Rimmel

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2016. június 28.

2015-ben megújított formula

Láthatatlan fedést, de láthatóan tökéletesebb bőrt biztosít. SPF20-as fényvédővel, 24 órás hidratáló hatással és póruskiegyenlítő effektussal.

Cyclopentasiloxane eo I szil Water / Aqua Titanium Dioxide f 0 0Butylene Glycol h 1 0Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Talc 1 0Polyethylene Trimethylsiloxysilicate eo I szil Magnesium Sulfate Octinoxate f 0 0Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer szil Methyl Methacrylate Crosspolymer BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone ti I eo I eu Acrylates/ C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer Tribehenin eo Lecithin eo I eu Laureth-7 ti I eu Disteardimonium Hectorite Dimethiconol eo I h I szil Disodium Stearoyl Glutamate ti Phenoxyethanol ta Trihydroxystearin eo Chlorphenesin ta Xanthan Gum ti I eu Propylene Carbonate Pentylene Glycol Tocopheryl Acetate a I v 0 0Disodium EDTA Aluminum Hydroxide sz I eo I h Laureth-4 ti I eu 5 4Silica Propylene Glycol h Saccharomyces/ Zinc Ferment Saccharomyces/ Calcium Ferment Saccharomyces/ Copper Ferment Saccharomyces/ Iron Ferment Saccharomyces/ Magnesium Ferment Saccharomyces/ Platinum FermentColloidal Gold Saccharomyces/ Silver FermentEuterpe Oleracea Juice PowderPunica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice a Vitis Vinifera (Grape) Juice a Glycerin h 0 0BHT a I ta Sapphire Powder Caprylyl Glycol eo I h Triethoxycaprylylsilane szil Sorbic Acid ta Palmaria Palmata (Dulse) Extract CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Mica Ultramarines sz 0 0

PinterAndiMilan

2020. július 15.

Ez a kedvenc alapozóm. Évek óta ezt használom, jól fed, egységessé teszi a bőröm. Nem tűnik úgy mintha vakolat lenne az arcomon. Nem ragad, nem tapad. Nem szárítja és nem is zsírosítja a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

Kodi

2020. április 18.

Miután megtaláltam a színemet (103 True Ivory) rájöttem, hogy ez az egyik legszuperebb alapozó és nem csak az árkategóriájában. Sajnos, nem nagyon találom már ezt az árnyalatot a legtöbb drogériában. Érdekes, hogy pont ma láttam a Spektrumon egy dokumentumfilmet "Az igazság a szépségiparról" címmel. Alapozótesztet is végeztek benne, úgy hogy a tesztelők nem tudták mit használnak. Amikor összegeztek, kiderült, hogy a Rimmel alapozó a MAC alapozóját győzte le fölényesen. Őszintén szólva nem lepődtem meg ezen. Bár most nem ezt használom, valószínű visszatérek hozzá, ha újra látom az árnyalatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 18.

danyadi77

2020. április 12.

Update:
Egy ideje nem kedvelem annyira, el is tettem egy időre.Most próbalom elhasználni a maradékot. Kezd kiemelni a ráncokat, pórusokat, olyan száraz hatása van (pedig hidratálok). A homlokomra jó, ahol kicsit zsírosabb a bőröm. Ettől függetlenül másnak jó lehet.

Általában nincs szerencsém a drogériás alapozókkal, ez viszont egész jónak bizonyul még az "öregedő" bőrömre is. Nem ül bele a pórusokba, pici ráncokba. Talán egy kicsivel lehetne erősebb a fedése. Viszonylag könnyed állagú, jól eldolgozható, építhető, rajtam a tartóssága sem rossz a többi általam használt alapozóhoz képest. Az ára is megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 12.

Update:

katagali92

2019. december 23.

Nekem eléggé bevált ez az alapozó, azonban max csillagot én sem tudok rá adni, mivel ennyi áron nekem is van sokkal jobb fedésű és szebb finish-ű alapozóm. Bár igencsak vaskos krém, mègsem fed maximálisan, így nem is csoda, ha sokan nem elégedettek vele. Nekem nagyon kevés bőrhibám szokott lenni, így ezt elég fedésnek tartom. A másik amit meg kell jegyezzek, hogy hidratálást ígér a termék, bár ez szerintem nem mondható el róla. Tény azonban, hogy nem is szárít (legalàbbis nekem). Viszont ez az első alapozóm, ami megmarad valamennyire az orromon, aminek én nagyon örülök és a többi arcrészen is tartósnak mutatkozik. :) Kíváncsi leszek rá, hogy mennyire fog beválni a későbbiekben.

