KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4 ml + 3 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vtina85, Módosítva: 2017. október 31.

Kiszerelés:   4 ml + 3 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Extra tartós két rétegből álló ajakrúzs.

Rimmel Provocalips 16hr Kissproof Ajakrúzs - little minx
Ár: 2000,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost
Rimmel Provocalips 16hr Kissproof Ajakrúzs- Dare to Pink (110)
Ár: 1500 Ft. , Eladó: Dius1991
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Tata, fizetés: Fizetés banki utalással, postán küldöm, van lehetőség a személyes átvételre Tatán vagy Tatabányán

Katulin

2017. november 20.

Nehany oraig nagyon jol tartja magat, de 4-5 ora utan mar osszecsomosodik es elkezd csunyan viselkedni, mint barmelyik mas matt folyekony ruzs, en ilyenkor letorlom valahogy (ami nem egyszeru), es ujrakenem. Nekem igy rendben van, de a 3000 forintot tulzasnak erzem.

Katulin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

BRebi

2017. november 19.

A termék felvétele után 1-2 óráig még teljesen rendben volt a rúzs, nem hagyott nyomot csók-és ivásteszt után. Azonban már az első étkezésnél el kezdett kopni a a száj széleinél és a belsejénél is. Ez még rendben is volt, újra felvittem a terméket az útmutató szerint, de a többszöri applikálás után konkrétan darabokban jött le a rúzs. Számomra ez a termék óriási csalódás.

BRebi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 19.

Hannah11

Korcsoport: < 18
2017. november 16.

Szerintem teljes áron is megéri, hiper-szuper tartós,a Dare to pink árnyalatú van meg,gyönyörű,nem szárít.Szerintem a Max Factor Lipfinity rúzsánál is tartósabb,ami nagy szó.Viszont sajnos csak ez az egy árnyalat tetszik,szóval többet nem hiszem,hogy be fogok szerezni belőle.

Hannah11
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 16.

LillaH

2017. november 15.

Hát én imádom! Gyönyörű élénk színek, szuper tartósság és nem szárít. Drága, de megéri!

LillaH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

korono

2017. november 14.

Nagyon féltem a folyékony rúzsoktól egy rossz tapasztalat után(Max Factor). Glamour napokon leptem meg magam vele a Rimmeles box részeként, Nagyon jól tettem mert ez a legjobb rúzs. A fixáló réteggel nekem még egy pörgős nap végére is fentmaradt talán egy picikét vesztett a színéből. Egyátalán nem szárított pedig nagy ajakbalzsam használó vagyok. Szerintem több árnyalatot is be fogok szerezni.

korono
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 14.

breku

2017. november 12.

Féláron vettem meg a Play with fire árnyalatot. Annyi pénzt szerintem simán megér, tényleg nagyon tartós (4-5 órás evés-ivás után is fent volt), nekem annyira nem szárítja mint pl a Max Factor hasonló terméke, szóval nekem abszolút bejött! Lehet kipróbálok majd valami gyengébb színt is a hétköznapokra :)

breku
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

HFanni22

2017. november 10.

Nagyon tartós, már rég ilyet keresek. 2 fontos negatívumot azért kiemelnék: szárítja az ajkakat, de ez mondjuk elfogadható, ha matt és tartós végeredményt akarunk (másképp nem megy). A másik, hogy nekem a színe megváltozik az ajkamon, egy idő után sokkal élénkebb lesz, mint amilyen valójában. Coconut levendulás ajakbalzsammal használva ugyanolyan tartós, és megoldódik a szárítás problematikája is, de a színe nem értem, miért lesz ennyivel élénkebb.(Ja, és tisztázzuk, hogy nem az ajakbalzsamtól van, mert mielőtt rákentem volna is megváltozott.) De félreértés ne tessék, tetszik az új szín is, csak az a baj, hogy most kifejezetten natúrabb verziót szerettem volna hordani az ajkamon.

HFanni22
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 10.

raven

2017. november 9.

Glamour napokon vettem a "Play with fire" árnyalatot. Nagyon szép, pigmentált a szín. Kipróbáltam, és tényleg kiss proof, valamint ivás közben egyáltalán, evéskor egy nagyon picit jön le, de meg se látszik. Ami nagy meglepetés volt számomra, hogy egyáltalán NEM SZÁRÍTJA AZ AJKAIM. Általában az ennyire tartós rúzsok nagyon kicserepesítik a számat, ez viszont nagyon kényelmesen ült rajtam. Egyetlen gond vele az, hogy nehéz leszedni a nap végén, de nem lehetetlen, csak tovább tart a smink lemosási művelet.

raven
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 9.

FB0111

Korcsoport: < 18
2017. november 8.

Nagy csalódás. A play with fire árnyalat van meg, ami bár kívül igen tartós, az ajkak belső részén seperc alatt lekopik. Emellett málik is rendesen, darabokban jön le és poháron/fogakon később is nyomot hagy. Lehet, világosabb árnyalattal kellene próbálkoznom.

FB0111
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 8.

tara95

2017. november 8.

Soha nem találkoztam korábban ennyire tartós termékkel. A formula könnyed, szépen lehet dolgozni a kis applikátorral is. Nem szárít egyáltalán. 7 órája viselem a sötétvörös árnyalatot gyakorlatilag hibátlanul, minimális kopás van az ajkak belső részén. Holnap beszerzem a legvilágosabbat, teljes áron is megérné, de most a joy napokon nagyjából vétek kihagyni.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.