Rimmel

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4 ml + 3 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vtina85, Módosítva: 2017. október 31.

Kiszerelés:   4 ml + 3 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Extra tartós két rétegből álló ajakrúzs.

Ár: 2000 Ft , Eladó: noemi1990
Állapot: Egyszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy ajánlott postán maradó
CSERE is - Rimmel Provocalips 16hr Kissproof Ajakrúzs
Ár: 1500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel

eszti0607

2020. június 24.

Én az 550 play with fire árnyalatban vettem meg. Szerintem az aplikátora borzalmas, nagyon nehéz vele egyenletesen és szépen az ajkak vonalában dolgozni pedig nem ez az első rúzsom. Még régebben youtuberek hatására vásároltam meg, de szerintem ez volt a legrosszabb rúzsvételem. Az átlátszó részének az aplikátorával félek dolgozni, mert megszínezi az egész átlátszó részét. szóval azt az ujjammal teszem fel. Ha megszárad és jól vittem fel az átlátszó réteget úgy ivásnál nem hagy nyomot a poháron és nem is kopik, evés közben ha figyelek rá akkor egész szépen fennmarad, de egy idő után ha nem is eszek, akkor is csúnyán lekopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 24.

danna113

2020. május 2.

Sokkal rosszabul teljesít, mint a Stay Matte vonal, ennek ellenére az ára kétszerese. Nem értem miért. A pigment tetszik, tényleg egy rétegben, egyenletesen felvihető, hamar szárad. Viszont viselni rettenetesen kényelmetlen. Nem szárít ugyan, de nem néz ki jól a gloss nélkül. Viszont azzal együtt egyszerűen beszéd közben "leradírozódik" az egész. Ahogy kopik a fény, úgy egyre jobban morzsólódik, míg nem a teljes fogsorom, pólóm tele van apró festékdarabkákkal, az ajkaimon pedig egy zombiéra kezd hasonlítani. Egy árnyalat van meg belőle, egy vöröses. Sajnos ebben sem tudtam túlzpottan válogatni, mert nem igazán nagy a színkínálat. Tudom, hogy másoknak bejöttek a világos árnyalatok, így lehet, hogy csak színprobléma, de még sem győzött meg igazán, mert 10-15 ebédet végigettem vele és mindig ugyan az volt a tapasztalat. Egyszer kipróbálni megéri, hátha valakinek bejön, de az a valaki biztosan nem én leszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

Zsaniaisa

2020. március 4.

Számomra is a legeslegjobb rúzs amit valaha próbáltam!Tényleg nem kopik le egésznap tart, nem szárít könnyű érzés az ajkakon!Én Londonban élek itt még mindig lehet kapni szinte bármelyik gyogyszertárban/drogériában!Egyetlen problémám vele, hogy kevés színárnyalata van!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

amygdala0131

2019. április 8.

Legjobb, legtartósabb rúzs amivel valaha találkoztam. Az egyetlen dolog, ami nem tetszik benne, hogy nem lehet csak a színt felvinni (és matt hatást elérni), mindenképp fixálni kell a szájfény résszel, különben csúnyán lekopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Csinike

2019. április 6.

Valóban szupertartós, órák után is az ajakon marad. Az evés-ivást, csókolózást jól tűri :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

kvin

2019. február 21.

A legeslegjobb szájravaló, amivel valaha találkoztam! Íme a bizonyíték, hogy nem kell mindig elmennünk a legdrágább pipere-polcokig. Hiszen ez "csak" Rimmel, semmi flancos márka, az ára többszörösét is megérné. Ha még gyártanák persze...
Ahogy már előttem is leírták, LEROBBANTHATATLAN, abszolút étel-, ital- és csókálló, egy átmulatott éjszaka után még másnap is ott virít az ajkakon, mintha épp csak akkor tetted volna fel, szinte sajnálom eltávolítani.
Nálam három szempont van egy rúzs kiválasztásánál: 1. Először is ne szárítson! Ez nagyon fontos, mert sajnos kifejezetten cserepesedésre hajlamos a szám, télen-nyáron kenegetnem kell, állandó fogyóeszköz az ajakápoló, táskában, autóban, éjjeliszekrényen, még a konyhában is tartok egyet hogy mindenhol kéznél legyen. 2. Legyen tartós. Szokásom, hogy nyaldosom, harapdálom a szám, így esélyes, hogy a fogaimon köt ki a rúzs, vagy egyszerűen "leeszem" a számról. Hülyén hangzik, mi? Ja és persze ne hagyjon nyomot a cigin... nem túl szép látvány. 3. És csak ezek után jön az, hogy ha szerencsém van, sikerül találnom egy megfelelő árnyalatot. Persze van, hogy beleszeretek egy színbe, de azt folyamatosan kenegetni kell, vagy pl. szárít (nekem a matt rúzsok ilyenek) De ez lenne az ideális felállás, és ez a kis csoda mindhármat hozza!
Az elsődleges mattos szín ellenére NEM SZÁRÍT, - persze mindig alábalzsamozok, de az én esetemben ez kötelező kör - tökéletesen fed még a kis redőkben is, nem csúszkál, nem mászkál, annyira kényelmes viselni, hogy észre sem veszed, hogy ott van! A második átlátszó réteg nélkül is csodás, az már csak egy plusz kis csillogást ad neki és még ragyogóbbá varázsolja, életre kelti a színét.
Ha lehetne, én is 10 pontot adnék, vagy még többet!
U.i.: Ha valakinek van eladó, akkor keressen meg! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 21.

Ha lehetne, én is 10 pontot adnék, vagy még többet!
U.i.: Ha valakinek van eladó, akkor keressen meg! :)

czeilingerdorinaa

2019. január 8.

Egy éve szereztem be, és leginkább csak azt bánom, hogy nem vettem belőle többet. Szépen fennmarad nap végéig, jól fed, nem szárít :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 8.

borzas

2018. november 17.

Hihetetlenül tartós és nagyon szép színei vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Hihetetlenül tartós és nagyon szép színei vannak.

szederke

2018. augusztus 10.

Az eddigi legeslegjobb rúzsom, amit valaha próbáltam. Tökéletesen tartós, 5 árnyalat van meg, egy részét külföldön sikerült beszerezni. De már hónapok óta tart az imádat. Nagyon remélem, hogy visszakerül majd a boltokba, mert nem tudom mit fogok csinálni, ha elfogynak. Nekem nem szárítja a számat se,és gyönyörűen mutat.... imádom <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

donett0629

2018. május 29.

Nekem a play with fire árnyalat van meg. A szín gyönyörű, azonban az állaga túl folyós, nagyon nehéz vele dolgozni. Azt viszont el kell ismerni, hogy tartós, evés, ivás után a helyén marad. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.