Rimmel

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2016. június 28.

2015-ben megújított formula

Láthatatlan fedést, de láthatóan tökéletesebb bőrt biztosít. SPF20-as fényvédővel, 24 órás hidratáló hatással és póruskiegyenlítő effektussal.

Cyclopentasiloxane eo I szil Water / Aqua Titanium Dioxide f 0 0Butylene Glycol h 1 0Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Talc 1 0Polyethylene Trimethylsiloxysilicate eo I szil Magnesium Sulfate Octinoxate f 0 0Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer szil Methyl Methacrylate Crosspolymer BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone ti I eo I eu Acrylates/ C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer Tribehenin eo Lecithin eo I eu Laureth-7 ti I eu Disteardimonium Hectorite Dimethiconol eo I h I szil Disodium Stearoyl Glutamate ti Phenoxyethanol ta Trihydroxystearin eo Chlorphenesin ta Xanthan Gum ti I eu Propylene Carbonate Pentylene Glycol Tocopheryl Acetate a I v 0 0Disodium EDTA Aluminum Hydroxide sz I eo I h Laureth-4 ti I eu 5 4Silica Propylene Glycol h Saccharomyces/ Zinc Ferment Saccharomyces/ Calcium Ferment Saccharomyces/ Copper Ferment Saccharomyces/ Iron Ferment Saccharomyces/ Magnesium Ferment Saccharomyces/ Platinum FermentColloidal Gold Saccharomyces/ Silver FermentEuterpe Oleracea Juice PowderPunica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice a Vitis Vinifera (Grape) Juice a Glycerin h 0 0BHT a I ta Sapphire Powder Caprylyl Glycol eo I h Triethoxycaprylylsilane szil Sorbic Acid ta Palmaria Palmata (Dulse) Extract CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Mica Ultramarines sz 0 0

pandarouge

2019. október 11.

Nem találkoztam még ilyen alapozóval, amit ennyire jó viselni. Egyáltalán nem érzem, hogy bármi van a bőrömön. A vényvédőért is plusz pont jár. Viszont van egy kis apróság, ami miatt mégsem illeti meg az öt csillagot: minimális fedése van és sokáig kell pepecselni vele, máskülönben nagyon foltos lesz.
Ár érték arányban egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 11.

Ár érték arányban egész jó.

Tempete

2019. szeptember 30.

Ez a kategóriáját tekintve egy szuper termék. Nálam azért nem működik jól, mert amikor fél éve megvettem, akkor nem kértem tanácsot, hogy mit használjak a zsíros bőrömre, hát, ez a termék zsíros bőrűeknek off :D Szép a színe, jó az állaga, jók az összetevők, jól el lehet oszlatni, enyhén csillogós bőrfelületet eredményez, és nem ül bele az apró ráncokba. Még fényvédő is van benne, ami nálam plusz pont. De sajnos a homlokomon és a T vonalamon egy óra után már fénylik, de ez nem a termék hibája. Száraz bőrre nagyon ajánlom!! Így én a szemkörnyékemre használom néha, arra szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

biankasheila

2019. szeptember 23.

a megszokotthoz képest szerintem ennek az alapozónak másfajta állaga van, el kell találni a megfelelő mennyiséget. én szeretem, mert jól fed és tartós, de van ennél jobb is szerintem a piacon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

evasimonyi

2019. szeptember 19.

kedvenc alapozom, tokeletes a fedese, nem termeszetellenes maszk hatast hagy maga utan, olyan, mintha alig lenne rajtam smink, megis szepen kiegyenliti a borhibakat, pirossagot. Arban is szuper, es fenyvedo faktoros, imadom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 19.

ausmorzs

2019. május 26.

Tökéletesen illeszkedik a bőrszínemhez. Elfedi a pirosságot, bőrhibákat. Hosszan tart, nincs maszk hatás és nem hagy foltot a ruhán.
Kissé olajos tapintású és hidratálja az arcbőrömet, ezért nincs szükségem használata előtt arckrémre.
Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

Nagyon szeretem.

Kicsicsajbi

2019. május 11.

Már vagy 5-6 éve használom.🤗
Én nem fedem le púderrel, mert visszatetsző a mű hatás miatta, de valószínű, hogy ez miatt van az, hogy melegben egyszerűen viasz szerű az arcom tőle, így most kipróbálom a L'oreal true match alapozót hátha ez nem lesz olyan, ha nem nyújt többet tuti visszatérek hozzá, mert ezen kívül más problémám nincs vele.
A fedése számomra tökéletes és az illata is finom, a textúrája is megfelelő.
Ecsettel szépen lehet felvinni, kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

Már vagy 5-6 éve használom.🤗
A fedése számomra tökéletes és az illata is finom, a textúrája is megfelelő.
Ecsettel szépen lehet felvinni, kevés is elég belőle.

Casssy

2019. május 4.

Vékony rétegben szinte észrevehetetlen, könnyed érzés, de nem takar szinte semmit. Vastagabban kenve kukacosodik és nem építhető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

VelvetTeddy91

2019. április 16.

Sok high end alapozót próbáltam már (Too Faced, Clarins, NARS, Lancome, YSL), de ilyen szép hatást egyik sem nyújtott, mint ez. Amíg nem púderezem le, nem is látszik, hogy bármilyen smink lenne az arcomon, annyira természetes, ugyanakkor van egy gyenge közepes fedése (ami nekem éppen elég), és nagyon szépen egységesít. A színe is olyan tökéletes, hogy ritkán találok ilyet (100 ivory). A sokak által írt "leolvadást", átfényesedést hírből sem ismerem.

De... DE! Amikor kb. 1 hónapja elkezdtem használni, kijött rajtam 3 nagyon csúnya pattanás, ami tőlem nagyon szokatlannak számít. Rögtön ezt az alapozót okoltam és fel is függesztettem a használatát. Viszont most a napokban újra elővettem, és kicsit félve ugyan, de használom, és egyelőre nem okoz semmit, tehát lehet, hogy nem ő csinálta a pattanásokat, csak véletlen egybeesés (kicsit pont meg is voltak őrülve a hormonjaim - női dolgok :D - ez is tény).

Egyelőre 4-es, ha továbbra sem okoz semmilyen bőrproblémát, akkor visszajövök felpontozni.

UPDATE: Hetek óta használom azóta, és továbbra sem okoz pattanásokat. Megvan a csillagos 5-ös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

renata89

2019. március 8.

Imádom, erősen fed, tartós. Mintha rajtam se lenne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Imádom, erősen fed, tartós. Mintha rajtam se lenne.

Dicci

2019. március 4.

A színe tökéletes lenne, viszont amikor felkenem egyszerűen gusztustalan a bőrömön. Szárít, nem jó a fedése és amikor közel megyek olyan mintha apró lukak lennének a fejemen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Vitis Vinifera (Grape) Juice, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Dimethiconol, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.