KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   14,16 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2018. október 8.

Kiszerelés:   14,16 g

12 árnyalatot tartalmazó szemhéjpúder paletta kétvégű applikátorral. Csillogó, ultra finom, könnyen satírozható formula; gazdag, intenzív színek minden bőrtónushoz.

6 színösszeállításban kapható

Ár: 1200 Ft , Eladó: yukkokarasu
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Pécs, fizetés: --
Ár: 1500 ft/db , Eladó: Veronikakrisztina
Állapot: próbált, Helyszín: Kaposvár, fizetés: banki utalással
mrs.imperator

2018. november 24.

A 002 Blush editiont választottam Joy napok keretén belül. Szépen pigmentált, tetszenek a világos és sötét színek is. Sajna nincs olyan jó illata mint az Alverde szemfesték palettának. Teljes áron elég húzós, de féláron megéri. Hétköznapokra teljesen jó, alkalmakra már inkább a Max Factor Rose Nudes palettáját használom. Primerre tartós.

mrs.imperator
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 24.

emeseee6

2018. november 10.

A Spice van meg,nagyon elégedett vagyok vele. Tökéletesen lehet vele szemhangsúlyos sminket csinálni,illetve a szájhangsúlyost kiegészíteni. Nem porzik (vagy csak icipicit) jól pigmentált (egy jó alappal főleg),nem mászkál stb. Szerintem életem végéig elég lesz,még úgy is,hogy mostanság csak ezt használom. Nagyon megéri azt a 15 eurót.

emeseee6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

matanee

2018. november 9.

Két színösszeállításban is megvan, és nem csalódtam egyszer sem. Gyönyörűek a színek, pigmentáltak, és nagyon sokoldalú sminket lehet velük összeállítani. Az ára kicsit húzós, de általában Glamour- vagy Joy-napos kuponnal megéri.

matanee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

Detti90

2018. november 5.

Ajándékba kaptam, magamtól nem hiszem, hogy megvettem volna, (nem használok Rimmel termékeket) de abszolút pozitívan csalódtam benne. Nagyon pigmentáltak a színek és tartósak is. Mondjuk én nem használok szemhéjbázist, hanem korrektort szoktam oda kenni, hogy jobban beletapadjon a szín. Nekem a Nude Edition verzió van meg, én több matt színt tettem volna bele, mert keveslem a kettőt, ami helyett kapott, de más palettákból pótolom. A csillámos és szaténos színek is nagyon szépen mutatnak és tartósak. Kupon napokon érdemes ráfordulni, én ajánlom mindenkinek.

Detti90
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 5.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. október 31.

A Spice paletta egy álom, teljesen ugyanolyan színek vannak benne, mint a Naked Heat-ben és baromira pigmentáltak. Imádom, egyik kedvenc palettám.

lexyweaver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 31.

random

2018. október 30.

A color edition-t vettem barátnőmnek karácsonyra, ki is sminkeltem vele. A színek szépek és élénkek, a csillámok nem potyognak. Összességében jó vétel, de a benne lévő applikátor azonnal kukabélés mert semmire sem jó.

up.: most már hat árnyalatban kapható, az eredeti nude (barnás), smoke (szürkés), blush (rózsaszínes) és colour (különböző élénk színek) edition mellé bejött a spice (narancsos) és a wow (megint élénk színek, de ezúttal mind csillámos vagy fényes) is. a wow editiont birtoklom, és nagyon szép. szerintem a rimmel inkább a fényes színekben van otthon, mert a paletta 12 színéből 10 kifogástalan. a matt alapban csillámosak nehezen satírozhatók, a két legsötétebb szín a jobb szélén, de azokért (szerintem) nem annyira kár. és fun fact: simán kijön belőle a szivárvány. 1, 2, 3, 7, 2 egy pici 8-cal, 10 egy pici 9-cel. (vagy a "pici" kihagyható, bár úgy az alapszíne csekély.) és ha egy ecsettel felviszem a mutatóujjamra ezt a szekvenciát, és végighúzom az ujjam az arccsontomon, akkor szivárványos highlighterem van. 2in1 :D amúgy elegáns sminkhez kell még egy pár matt szín, de ha valaki olyan őrült, mint én, akkor azokat vagy kihagyja (és vállalja hogy a sminkje minden lesz csak nem elegáns), vagy megoldja bronzosítóval vagy pirosítóval, és púderrel, meg ami még épp kéznél van. számomra ez jobb, mint a colour edition, mert abban a mattok igazán csak egy jó szemhéjpúderalappal működtek.

amúgy a rimmel fényes szemhéjfestékei nagyon hasonlóak nekem a makeup revolution legelső 100-as palettájában lévőkhöz. csillámméret, satírozhatóság, tartósság szempontjából. az élénk mattok a rimmelnél tartósabbak, de ez az egyetlen különbség köztük.

random
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

Hermina99

2018. október 16.

A 001 Nude Edition palettát használgatom most már több, mint egy éve. Mindössze két matt árnyalat van benne, a többi fényes/csillámos. A két mattot napi szinten használom, a szaténosból pedig a legelső, sárgás-fehér színt, highlightként a szemöldökcsontomra, ezek a színek elég jól pigmentáltak, de poroznak. És kb ennyivel kifújt a dolog, a csillámosak annyira potyognak, hogy ha még az ecsetre fújok is fix+-t, akkor is az arcomon látom a csillámokat. Hiába az alap, hiába minden, sosem lesz olyan szép a szemhéjon, mint ahogy a palettában kinéz. Csalódott vagyok és bár tetszik még egy másik összeállítás ebből a Rimmel palettából, nem fogom megvenni, mert ez a Nude nagyon gyengén muzsikál. Az applikátor, amit adtak hozzá, nem igazán használható, a gyereknek adtam vízfestéket festeni.

Hermina99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

IAlinka

2017. december 29.

Én a 002-es Blush Edition változat van meg nekem. Szépen pigmentáltak a színek, a mattok egy kicsit porzanak. Talán egy picit drága a kiszereléshez képest. De összességében egy nagyon szupi kis paletta.

IAlinka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 29.

Marietta1977

2017. október 24.

Nekem nagyon bevált ez a paletta, pigmentált, jól használhatóak a színek is. Ajándékba kaptam, nem én választottam magamnak. Mindenesetre jó választás volt, mindennapokra tökéletes.

Marietta1977
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.