Update: A színe verhetetlen, nem volt ennél jobban az arcszínemhez illeszkedő alapozóm, de sajnos "kukacosodik" az arcom felett, csúnyán kopik és valahogy a kezdeti lelkesedésem is tovaszállt. Lassan elhasználom majd, amikor nem egész nap tartó smink kell, de újra nem fogom venni.

Update 2: Valószínűleg nem minden primer-el működik jól, de a most használt olaj-hidratáló krém kombóhoz nagyon jól illeszkedik, fixálás (púder+spray) után nagyon sokáig megmarad az arcomon. Nem szabad egyszerre sokat felvinni belőle, mert akkor tényleg mászkál. Amit ígér, azt betartja: láthatatlan fedés, de kiegyenlített bőrszín. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 23.

pandarouge

2019. október 11.

Nem találkoztam még ilyen alapozóval, amit ennyire jó viselni. Egyáltalán nem érzem, hogy bármi van a bőrömön. A vényvédőért is plusz pont jár. Viszont van egy kis apróság, ami miatt mégsem illeti meg az öt csillagot: minimális fedése van és sokáig kell pepecselni vele, máskülönben nagyon foltos lesz.
Ár érték arányban egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 11.

Ár érték arányban egész jó.

Tempete

2019. szeptember 30.

Ez a kategóriáját tekintve egy szuper termék. Nálam azért nem működik jól, mert amikor fél éve megvettem, akkor nem kértem tanácsot, hogy mit használjak a zsíros bőrömre, hát, ez a termék zsíros bőrűeknek off :D Szép a színe, jó az állaga, jók az összetevők, jól el lehet oszlatni, enyhén csillogós bőrfelületet eredményez, és nem ül bele az apró ráncokba. Még fényvédő is van benne, ami nálam plusz pont. De sajnos a homlokomon és a T vonalamon egy óra után már fénylik, de ez nem a termék hibája. Száraz bőrre nagyon ajánlom!! Így én a szemkörnyékemre használom néha, arra szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

biankasheila

2019. szeptember 23.

a megszokotthoz képest szerintem ennek az alapozónak másfajta állaga van, el kell találni a megfelelő mennyiséget. én szeretem, mert jól fed és tartós, de van ennél jobb is szerintem a piacon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

evasimonyi

2019. szeptember 19.

kedvenc alapozom, tokeletes a fedese, nem termeszetellenes maszk hatast hagy maga utan, olyan, mintha alig lenne rajtam smink, megis szepen kiegyenliti a borhibakat, pirossagot. Arban is szuper, es fenyvedo faktoros, imadom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 19.

ausmorzs

2019. május 26.

Tökéletesen illeszkedik a bőrszínemhez. Elfedi a pirosságot, bőrhibákat. Hosszan tart, nincs maszk hatás és nem hagy foltot a ruhán.
Kissé olajos tapintású és hidratálja az arcbőrömet, ezért nincs szükségem használata előtt arckrémre.
Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Nagyon szeretem.

Kicsicsajbi

2019. május 11.

Már vagy 5-6 éve használom.🤗
Én nem fedem le púderrel, mert visszatetsző a mű hatás miatta, de valószínű, hogy ez miatt van az, hogy melegben egyszerűen viasz szerű az arcom tőle, így most kipróbálom a L'oreal true match alapozót hátha ez nem lesz olyan, ha nem nyújt többet tuti visszatérek hozzá, mert ezen kívül más problémám nincs vele.
A fedése számomra tökéletes és az illata is finom, a textúrája is megfelelő.
Ecsettel szépen lehet felvinni, kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

Már vagy 5-6 éve használom.🤗
A fedése számomra tökéletes és az illata is finom, a textúrája is megfelelő.
Ecsettel szépen lehet felvinni, kevés is elég belőle.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Vitis Vinifera (Grape) Juice, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Dimethiconol, Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.