Rimmel

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: emeseee6, az összetevőket feltöltötte: Nymeria94, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Ár:   1999 Ft

Könnyű, púder állagú pirosító. Pigmentált formula az egész napon át tartó színért és egészséges ragyogásért.

4 árnyalatban elérhető

Ár: 1000 Ft , Eladó: SzZs1981
Állapot: Csak swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen, vagy+ posta/foxi
Ár: 1000 , Eladó: skin
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: Postán maradó

Sophie33

2020. május 18.

Minden nap használom, nagyon szép , több árnyalatom is van tőle, viszont vigyázni kell mert elég erős. Viszont azt teszi amit egy pirosítótól vársz, és van egy enyhe kis csillogása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Fiszuli

2020. május 12.

A "003 wild card" árnyalatot vettem meg. Féltem, hogy merész lesz és tudtam, hogy rettenetesen keveset kell belőle felvinni az ecsetre, és még azt is le kell ütögetni és tényleg elég lesz max 2 húzás... és igen, pont így lett. Csodálatos szín és árnyalat, nagyon passzol hozzám. Nagyon jól pigmentált, de vigyázni kell vele, mert könnyen bohócot csinál magából az ember, főleg ennél az árnyalatnál. Nem használom napi szinten, mert nem vagyok nagy sminkmester és időm sincs rá, hogy állandóan teljes sminket vigyek fel magamra, de nem csak ezért nem fogy, hanem egyébként sem. Egyszerűen olyan, mintha most vettem volna le a drogéria polcáról. Szerintem életem végéig ki fog szolgálni. Életem egyik legjobb vására volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Dreana

2020. február 16.

Imádom ezt a pirosítót a kis csillámokkal életet lehel az arcomra korán reggel,amikor elindulok dolgozni és nagyon kiadós,talán több ,mint egy éve meg van és újra fogom venni,gyönyörű színe van vagy ahogy mostanában illik mondani ,jól pigmentált.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 16.

dorkaww

2019. november 16.

Glamour napok alkalmával vásároltam a narancsos és a bogyós árnyalatból, mert nagyon megtetszettek. Szépen erősen pigmentált szóval vigyázni kell nehogy bohóc legyen az ember tőle, továbbá a kiszerelés miatt vagy egy életre elég lesz. Az egyetlen negatívum, hogy eléggé porzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

Mantra

2019. november 2.

A 03-as szín vettem meg és milyen jól tettem! Mesés szín, de vigyázni kell vele, hogy ne legyen bohóc hatása. Nagyjából egy munkaidőt kibír. Tökéletes, nagy mennyiség, reális ár.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 2.

ilovex

2019. október 2.

Te szent ég! Mikor megláttam az üzletben a 05 Rendes-Vous árnyalatot, azt hittem lehidalok a gyönyörtől. Fantasztikus a színe, igazi mélybordó. Na mondom engem nem érdekel, tuti hogy megveszem majd max elhasználom valamire, ha túl sötét. Otthon kipróbáltam, tökéletes. Nagyon nagyon picit kell csak belőle felvinni az ecsetre mert iszonyat módon pigmentált és a bohóc effektus hamar elérhető. Viszont ha megtanulja az ember kezelni, nagyon jó kis pirosító lesz belőle. Meg van már 1 éve, nyárra kicsit sötétnek éreztem, így maradok a tavasz-ősz-téli használatánál. :D Imádom, nem hiszem hogy valaha elfogy, de ha igen, tuti hogy újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 2.

BEE6

2019. június 18.

Nagyooon jó pirosító. Narancsos árnyalat van meg. Nagyon erős színe van ezért kevés is elég. Alig fogy belőle, pedig használom rendszeresen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 18.

Lady26

2019. április 11.

Szerintem életem legszebb pirosítja. Gyönyörű a színe, egész nap tart, és azok a pici csillámok ragyogóvá teszik a bőrt. Visszafogottan csillog, mióta ezt használom nem használok külön highlightert 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

muffinka

2019. március 6.

A Wild Card árnyalat van meg. Nagyon pigmentált és tartós, iszonyatosan kevés kell belőle. Több mint fél éve megvan, és nem látszik, hogy fogyott volna belőle, pedig hetente 5-6x használom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

EnciVarga

2019. február 1.

Iszonyat pigmentalt, iszonyat tartos. A kedvenc pirositom valaha 😃

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Iszonyat pigmentalt, iszonyat tartos. A kedvenc pirositom valaha 😃

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.