KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4 ml + 3 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vtina85, Módosítva: 2017. október 31.

Kiszerelés:   4 ml + 3 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Extra tartós két rétegből álló ajakrúzs.

Rimmel Provocalips 16hr Kissproof Ajakrúzs 110 Dare to Pink
Ár: 1500 , Eladó: Pandaaa
Állapot: Új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Fizetés banki átutalással, vagy személyesen készpénzben
Ár: 900 Ft , Eladó: Lexy00
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel

donett0629

2018. május 29.

Nekem a play with fire árnyalat van meg. A szín gyönyörű, azonban az állaga túl folyós, nagyon nehéz vele dolgozni. Azt viszont el kell ismerni, hogy tartós, evés, ivás után a helyén marad. :)

donett0629
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

bebuska94

2018. május 21.

Egyelőre még csak swatcholtam a kezemen, de 1 biztos.. LEROBBANTHATATLAN. Alig tudtam lemosni.. Vízzel nem megy(vízálló.:D), Garnier micellás vizem se nagyon győzte, majd a Kose olajos lemosóm se vitte le. Másnap sikerült levakarnom.:D

bebuska94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

pomme

2018. április 29.

Mivel itt a drogéria ismeretlen fogalom, rendes sminkterméket meg nehéz találni, nagyon boldog voltam, hogy felbukkantak a rimmel polcon ezek csodák.
A kiss me you fool, az I'll call you és a Little minx színekben dobtam is be a kosárba pici pöttynyi tesztelés után, csak hogy lássam, hideg színek-e. Szerencsére azok, az I'll call you-t teszteltem eddig rendesen, és megérdemli az 5 csillagot. Ahogy a többi ilyen tartós rúzst, ezt se könnyű felvinni, de sokkal gyorsabban szárad, mint pl. a Rossmann ugyanilyen rúzsa. A fényes gél a tetejére nagyon sűrű, sokkal kevesebb kell belőle (mint a Rossmannosból), ahogy kopik, úgy valahogy megszelídül az alapból ragacsos matt kence és visszamattul, viszont ilyenkor már nem is érzem, hogy a számon lenne, és nem is ragad, pedig már az összes fény lekopott róla. Az elején megijedtem egyébként, mert nekem is jöttek a kis darabkák, de valahogy nem hiányoztak sehonnan, aztán meg elmúlt.:DD Sok órányi evésivás után a száj belső feléről elkezd lekopni, de csak addig a vonalig, ahol találkoznak az ajkak, szóval ha nem csücsörítünk (mint lentebb írták :D) akkor nem veszi észre senki. Ez az árnyalat egyébként kézfejen csíkoz, a 2. réteg felszedi az előzőt (és még át is látszik, annyira csíkos), de szájon nem így viselkedik. Egyenletesen terül, szépen fed, szerintem max 2 rétegben elég felvinni. A darabosodást meg betudtam a túlépítésnek, mert először túl sokat vittem fel egymásra. Nem kell. :) 3000 Ft alatt volt darabja, de nem sajnálom rá a pénzt, mert ha egész nap eltrógerelhetem azt, hogy félóránként tükörbe nézzek (meg úgy általában viselhetek evős-ivós alkalmakkor rúzst - és mi mást csinálnék, ha kimozdulok? :D), meg nem kell rettegnem, hogy Joker fejem lesz, akkor már bőven megérte. Puszival nem ragad át a szín, lehet vele riogatni a népet, és mindenki boldog :) Lemosni egyszerű volt a Garnier olajos micellás vizével, nem kellett csuszatolni sem, szépen leoldotta. Én nem hidratáltam alá, mert akkor valószínűleg nem lenne tartós. Ja, és a Little minx árnyalat (magenta) 100%-ban megegyezik a Rossmann utánzatával.

Update: 3-4 óra evés-ivást bírt folyamatosan, meg sem mozdult, pedig törölgettem a számat rendesen. A L'Oréal colour caresse-szel ellentétben ez nem szárítja szét a számat. Lemosom, és másnap nem szétszadizott cserepes borzalom fogad a tükörben, hanem az "alap" szám :) Nagyon szeretem. Ebayen találtam még több árnyalatban, biztos rendelni fogok a meglévő 3 mellé.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

Pumi

2018. március 12.

Nagyon jó, végre egy rúzs ami egész nap bírja. A párom is meg tud csókolni, nem ragadok...szuper5

Pumi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Volturispet

2018. február 20.

Ha lehetne 10 csillagot adni, tuti azt kapná!
Csodaszép vörös árnyalatban van meg, felvitelnél aláhidratálok, de mindent leitatok az ajkaimról. Vigyázni kell a precíz felvitelre, száradás után pedig sosem spórolok az átlátszó balzsammal, így megfelelően hidratáltak maradnak az ajkaim a nap során. Igazi csókálló (tesztelve :D), evés-ivásálló, mindenálló, egész nap fennmaradó rúzs. Néha újra felteszem az átlátszó réteget, ha túl száraznak érzem a számat.

