Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cory, Módosítva: 2013. április 17.

Göndörítés és akár 14x dúsabb pillák villámgyorsan! Keratinnal és kollagénnel ápolja a pillákat

TallodiZsofi

2019. augusztus 3.

Hosszít, dúsít, nagy kedvenc, ennek van a simája is. Mindig újraveszem, legutóbb betáraztam, mert már sajnos nem gyártják. Ebben azt szeretem a legjobban, hogy az ívét a szemem ívéhez igazítva, ki tudom festeni az alsó- meglehetősen gyér és rövid- szempilláimat is úgy, hogy ne legyen a bőröm is festékes alatta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

anetta.filip

2019. január 11.

Szerintem ezt màr nem gyártják, de múltkor láttam valami filléres helyen. Csak azért írok mellé véleményt, nehogy újra vegyem ha szembejönne, mert ez nekem nem vált be, lefittyedt szempillát csinált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

heartagram

2016. május 25.

Nagyon szeretem, régi kedvencem.
Tökéletes választás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

Nagyon szeretem, régi kedvencem.
Tökéletes választás.

Niki12

2015. április 20.

kb.egy használathoz 11 rétegben viszem fel!!:)) ugy a leghatasosabb!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

kb.egy használathoz 11 rétegben viszem fel!!:)) ugy a leghatasosabb!!

birovikii96

2015. március 6.

Naaagyon szeretem ^^
Nagyon hosszu pillakat csinal, es nem csomosit (viszont ha 2-nel tobb retegben viszem fel, akkor mar sok nagyon a pillaimon).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 6.

Naaagyon szeretem ^^

Lolita

2014. július 10.

Nálam inkább a hosszítást teljesíti, azonban ezt nagyon jól. A göndörítésben is jó, bár amúgy is mindig használok göndörítőt. 5 csillagot nem adok, mert a dúsítást más spirállal kell megoldanom, de a négyet megérdemli, megbízható darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

Dorotien

2014. február 27.

Nekem az egyik kedvenc spirálom, nem drága, többször is újravettem. Szépen göndöríti a pilláimat, nem tapasztja össze, és dúsít is. Mostanában nem láttam a boltokban, de remélem nem szüntették meg, mert azóta sem találtam ilyen jót, úgyhogy maradnék ennél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

barkuska

2014. február 19.

A kefe miatt vettem meg, de nagyon sok festéket vesz fel, nem tudok vele szépen dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

SexyBeauty

2014. február 16.

Jó kis cucc volt,pedig én nem is szeretem a dúsíitó szempillaspirálokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

Jó kis cucc volt,pedig én nem is szeretem a dúsíitó szempillaspirálokat.

raczdetti

2013. november 14.

14 helyett mondjuk 4x dúsabb pillák villámgyorsan, de az színigaz. :)
3 hónapja használom, (hetente párszor) változatlan a minősége.
Valóban göndörít, dúsít, és hosszít is. Egészen látványos, pedig nem viszem túlzásba a sminkelést...:) csak 1 rétegben használom, és kizárólag a felső pillák aljára!
Ki sem merném próbálni, milyen a mestersminkes 4x2-3 réteg, szerintem csupacsimbók lenne a szemem, meglenne a beígért bűvös 14-szeres hatás. :D
A göndörítő spiráloknál szokásos homorú, kecses, kiválóan használható keféje végével a szempillák tövéhez és a szemzugban elbújt kis pillákhoz is könnyű hozzáférni.
Nem csomósodik, nem pereg, nem maszatolódik, tartja a minőségét, mindent tud, sőt kontaktlencse- és pénztárcabarát - ár-érték aránya ezért maximális.
Egyetértek az előttem szólóval, toplistásnak kellene lennie. Bárcsak lenne natúrkozmetikumból is ilyen termék...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 14.

14 helyett mondjuk 4x dúsabb pillák villámgyorsan, de az színigaz. :)
3 hónapja használom, (hetente párszor) változatlan a minősége.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol