Rimmel

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: AnnaN, Módosítva: 2016. február 16.

Kiszerelés:   3,5 g

Szemhéjfesték és szemceruza is egyben, a tökéletes eszköz arra, hogy két könnyed lépésben fantasztikusan hatalmas szemeket varázsolj magadnak. A kétvégű stift egyik fele valósághű színeivel szemhéjfestékként funkcionál, másik vége pedig 24 órán át is tartós szemceruzaként használható, mellyel a pillák tövét és a vízvonalat is kontúrozhatod.

Selymes textúrával, könnyű satírozhatósággal, magas pigmentáltságú, hosszantartó színekben. Vízálló. Elérhető matt, selyemfényű és csillogó árnyalatban.

5 (a DM üzleteiben 4)  árnyalatban kapható

bioglar

2020. szeptember 24.

Nekem a Pink outside the box árnyalata van meg, egyszerűen imádom! Mondjuk bevallom a szemceruza részét nem használtam még, csak a szemhéjfestéket, de az nagyon tartós, és csak olajos lemosóval jön le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

dunaimano

2019. augusztus 10.

2017. dec. 20.
Nagyon szeretem ezt a szemhéjstiftet amióta megvan! Sokat használom és gyorsan is fogy... Szép színe van, és tényleg baromi tartós, a totál megizzadós edzésemen sem kopik le. Kuponnapokon vettem, valószínűleg fogok is még venni. A szemceruzát ritkábban használom, időnként füstösítek is vele, tökéletes.
Ami viszont nem tetszett, hogy a szemhéjfesték egyszercsak kiesett a helyéről. Vissza lehetett rakni, de mindig kiesik ha felfordítom, szóval vigyázni kell vele. Pedig nem dobáltam és nem is fociztam vele.
Az ára önmagában talán kicsit borsos, de kuponnal együtt mindenképp megéri.

UPDATE 2018. jan. 20.
Azóta vettem kiárusításban egy másik árnyalatot is. Tökéletesen teljesít továbbra is! Egész nap mozdulatlan marad, gyönyörű színe van.

UPDATE 2019. aug. 10.
Három különböző darabot próbáltam, de van egy óriási hibája ennek a cuccnak: mégpedig a stift kivitel miatt lehetetlen kihasználni. Eleinte csak szimplán zavart és egyre kevesebbet nyúltam érte, hogy kitörött a stift a helyéről az egyikből mindkét oldalon, egy másikból egyelőre még csak az egyik oldalon. Emiatt nem lehet utaztatni, pedig erre totál alkalmas lenne. Amióta jobban figyelek az általam termelt szemétre, illetve a felhalmozás és pazarlás ellen próbálok küzdeni sminkmániásként, azóta pedig a tudat zavar, hogy egy viszonylag kevés anyagot mekkora nem újrahasználható műanyag darabba rejtettek. Nem fogok többet vásárolni, és csak remélni tudom, hogy el fogom tudni használni. Azóta egyébként azt is tudom, hogy ár-érték arányban csapnivaló. Hiába volt nagy a kezdeti szerelem, és igaz az is, hogy nagyon akciósan vettem ezt meg, de még az is sok volt érte, tekintve, hogy jóval nagyobb márkáknál fajlagosan mennyivel olcsóbban elérhetőek százszor jobb minőségű, tartósabb, pigmentáltabb termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

2017. dec. 20.
Az ára önmagában talán kicsit borsos, de kuponnal együtt mindenképp megéri.

UPDATE 2018. jan. 20.

UPDATE 2019. aug. 10.

TallodiZsofi

2019. augusztus 3.

Legalább 3 árnyalat megvan belőle, nagyon tartós, nekem csak kifejezetten olajos sminklemosó viszi le. Szeretem a színeit, könnyen lehet vele árnyalni is, viszont gyorsan kell vele dolgozni, mert hamar szárad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

mariann33

2018. december 1.

Két árnyalat van meg(taupe és pink),de az összes nagyon szép és mivel hétköznapi,alap színek,szerintem mindegyik nagyon jól kihasználható.
Már amikor a tesztereket próbáltam kézfejre,akkor is látható volt tényleg vízálló,mert hazaérvén sem tudtam maradéktalanul lemosni.
Nagyon pigmentált,főleg a hegyes rész "erős",egy mozdulattal gyönyörű vonalat húz.
Lehet kicsit építeni is,a használata egyszerű,én egyébként is szeretem a stiftes,ceruzás megoldást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 1.

reddie

2018. november 26.

Nekem a bronz-arany árnyalat van meg, hát nem vagyok elájulva tőle, nekem nem volt túl tartós. Le sem kellett mosnom, mert nem volt mit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 26.

Misa

2018. november 17.

Tartós és praktikus, szépek a színek és könnyű vele dolgozni. Viszont hajlamos kicsit elmászkálni is. Hegyező nincsen hozzá, így egy idő után nagyon nehéz dolgozni vele. Nehéz lemosni, viszont cserébe tényleg tartós legalább. A csomagolása is rendben van.
Valami mégis hiányzik belőle, szerintem az a bajom vele, hogy nem egyszerű dolgozni vele, miután a hegyes rész lekopott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Monitaaa83

2018. november 8.

Nagyon jó termék. Nem kenődik el, tényleg tartós. A bronzos árnyalat van meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 8.

Nagyon jó termék. Nem kenődik el, tényleg tartós. A bronzos árnyalat van meg.

Írisz

2018. szeptember 30.

Abszolút favorit!Tényleg nagyon tartós,jó vele dolgozni,szépen pigmentált!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Abszolút favorit!Tényleg nagyon tartós,jó vele dolgozni,szépen pigmentált!

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. augusztus 10.

Elképesztően ragaszkodó! Nekem a 008 on taupe on the world (bronzos- antracit) árnyalatban van meg ez a szemhéjstift. Ha feltetted, ottmarad, amíg le nem mosod. Hihetetlen, hogy meg sem moccan, ezért inkább kiemelésre alkalmas, füstösíteni nem lehet vele, mert ahogy feltesszük, azonnal úgy marad.
Érdemes kipróbálni, ez aztán bombabiztos!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Érdemes kipróbálni, ez aztán bombabiztos!

CsDiane

2018. április 16.

Az arany-bronz verzió a kedvencem. Egész napot kibír elkenődés nélkül, könnyű használni és sokáig elég. Igaz az arany része kicsit halvány, de egy egyszerű nappali sminkhez tökéletes választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.