előszőr nem zavart a száraz bőrömmel, de nem volt kényelmes viselet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Csomosította a maxfaktoros alapozómat.

Anita97

Korcsoport: < 18
2018. október 7.

Pattanásokat okozott és nem volt hu de nagy hatása se

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 7.

Pattanásokat okozott és nem volt hu de nagy hatása se

ancsmoka

2018. augusztus 1.

Kb fel evig hasznaltam, neha csomosodott az arcomon de nem volt veszes nem tette sokkal tartosabba a sminket. Neha csak ugy magaban felkentem, puha erzetet adott a boromnek de semmikepp sem ujravevos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

henifekete

2018. május 25.

1 éve már hogy ezt a primert használom, és eddig ez az egyetlen ami bevált! Felkenem várom 3-4 percet és csak utána mehet rá az alapozó és a többi. Nekem sokkal tartósabbá teszi a sminkem, egész este szépen mutat, és nem okozott még pattanásokat sem. Ne dobjátok ki, kísérletezzetek vele, megéri!! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

lareina

2018. március 11.

Nem fed el semmilyen bőrhibát, ahogy a pórusokat sem tünti el. Az állaga is túl sűrű, nem jó érzés az arcomon. Az alapozó, mint szinte bármilyen primeren, mivel ez a cél szépen megtapad. Cserébe szörnyű gyulladt pattanásokat okozott ami nálam nem jellemző.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 11.

Bettii98

2018. március 7.

Amióta ezt használom nemhogy tartósabb lett volna az alapozóm,hanem könnyebben lefolyt. Már jó ideje nem fénylik át az arcom,erre ettől a homlokom csillog. Nem ajánlom senkinek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

Tincs

2018. február 16.

Akciós volt, még sosem volt primerem, úgyhogy megvettem. Nekem tetszett amit csinált, persze csak miután rájöttem mikor lehet már rávinni az alapozót, sajnos kifogyott és nem láttam sehol a minap. Biztosan van ennél jobb termék is, de viszonyítási alap nélkül nekem bejött.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

lngyla

2017. december 9.

Leárazva vettem, abszolút megérte azt a párszáz forintot. Viszonylag a helyén tartja az alapozót, egységesíti a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 9.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.