Rimmel

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: AnnaN, Módosítva: 2016. február 16.

Kiszerelés:   3,5 g

Szemhéjfesték és szemceruza is egyben, a tökéletes eszköz arra, hogy két könnyed lépésben fantasztikusan hatalmas szemeket varázsolj magadnak. A kétvégű stift egyik fele valósághű színeivel szemhéjfestékként funkcionál, másik vége pedig 24 órán át is tartós szemceruzaként használható, mellyel a pillák tövét és a vízvonalat is kontúrozhatod.

Selymes textúrával, könnyű satírozhatósággal, magas pigmentáltságú, hosszantartó színekben. Vízálló. Elérhető matt, selyemfényű és csillogó árnyalatban.

5 (a DM üzleteiben 4)  árnyalatban kapható

Ár: 1000 , Eladó: Sylvia02
Állapot: Alig használt, Helyszín: Székesfehérvár, Budapest, fizetés: Fox post, személyes átvétel, banki utalással posta
Ár: 1500 , Eladó: zsanettt26
Állapot: Új , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel, előre utalás után postázás
mariann33

2018. december 1.

Két árnyalat van meg(taupe és pink),de az összes nagyon szép és mivel hétköznapi,alap színek,szerintem mindegyik nagyon jól kihasználható.
Már amikor a tesztereket próbáltam kézfejre,akkor is látható volt tényleg vízálló,mert hazaérvén sem tudtam maradéktalanul lemosni.
Nagyon pigmentált,főleg a hegyes rész "erős",egy mozdulattal gyönyörű vonalat húz.
Lehet kicsit építeni is,a használata egyszerű,én egyébként is szeretem a stiftes,ceruzás megoldást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 1.

reddie

2018. november 26.

Nekem a bronz-arany árnyalat van meg, hát nem vagyok elájulva tőle, nekem nem volt túl tartós. Le sem kellett mosnom, mert nem volt mit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

Misa

2018. november 17.

Tartós és praktikus, szépek a színek és könnyű vele dolgozni. Viszont hajlamos kicsit elmászkálni is. Hegyező nincsen hozzá, így egy idő után nagyon nehéz dolgozni vele. Nehéz lemosni, viszont cserébe tényleg tartós legalább. A csomagolása is rendben van.
Valami mégis hiányzik belőle, szerintem az a bajom vele, hogy nem egyszerű dolgozni vele, miután a hegyes rész lekopott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Monitaaa83

2018. november 8.

Nagyon jó termék. Nem kenődik el, tényleg tartós. A bronzos árnyalat van meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 8.

Nagyon jó termék. Nem kenődik el, tényleg tartós. A bronzos árnyalat van meg.

Írisz

2018. szeptember 30.

Abszolút favorit!Tényleg nagyon tartós,jó vele dolgozni,szépen pigmentált!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Abszolút favorit!Tényleg nagyon tartós,jó vele dolgozni,szépen pigmentált!

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. augusztus 10.

Elképesztően ragaszkodó! Nekem a 008 on taupe on the world (bronzos- antracit) árnyalatban van meg ez a szemhéjstift. Ha feltetted, ottmarad, amíg le nem mosod. Hihetetlen, hogy meg sem moccan, ezért inkább kiemelésre alkalmas, füstösíteni nem lehet vele, mert ahogy feltesszük, azonnal úgy marad.
Érdemes kipróbálni, ez aztán bombabiztos!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Érdemes kipróbálni, ez aztán bombabiztos!

CsDiane

2018. április 16.

Az arany-bronz verzió a kedvencem. Egész napot kibír elkenődés nélkül, könnyű használni és sokáig elég. Igaz az arany része kicsit halvány, de egy egyszerű nappali sminkhez tökéletes választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

lile

2018. április 4.

Próbálgattam drogériában, tetszett, de úgy döntöttem, alszom rá még egyet, és kifelé menet egy laza reflex-szerű mozdulattal le akartam törölni a kézfejemről... ám az odakent próba érintetlen maradt! Iszonyat tartós! Ez el is döntötte, gyorsan visszamentem érte :)
Viszont több mint egy hét tesztelés után bele kellett törődnöm, hogy érzékeny rá a szemem. Ég, könnyezik (de konkrétan, rákenem és már ott, a tükör előtt elkezd dőlni belőle a könny), és nem is szokott hozzá a szemem, egy darabig erőltettem, de pár nap után be is dagadt a szemhéjam. Egyébként semmire nem vagyok allergiás és még semmilyen sminkcuccal nem jártam így, mióta nem használom, újra minden oké.
Emiatt őszintén elajándékozni sem akarom, így tankönyvbe illő pénzkidobás lett =(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 4.

dunaimano

2018. január 20.

2017. dec. 20.
Nagyon szeretem ezt a szemhéjstiftet amióta megvan! Sokat használom és gyorsan is fogy... Szép színe van, és tényleg baromi tartós, a totál megizzadós edzésemen sem kopik le. Kuponnapokon vettem, valószínűleg fogok is még venni. A szemceruzát ritkábban használom, időnként füstösítek is vele, tökéletes.
Ami viszont nem tetszett, hogy a szemhéjfesték egyszercsak kiesett a helyéről. Visszalehetett rakni, de mindig kiesik ha felfordítom, szóval vigyázni kell vele. Pedig nem dobáltam és nem is fociztam vele.
Az ára önmagában talán kicsit borsos, de kuponnal együtt mindenképp megéri.

UPDATE 2018. jan. 20.
Azóta vettem kiárusításban egy másik árnyalatot is. Tökéletesen teljesít továbbra is! Egész nap mozdulatlan marad, gyönyörű színe van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

2017. dec. 20.
Az ára önmagában talán kicsit borsos, de kuponnal együtt mindenképp megéri.

UPDATE 2018. jan. 20.

kacibog83

2018. január 16.

Három darab van ebből a szuper szemfestékből, mind a három barnás árnyalatú, néhány árnyalatnyi különbséggel. (A csillámos végük pedig halvány rózsaszín, arany és bronz színűek.) Az elsőt barátnőmtől kaptam, mert neki nem állt jól a szín, így szerencsére volt lehetőségem kipróbálni. Nagyon elégedett vagyok mindegyik színnel, könnyen lehet vele dolgozni és tartós is. Igaz, miután elkopik a hegye, kicsit nehezebb precíz vonalat húzni, de amint az előttem szólók is írták, tusecsettel biztosan fel lehet vinni a kissé krémes állaga miatt. Akció keretében még az ára is kedvező, így tényleg csak jót mondhatok róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.