Rimmel

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: emeseee6, az összetevőket feltöltötte: Nymeria94, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Ár:   1999 Ft

Könnyű, púder állagú pirosító. Pigmentált formula az egész napon át tartó színért és egészséges ragyogásért.

4 árnyalatban elérhető

Ár: 1000 Ft , Eladó: prekuci
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, Miskolc, fizetés: Előre utalás után postázom, személyes átvétel lehetséges
Rimmel Maxi Blush-003 Wild Card
Ár: 1000 , Eladó: fici
Állapot: Új, Helyszín: Szombathely, fizetés: előre utalással, postázom, személyes átvétel lehetséges
Mantra

2019. november 2.

A 03-as szín vettem meg és milyen jól tettem! Mesés szín, de vigyázni kell vele, hogy ne legyen bohóc hatása. Nagyjából egy munkaidőt kibír. Tökéletes, nagy mennyiség, reális ár.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 2.

ilovex

2019. október 2.

Te szent ég! Mikor megláttam az üzletben a 05 Rendes-Vous árnyalatot, azt hittem lehidalok a gyönyörtől. Fantasztikus a színe, igazi mélybordó. Na mondom engem nem érdekel, tuti hogy megveszem majd max elhasználom valamire, ha túl sötét. Otthon kipróbáltam, tökéletes. Nagyon nagyon picit kell csak belőle felvinni az ecsetre mert iszonyat módon pigmentált és a bohóc effektus hamar elérhető. Viszont ha megtanulja az ember kezelni, nagyon jó kis pirosító lesz belőle. Meg van már 1 éve, nyárra kicsit sötétnek éreztem, így maradok a tavasz-ősz-téli használatánál. :D Imádom, nem hiszem hogy valaha elfogy, de ha igen, tuti hogy újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 2.

BEE6

2019. június 18.

Nagyooon jó pirosító. Narancsos árnyalat van meg. Nagyon erős színe van ezért kevés is elég. Alig fogy belőle, pedig használom rendszeresen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 18.

Lady26

2019. április 11.

Szerintem életem legszebb pirosítja. Gyönyörű a színe, egész nap tart, és azok a pici csillámok ragyogóvá teszik a bőrt. Visszafogottan csillog, mióta ezt használom nem használok külön highlightert 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

muffinka

2019. március 6.

A Wild Card árnyalat van meg. Nagyon pigmentált és tartós, iszonyatosan kevés kell belőle. Több mint fél éve megvan, és nem látszik, hogy fogyott volna belőle, pedig hetente 5-6x használom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

EnciVarga

2019. február 1.

Iszonyat pigmentalt, iszonyat tartos. A kedvenc pirositom valaha 😃

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Iszonyat pigmentalt, iszonyat tartos. A kedvenc pirositom valaha 😃

keserutimi

2019. január 20.

A legutóbbi őszi Glamour napokon szereztem be a Wild Card árnyalatot, és nem csalódtam. A színe nagyon szép, pont ilyesmit szerettem volna. Nagyon pigmentált, ahogy előttem is írták, szóval vigyázni kell vele. A tartóssága kiemelkedő, nekem estig is bírja, ha nem nyúlkálok az arcomhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

beautifullie

2018. december 12.

Nekem van egy Rendez-Vous, és egy Wild Card színű termékem. Mindkettőt nagyon szeretem, alapozón szép, élénk színűk van, alapozó nélkül halványabb, nekem természetes hatású, nem hivalkodó. Mivel elég nagy kiszerelés, ezért az árát is megéri! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 12.

yifan

Korcsoport: < 18
2018. december 12.

003 Wild Card árnyalatban van meg, és nagyon szeretem :) Sok ideig kerestem ilyen árnyalatú pirosítót, és egy kicsit szkeptikus voltam megvevéskor, de kellemesen meglepő volt, ahogy teljesített. Nem szárítja ki a bőröm a többi pirosítóhoz képest (pl. Sleek), és könnyen lehet vele dolgozni, szép színe van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 12.

random

2018. december 8.

nekem a 003 Wild Card és a 005 Rendes-Vous árnyalatok vannak meg. előbbi egy matt korallos árnyalat, utóbbi egy sötétebb, lilás beütésű. enyhén csillámos bordó. hát, eszméletlenül pigmentált mindkettő :D eddig még nem sikerült egyiket sem felvinnem úgy, hogy ne legyen egy kicsit sok. de egy kis púderrel tompítható. viszont emiatt szemhéjra is remekek. mindkettőhöz féláron jutottam hozzá, abszolút megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.