Rimmel

Ár:   2195 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Ella, Módosítva: 2016. február 11.

Kiszerelés:   3,4 g
Kategória:   Sminkek szájra

Az Only 1 rúzs forradalmi újításnak számít mind a textúra, a pigmentáció és a gyönyörű design tekintetében.

Minden az egyben rúzs - kompromisszumok nélkül. Hosszantartó szín kényelem, hidratálás

Ár: 1500ft , Eladó: bleauwsy
Állapot: új, érintetlen, Helyszín: Szeged, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Isane

2019. szeptember 2.

Akciósan jutottam hozzá, egy rózsaszín árnyalatban. Nagyon akartam szeretni, de az alsó ajkamon nagyon csúnyán mutatott, az összes redőt megtalálta és nem is volt teljes a fedése. Az már más kérdés, hogy a szín meg jól sem áll :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

linda0915

2019. június 22.

210 MAUVEMENT árnyalat van nekem, ez egy természetes, gyönyörű szín. Majdnem olyan, mint a szám színe. Krémes, nem szárít, jó az illata. Sokszor nyúlok érte, bár nem túl tartós, de szeretem használni. Egy igazi kis hétköznapi rúzs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 22.

zfruzsi

2019. április 8.

Egy árnyalatban birtoklom ezt a típusú Rimmel rúzst, így csak azalapján tudok beszélni. Először is odáig meg vissza vagyok az illatáért, szerintem az egyik kedvenc rúzsillatom ez a sok jó közül. Másrészt nagyon szeretem a kényelmes állagát és a szuper pigmentáltságát. Azt viszont kevésbé, hogy nem igazán tartós, így elég hamar utána kell dolgozni, így nem is szeretem olyan napokon viselni, mikor reggel felkenem és egész nap dolgom van és sem időm, sem kedvem nincs mindig igazítgatni a rúzsom. A színe, az illata és az érzete kárpótol a gyenge tartósságért, de annyira nem, hogy több árnyalatban is vegyek belőle. A matt verzióját azonban szeretném valamikor kipróbálni, mert sejtem, hogy az tartósabb lehet - legalább is remélem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

zsucci93

2019. április 3.

Nagy csalódás volt. Egy gyönyörű nude árnyalatot vettem belőle, és imádtam a színt, ahogy az első órákban tartott a számon, a finisht, mindent. De sajnos napközben összegyűlt a számon egy csikban, mint a rossz minőségű szájfények szoktak. Sok mindent megpróbáltam, hogy ez ne történjen meg, de nem sikerült. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

almafa324

Korcsoport: < 18
2019. március 23.

Ebből a Rimmel 600-ast használom, a legjobb hidratáló rúzs.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 23.

Ebből a Rimmel 600-ast használom, a legjobb hidratáló rúzs.

evelinsz

2019. január 24.

A 250-es árnyalat, a “Mauve Over!” a tökéletes árnyalat számomra, minden alkalomhoz passzol. Az illatáért odavagyok. Nem a világ legtartósabb rúzsa, de két rétegben felvíve jól bírja. Egyik kedvenc rúzsom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

racheldawes

2018. december 17.

Egyik kedvenc rúzsom, négy színben (110, 120, 600, 610) vásároltam már meg, közülük is a 'pink a punch', illetve a 'cheeky coral' árnyalatokat szeretem a legjobban. Jól pigmentált, enyhén csillogó finissel rendelkezik, nem szárít vagy ül bele a ráncokba. Krémes, hidratált érzést nyújt a viselete; finom, enyhe illattal. Egyedül a tartósság terén nem nyújt kiemelkedőt, illetve az ár tekintetében nem vagyok maradéktalanul elégedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

yifan

Korcsoport: < 18
2018. december 13.

Amikor a NYX rúzsomat nem találtam meg, elmentem a dm-be szétnézni, hátha lenne valami más márkájú, hasonló színű, matt rúzs. Ezt vettem fel, és nem rossz, meg vagyok vele elégedve, bár nem hordom sokszor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 13.

lohnerniki15

2018. november 14.

300, Listen up!. Gyönyörű a színe, nagyon finom illata van, az állagával sincs semmi problémám, nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

nikolett

2018. október 12.

Learazva, g kuponnal, kb. 300 ft-ert jutottam hozza, de konyorgom MIEZ, igy egybe irva, hat percek mulva tobb van a szam korul, mint rajta. Megprobalom meg ajakkontur ceruzaval is, megigerem, de ez igy gyenge. Kb. azt tudom mondani, hogy ennyit megert...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.