Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erdei.juci, Módosítva: 2014. szeptember 16.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Elasztikus tulajdonságú lycrát, vitaminokat és ásványi anyagokat tartalmaz, így rugalmas és sima réteget képez a körmön. UV-védelme hosszan tartó, a ragyogó, nem fakuló színt garantál akár 10 napig.

pomme

2017. január 9.

Kb 3-4 éve vettem egy halványlila árnyalatban fillérekért még a régebbi dizájnnal, azóta is visszasírom, hogy nem söpörtem le a polcot és vittem haza az összeset. Ez az egyetlen körömlakk, ami valóban kibírt egy egész hetet, vagy akár többet is szemrebbenés nélkül. Néha már szabályosan meguntam és csak azért szedtem le, pedig nagyon szerettem a színét :D Megszáradt normálisan, nem volt puha órákkal később is. Csak akkor kezdte megadni magát, amikor már nagyon kifogyóban volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Vizililiom

2016. december 27.

Szépek, jól fednek, gyorsan száradnak és tartósak is (na azért nem 10 napig, ameddig ígérik, de 4-5 napot szépen kibírnak).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

eszterlaura

2016. november 7.

Több árnyalat is megvan ebből a fajtából- nagyon szeretem őket! Már megvannak kb 2 éve, és még mindig tökéletes az állaguk. A kedvencem az egészben az ecset, nagyon szépen és gyorsan lehet vele dolgozni. Én alap- és fedőlakkal szoktam használni. Hazudnék ha azt mondanám, hogy fent marad 10 napig, általában egy hetet szokott nálam bírni. Ugyanakkor nemrég egy barátnőm körmét festettem ki az egyik ilyen lakkommal (+alap-és fedőlakk), és neki 2 hétig bírta pattogzás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Evi120

2016. április 19.

A 306-os velvet rose árnyalatot használom. Már vagy 3 éve megvan és még mindig tökéletes az állaga. Nagyon könnyen lehet bánni az ecsetével.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

Mindy

2016. január 17.

Imádom ezt az ecsetet, könnyű vele lakkozni. Fedőlakkal tartós, van pár gyönyörűséges színem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 17.

HevesPetra

2015. július 1.

330 Red Obsession a legszebb vörös lakk. Szépen kenhető, és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 1.

330 Red Obsession a legszebb vörös lakk. Szépen kenhető, és tartós is.

alexandra95

2015. június 12.

Akciósan vettem 1-2 éve egy lilás,barnás árnyalatot,de nagyon meg vagyok elégedve vele.Alap- és fedőlakkal kb. egy hétig is kihúzza,az ecsete is nagyon praktikus,nekem akár egy húzás is elég.Az első üveg után gyorsan be is szereztem a testvérkéit. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

erika88

2015. február 17.

Egy sötétvörös színem van, gyorsan szárad, tartós, gyönyörű a színe, imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

Egy sötétvörös színem van, gyorsan szárad, tartós, gyönyörű a színe, imádom.

Wildflow

2014. december 5.

Legalább 3-4 színem van ebből a típusból, a sötétbarnától a bordón át a nude-ig, egyformán jó mind! Az ecset szuper, vastagabb fajta, szinte egy húzás elég is. Tartós, gyorsan szárad, és jól fed. Nekem bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 5.

BonnyBunny

2014. július 10.

Nagyon meg vagyok elégedve vele. Tartós, szép színei vannak, szép a fénye fedőlakk nélkül is. Amióta ezt használom nagyon erősek lettek a körmeim és nem törnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

MEK i

Acetone 0 0

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.