Rimmel

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2017. október 16.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Megújult változat

5 az 1-ben alap- és fedőlakk a simább, erősebb, fényesebb körmökért és tartósabb manikűrért.

Ár: 800 , Eladó: miyumiyu
Állapot: Bontott (2 alkalommal használtam), Helyszín: Budapest 11. kerület (Allee), fizetés: Vásárlási tudnivalók: ✔️ személyesen: Budán a 11. kerületben (Allee - könnyen megközelíthető) ✔️ csomagküldés: banki előreutalás után FOXPOST 800 Ft/csomag - feladástól számított 2-3 munkanapon belül általában megérkezik a csomag

Vanylia

2020. július 28.

Ez a kedvenc alap és fedőlakkom. Évek óta újra veszem. Alapként tökéletes, nem fogja be annyira erősen a körömlakkok a körmeim. Fedőlakként néha felszedi a színt, de ez talán amiatt van, mert a szín nem a legjobb vagy nem hagytam eléggé megszáradni. Emiatt színeződik el az ecset.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 28.

dandy93

2020. április 17.

Biztos velem van a baj, de nekem sajnos szinte semennyire nem vált be... Önmagában használva nem vettem észre a körömerősítő hatását, alapként gyakran nem kompatibilis más lakkal (volt olyan, amit erre festve később szinte egyben le tudtam húzni a körmömről), fedőlakként csillogást ad, de nekem nem hosszabbította meg lakkjaim élettartamát, a puha, hajlékony körmeim végéről ugyanúgy lepattogtak 1-2 nap után, sőt, volt, amelyiknek a száradását is lassította. Talán a márka saját lakkjaival működik, de nálam egyelőre annyit ér, mint egy sima átlátszó lakk, csak épp dupla annyiért... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

titti78

2020. január 29.

Alap- és fedőlakként is használom, bevált így is, úgy is. Tartós és jó árú, viszont levonok egy pontot azért, mert minimálisan elszíneződik az ecsete a körömlakktól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 29.

Bozizu

2020. január 2.

Egy réteg S-he körömlakkra kentem fel szintén egy rétegben. Ez két napja volt, azóta tökéletes a körmöm, pedig végigcsináltam egy szilveszteri sütés-főzés-készülődés kombót és ma egy újévi nagytakarítást kesztyű nélkül. Nekem ez több mint meggyőző.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

biju94

2019. november 3.

Kerestem a sima Rimmel átlátszó lakkot amit eddig használtam, viszont csak ezt találtam. Borsos az ára, de hirtelen felindulásból megvettem. Úgy voltam vele, hogy nagyobb kiszerelés, alap-fedő lakk megéri az árát. Nem néztem utána itt KM-n, csak akkor láttam a pozitív véleményeket már amikor elkezdtem megcsinálni a körmöm vele. De nálam is hozta az elvárást. Én főleg fedőlakknak használom de tartós lett az eredmény.
Egy hetet kibír, úgy hogy vállalható a körmöm bőven. (mosogatás, rengeteg kézmosás stb)...ami ritka mert kb.2-3 nap az átlag, még úgy is,hogy minden alkalommal használtam fedőlakkot , több rétegben.
Miss sporty-s lakkal használom, mert még azt találtam jobb minőségűnek, ár-érték arányban.
Egyetlen negatívuma, hogy tényleg oldja a körömlakk színét, max emiatt vonok le csillagot, egyébként jó kis termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

Luiselotte

2019. szeptember 5.

Nagyon szeretem ,alapnak és fedőlakknak is ezt használom a lábamra a kezemen épített zselé van gél lakkal. A kedvenc színem a kék a lábujjaimra majdnem mindig azt kenem de rettenetesen fog. Amióta ezt teszem a kék Pupa lakkok alá nem színezték el a körmöm. Fedőnek pedig azért tökéletes, mert csodaszépen “ kihúzza” és egységesíti az alatta lévő lakk egyenetlenségeit.
Hatalmas mennyiség szerintem előbb fog beszáradni mint elfogyni. Mindenképp újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

duchess_g

2019. augusztus 18.

Alaplakknak jó. Gyorsan megszilárdul annyira, hogy lehet rá kenni a következő réteget. Az ápoló hatását nem tapasztaltam, ahogy azt valaki előttem is írta, mintha kicsit vékonyítaná is a körmöt. Az elszíneződést azért nem gátolja meg teljesen, de egy kicsit segít ellene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

hdn12

2019. július 12.

Nem kerül sokba, és amit ígér azt maximálisan hozza is. Én inkább alapnak szoktam használni, és valóban kicsit gyorsabban nőnek a körmeim amikor ezt használom. Bármilyen lakkot is viszek fel rá az mindig gond nélkül befedi egy réteg után a körmömet, és teljesen sima marad (pedig nagyon hullámos a körmöm felszíne), valamint ha ezt teszem a lakk alá, akkor kevésbé kopik, vagy pattogzik le a körömlakkom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Sztellaaaaa

2019. május 17.

Fedőnek, körömerősítőnek és alapnak is megfelelő, hozza amit ígér. Miután lemostam a körömlakkot a körmeimről észrevehetően egészségesebbnek tűntek a körmeim. Segítségével nagyon jól, nálam 1.5 hétig tart a manikűr. Tetszik az ár és a bőséges 12 ml.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Cs220

2019. április 21.

Miss Sporty lakkokhoz használom alap- és fedőlakként. Valamelyik színnel 1 hetet is, de minimum 5 napot kibírt hétköznapi háztartásban végzett teendők mellett. Szép, fényes felületet ad, nekem nem mattul. A színes lakkot szaradást követően picit oldja, ettől függetlenül nagyon megszerettem. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 21.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Silk Amino Acids
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.