Rimmel

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2017. október 16.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Megújult változat

5 az 1-ben alap- és fedőlakk a simább, erősebb, fényesebb körmökért és tartósabb manikűrért.

Ár: 1000 , Eladó: O
Állapot: 1x próbáltam 2 ujjamon, Helyszín: Budapest II., Keleti Károly u., fizetés: személyes átvétel
Bozizu

2020. január 2.

Egy réteg S-he körömlakkra kentem fel szintén egy rétegben. Ez két napja volt, azóta tökéletes a körmöm, pedig végigcsináltam egy szilveszteri sütés-főzés-készülődés kombót és ma egy újévi nagytakarítást kesztyű nélkül. Nekem ez több mint meggyőző.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

biju94

2019. november 3.

Kerestem a sima Rimmel átlátszó lakkot amit eddig használtam, viszont csak ezt találtam. Borsos az ára, de hirtelen felindulásból megvettem. Úgy voltam vele, hogy nagyobb kiszerelés, alap-fedő lakk megéri az árát. Nem néztem utána itt KM-n, csak akkor láttam a pozitív véleményeket már amikor elkezdtem megcsinálni a körmöm vele. De nálam is hozta az elvárást. Én főleg fedőlakknak használom de tartós lett az eredmény.
Egy hetet kibír, úgy hogy vállalható a körmöm bőven. (mosogatás, rengeteg kézmosás stb)...ami ritka mert kb.2-3 nap az átlag, még úgy is,hogy minden alkalommal használtam fedőlakkot , több rétegben.
Miss sporty-s lakkal használom, mert még azt találtam jobb minőségűnek, ár-érték arányban.
Egyetlen negatívuma, hogy tényleg oldja a körömlakk színét, max emiatt vonok le csillagot, egyébként jó kis termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

Luiselotte

2019. szeptember 5.

Nagyon szeretem ,alapnak és fedőlakknak is ezt használom a lábamra a kezemen épített zselé van gél lakkal. A kedvenc színem a kék a lábujjaimra majdnem mindig azt kenem de rettenetesen fog. Amióta ezt teszem a kék Pupa lakkok alá nem színezték el a körmöm. Fedőnek pedig azért tökéletes, mert csodaszépen “ kihúzza” és egységesíti az alatta lévő lakk egyenetlenségeit.
Hatalmas mennyiség szerintem előbb fog beszáradni mint elfogyni. Mindenképp újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

duchess_g

2019. augusztus 18.

Alaplakknak jó. Gyorsan megszilárdul annyira, hogy lehet rá kenni a következő réteget. Az ápoló hatását nem tapasztaltam, ahogy azt valaki előttem is írta, mintha kicsit vékonyítaná is a körmöt. Az elszíneződést azért nem gátolja meg teljesen, de egy kicsit segít ellene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

hdn12

2019. július 12.

Nem kerül sokba, és amit ígér azt maximálisan hozza is. Én inkább alapnak szoktam használni, és valóban kicsit gyorsabban nőnek a körmeim amikor ezt használom. Bármilyen lakkot is viszek fel rá az mindig gond nélkül befedi egy réteg után a körmömet, és teljesen sima marad (pedig nagyon hullámos a körmöm felszíne), valamint ha ezt teszem a lakk alá, akkor kevésbé kopik, vagy pattogzik le a körömlakkom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Sztellaaaaa

2019. május 17.

Fedőnek, körömerősítőnek és alapnak is megfelelő, hozza amit ígér. Miután lemostam a körömlakkot a körmeimről észrevehetően egészségesebbnek tűntek a körmeim. Segítségével nagyon jól, nálam 1.5 hétig tart a manikűr. Tetszik az ár és a bőséges 12 ml.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 17.

Cs220

2019. április 21.

Miss Sporty lakkokhoz használom alap- és fedőlakként. Valamelyik színnel 1 hetet is, de minimum 5 napot kibírt hétköznapi háztartásban végzett teendők mellett. Szép, fényes felületet ad, nekem nem mattul. A színes lakkot szaradást követően picit oldja, ettől függetlenül nagyon megszerettem. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 21.

Neleta

2019. április 14.

Elvagyok vele, szerintem jól működik, bár mintha most összeveszett volna az új Sally Hansen körömlakkommal, mert már rég megszáradt, nem ragadt, stb., rákentem ezt a lakkot, és el kezdett életre kelni a színes lakk, és elmászni... Nem tudom melyik a ludas, de ettől függetlenül eddig elégedett voltam vele, gond nélkül tette a dolgát. Szeretem a 2 az 1-ben dolgokat. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

im

2018. április 22.

Először szkeptikus voltam, azt gondoltam, ilyen nincs, hogy mindkét feladatot képes jól ellátni egy lakk. Végül ez lett a kedvencem, mert csúszós-fényes alapot képez, szépen terül rajta minden, és fedőlakként is gyönyörű ragyogóvá teszi az alatta lévő színt. Hatalmas üveg, dupla használattal is nehéz lesz a végére érni. Betonbiztossá teszi a manikűrt, csak a körömvégi kopás szokott látszani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Colormonkey

2018. március 27.

Jó az ecsete, szépen lehet vele dolgozni. Tartós is, nekem 3-4 napig kitartanak vele a színes lakkok, ami nálam már nagy eredmény. Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Silk Amino Acids
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.