Lemosáshoz pedig a sima sminklemosó vagy micellás víz esélytelen, mindenképpen valami olajos terméket válasszatok! :)

Volturispet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

Ha lehetne 10 csillagot adni, tuti azt kapná!

emeseee6

2018. február 1.

Hááát nem győzött meg. A szín gyönyörű (play with fire) ,az állag kicsit túl folyós,nekem nem túl könnyű dolgoznom vele,de ez hagyján. A balzsam vagy mi nélkül nagyon húzza a számat,és ISZONYATOSAN ragad. De rendben,a balzsam ezeket kiküszöböli.
Száradás ,balzsamozás után pusziteszt kézen: ilyen kis darabkák maradtak vissza,nem sok és nem látszódott a számon kopás ,de akkor sem kellett volna azoknak ott lenniük. Ja és a fehér applikátor is picit elszíneződött(ugyanilyen darabka(k) maradtak rajta),pedig már meg volt száradva,mikor felkentem.
Csak itthon kentem fel színpróbára,de úgy voltam,akkor már tesztelem az evést. Azért egy olajosabb étel után természetesen nem úgy néz ki ,mint frissen. Oké nem nagyon gáz,de azért korrekcióra szorult volna ha nem itthon vagyok.Az alsó ajkam belsőbb részéről konkrétan MINDEN lejött.
Na ezután a lemosás,hát az egy rémálom...Persze ilyenkor meg se mozdul...

Summázva:alapból nem vagyok oda az ilyen típusú rúzsokért,szerintem nem egészséges ilyen brutál cuccot naponta felkenni,én teljesen elvagyok egy jó minőségű hagyományos rúzzsal (főleg Pupa).Ez a rúzs még az ilyen jellegűek között elmegy. Használni fogom alkalmakra ,de újra nem venném,még a szuper színe ellenére sem.
Ja azt majdnem elfelejtettem,hatalmas mínusz:a balzsam szaga és íze olyan,mint azok a stiftes ragasztók,amit az oviban használtunk BRRR

emeseee6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

Na ezután a lemosás,hát az egy rémálom...Persze ilyenkor meg se mozdul...

tara95

2018. január 24.

Soha nem találkoztam korábban ennyire tartós termékkel. A formula könnyed, szépen lehet dolgozni a kis applikátorral is. Nem szárít egyáltalán. 7 órája viselem a sötétvörös árnyalatot gyakorlatilag hibátlanul, minimális kopás van az ajkak belső részén. Holnap beszerzem a legvilágosabbat, teljes áron is megérné, de most a joy napokon nagyjából vétek kihagyni.

Dare to pink: a legvilágosabb, barackos tónusú halvány rózsaszín. A tökéletes rúzs tavaszra, álomszép és szinte deríti az arcot. Azonban minőségre nehezebb vele dolgozni, két réteg elfér belőle.

I`ll call you: élénk magenta, télre-őszre nagyon szeretem, látványos, de mégsem veri ki az ember szemét.

Play with fire: a már említett dögös-vörös, nagyon nagy kedvenc, bárhol, bármikor.

Még nagyon fáj a fogam egy igazi tűzpiros árnyalatra, gyakorlatilag csak ezeker a rúzsokat használom, annyira meg vagyok velük elégedve :)

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

b5bea

2018. január 19.

2017.okt.14. Erőteljes szín egész nap! Picit érezni, hogy van valami a számon, de amúgy abszolút nem zavaró. Evés, ivás álló, szóval szuper!

2018.jan.19. Az eltelt időszakban további színeket sikerült beszereznem. A sorból a Dare to pink lóg kissé ki, mert ő kiemeli a száj ráncait, és az élénk pinkes színe miatt jobban látszódik a kopás, ami elég furán mutat. Ennek ellenére még most is csillagos ötös számomra, mert a tartóssága csúcsszuper!

b5bea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 19.

PSophiee

2018. január 17.

Jajjjj, igazi szeretem-utálom kapcsolatban vagyok vele, a Play with fire nevű árnyalat van meg, hát a szín csodás, imádom! :)
Nekem viszont nagyon nehéz vele precízen dolgoznom, az állaga is közrejátszik ebben.
Tartósnak tényleg tartós, egy szendvics meg se kottyan neki, de egy zsírosabb ételnél azért minimális kopás az van. Javítani ugye meg nem igazán lehet...
A szín tényleg csillagos ötös! Csak emiatt még lehet újra is venném :)

PSophiee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

A szín tényleg csillagos ötös! Csak emiatt még lehet újra is venném :)

Dalmicica

2018. január 15.

Ez a termék szuper!!! Simán veri a maxfactor lipfinityt . Kár h nem volt állandó, ezért jár a 4 csillag. Meg azért,mert a rival de loop young olcsóbb és ugyan ezt tudja :)

Dalmicica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.