Rimmel

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   14,16 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2018. október 8.

Kiszerelés:   14,16 g

12 árnyalatot tartalmazó szemhéjpúder paletta kétvégű applikátorral. Csillogó, ultra finom, könnyen satírozható formula; gazdag, intenzív színek minden bőrtónushoz.

6 színösszeállításban kapható

Ár: 1600 Ft , Eladó: Lushlife
Állapot: 2 szín próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten lehetséges
Rimmel Magnif'Eyes Spice Edition Eye Contouring Palette
Ár: 1800 , Eladó: Emarosa
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Foxpost

brigi50c

2020. február 25.

Működik, jó színei vannak, nap végéig fent van, de 5000 Ft-ot bőven nem ér meg. Én szerencsére egy forintot nem adtam érte, mert megnyertem. Van egy RDEL Young palettám hasonló színskálával, azt valamiért használhatóbbnak érzem, mint ezt. Ennek akkor lett volna nagy sikere nálam, mikor gimiben metálkocsmákba, koncertekre jártam és összességében egy angstos tinédzser voltam aki mindig feketében járt. Így, hogy ebből kinőttem, inkább a paletta nappali sminkesebb oldalát tudnám használni, az meg simán megvan a 800 Ft-os RDEL Young palettában is. Anyué lett, ő örül neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

Pannamaris

2019. december 3.

Glamour napokon vettem féláron,és nagyon szeretem.Szépek a színei,az összeset ki tudom használni ami a palettában van.Tartós,pigmentált jól kombinálhatóak a színek.Az ecset is egész jól használható ami van benne.Teljes áron nekem kicsit drága lett volna de így megérte megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 3.

Olgicska76

2019. április 3.

Nekem a colour edition van meg. Nagyon szeretem, de sajnos nem használom ki a teljes paletta színeket. Nem pereg le, és nem maszatolódik el. A hozzá tartozó ecsetet is nagyon szeretem. Kicsit drágának találom - vennék más színsort is amúgy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

renata89

2019. március 8.

Nekem a Blush edition van, gyönyörű és kombinálható színekkel. Nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Nekem a Blush edition van, gyönyörű és kombinálható színekkel. Nagyon szeretem.

Sissy01

2019. február 11.

3 változatban van meg, a Smoke, a Spice és a Blush (egy crimson-ra még vadászok 😅) mindegyiket nagyon szeretem, csodálatosak benne a színek, hihetetlenűl pigmentáltak,tartósak és jól eldolgozhatóak. A kedvencem a spice, igy azt használom a legtöbbet. Teljesen megéri az árát, kupon napokon meg végkép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 11.

mrs.imperator

2018. november 24.

A 002 Blush editiont választottam Joy napok keretén belül. Szépen pigmentált, tetszenek a világos és sötét színek is. Sajna nincs olyan jó illata mint az Alverde szemfesték palettának. Teljes áron elég húzós, de féláron megéri. Hétköznapokra teljesen jó, alkalmakra már inkább a Max Factor Rose Nudes palettáját használom. Primerre tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 24.

emeseee6

2018. november 10.

A Spice van meg,nagyon elégedett vagyok vele. Tökéletesen lehet vele szemhangsúlyos sminket csinálni,illetve a szájhangsúlyost kiegészíteni. Nem porzik (vagy csak icipicit) jól pigmentált (egy jó alappal főleg),nem mászkál stb. Szerintem életem végéig elég lesz,még úgy is,hogy mostanság csak ezt használom. Nagyon megéri azt a 15 eurót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

matanee

2018. november 9.

Két színösszeállításban is megvan, és nem csalódtam egyszer sem. Gyönyörűek a színek, pigmentáltak, és nagyon sokoldalú sminket lehet velük összeállítani. Az ára kicsit húzós, de általában Glamour- vagy Joy-napos kuponnal megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

Detti90

2018. november 5.

Ajándékba kaptam, magamtól nem hiszem, hogy megvettem volna, (nem használok Rimmel termékeket) de abszolút pozitívan csalódtam benne. Nagyon pigmentáltak a színek és tartósak is. Mondjuk én nem használok szemhéjbázist, hanem korrektort szoktam oda kenni, hogy jobban beletapadjon a szín. Nekem a Nude Edition verzió van meg, én több matt színt tettem volna bele, mert keveslem a kettőt, ami helyett kapott, de más palettákból pótolom. A csillámos és szaténos színek is nagyon szépen mutatnak és tartósak. Kupon napokon érdemes ráfordulni, én ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 5.

lexyweaver

2018. október 31.

A Spice paletta egy álom, teljesen ugyanolyan színek vannak benne, mint a Naked Heat-ben és baromira pigmentáltak. Imádom, egyik kedvenc palettám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 31.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.