Best of Beauty 2019

Rimmel

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4 ml + 3 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vtina85, Módosítva: 2017. október 31.

Kiszerelés:   4 ml + 3 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Extra tartós két rétegből álló ajakrúzs.

Ár: 2000 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Próbált, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
amygdala0131

2019. április 8.

Legjobb, legtartósabb rúzs amivel valaha találkoztam. Az egyetlen dolog, ami nem tetszik benne, hogy nem lehet csak a színt felvinni (és matt hatást elérni), mindenképp fixálni kell a szájfény résszel, különben csúnyán lekopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

Csinike

2019. április 6.

Valóban szupertartós, órák után is az ajakon marad. Az evés-ivást, csókolózást jól tűri :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

kvin

2019. február 21.

A legeslegjobb szájravaló, amivel valaha találkoztam! Íme a bizonyíték, hogy nem kell mindig elmennünk a legdrágább pipere-polcokig. Hiszen ez "csak" Rimmel, semmi flancos márka, az ára többszörösét is megérné. Ha még gyártanák persze...
Ahogy már előttem is leírták, LEROBBANTHATATLAN, abszolút étel-, ital- és csókálló, egy átmulatott éjszaka után még másnap is ott virít az ajkakon, mintha épp csak akkor tetted volna fel, szinte sajnálom eltávolítani.
Nálam három szempont van egy rúzs kiválasztásánál: 1. Először is ne szárítson! Ez nagyon fontos, mert sajnos kifejezetten cserepesedésre hajlamos a szám, télen-nyáron kenegetnem kell, állandó fogyóeszköz az ajakápoló, táskában, autóban, éjjeliszekrényen, még a konyhában is tartok egyet hogy mindenhol kéznél legyen. 2. Legyen tartós. Szokásom, hogy nyaldosom, harapdálom a szám, így esélyes, hogy a fogaimon köt ki a rúzs, vagy egyszerűen "leeszem" a számról. Hülyén hangzik, mi? Ja és persze ne hagyjon nyomot a cigin... nem túl szép látvány. 3. És csak ezek után jön az, hogy ha szerencsém van, sikerül találnom egy megfelelő árnyalatot. Persze van, hogy beleszeretek egy színbe, de azt folyamatosan kenegetni kell, vagy pl. szárít (nekem a matt rúzsok ilyenek) De ez lenne az ideális felállás, és ez a kis csoda mindhármat hozza!
Az elsődleges mattos szín ellenére NEM SZÁRÍT, - persze mindig alábalzsamozok, de az én esetemben ez kötelező kör - tökéletesen fed még a kis redőkben is, nem csúszkál, nem mászkál, annyira kényelmes viselni, hogy észre sem veszed, hogy ott van! A második átlátszó réteg nélkül is csodás, az már csak egy plusz kis csillogást ad neki és még ragyogóbbá varázsolja, életre kelti a színét.
Ha lehetne, én is 10 pontot adnék, vagy még többet!
U.i.: Ha valakinek van eladó, akkor keressen meg! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 21.

Ha lehetne, én is 10 pontot adnék, vagy még többet!
U.i.: Ha valakinek van eladó, akkor keressen meg! :)

czeilingerdorinaa

2019. január 8.

Egy éve szereztem be, és leginkább csak azt bánom, hogy nem vettem belőle többet. Szépen fennmarad nap végéig, jól fed, nem szárít :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 8.

borzas

2018. november 17.

Hihetetlenül tartós és nagyon szép színei vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Hihetetlenül tartós és nagyon szép színei vannak.

szederke

2018. augusztus 10.

Az eddigi legeslegjobb rúzsom, amit valaha próbáltam. Tökéletesen tartós, 5 árnyalat van meg, egy részét külföldön sikerült beszerezni. De már hónapok óta tart az imádat. Nagyon remélem, hogy visszakerül majd a boltokba, mert nem tudom mit fogok csinálni, ha elfogynak. Nekem nem szárítja a számat se,és gyönyörűen mutat.... imádom <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

donett0629

2018. május 29.

Nekem a play with fire árnyalat van meg. A szín gyönyörű, azonban az állaga túl folyós, nagyon nehéz vele dolgozni. Azt viszont el kell ismerni, hogy tartós, evés, ivás után a helyén marad. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

bebuska94

2018. május 21.

Egyelőre még csak swatcholtam a kezemen, de 1 biztos.. LEROBBANTHATATLAN. Alig tudtam lemosni.. Vízzel nem megy(vízálló.:D), Garnier micellás vizem se nagyon győzte, majd a Kose olajos lemosóm se vitte le. Másnap sikerült levakarnom.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

pomme

2018. április 29.

Mivel itt a drogéria ismeretlen fogalom, rendes sminkterméket meg nehéz találni, nagyon boldog voltam, hogy felbukkantak a rimmel polcon ezek csodák.
A kiss me you fool, az I'll call you és a Little minx színekben dobtam is be a kosárba pici pöttynyi tesztelés után, csak hogy lássam, hideg színek-e. Szerencsére azok, az I'll call you-t teszteltem eddig rendesen, és megérdemli az 5 csillagot. Ahogy a többi ilyen tartós rúzst, ezt se könnyű felvinni, de sokkal gyorsabban szárad, mint pl. a Rossmann ugyanilyen rúzsa. A fényes gél a tetejére nagyon sűrű, sokkal kevesebb kell belőle (mint a Rossmannosból), ahogy kopik, úgy valahogy megszelídül az alapból ragacsos matt kence és visszamattul, viszont ilyenkor már nem is érzem, hogy a számon lenne, és nem is ragad, pedig már az összes fény lekopott róla. Az elején megijedtem egyébként, mert nekem is jöttek a kis darabkák, de valahogy nem hiányoztak sehonnan, aztán meg elmúlt.:DD Sok órányi evésivás után a száj belső feléről elkezd lekopni, de csak addig a vonalig, ahol találkoznak az ajkak, szóval ha nem csücsörítünk (mint lentebb írták :D) akkor nem veszi észre senki. Ez az árnyalat egyébként kézfejen csíkoz, a 2. réteg felszedi az előzőt (és még át is látszik, annyira csíkos), de szájon nem így viselkedik. Egyenletesen terül, szépen fed, szerintem max 2 rétegben elég felvinni. A darabosodást meg betudtam a túlépítésnek, mert először túl sokat vittem fel egymásra. Nem kell. :) 3000 Ft alatt volt darabja, de nem sajnálom rá a pénzt, mert ha egész nap eltrógerelhetem azt, hogy félóránként tükörbe nézzek (meg úgy általában viselhetek evős-ivós alkalmakkor rúzst - és mi mást csinálnék, ha kimozdulok? :D), meg nem kell rettegnem, hogy Joker fejem lesz, akkor már bőven megérte. Puszival nem ragad át a szín, lehet vele riogatni a népet, és mindenki boldog :) Lemosni egyszerű volt a Garnier olajos micellás vizével, nem kellett csuszatolni sem, szépen leoldotta. Én nem hidratáltam alá, mert akkor valószínűleg nem lenne tartós. Ja, és a Little minx árnyalat (magenta) 100%-ban megegyezik a Rossmann utánzatával.

Update: 3-4 óra evés-ivást bírt folyamatosan, meg sem mozdult, pedig törölgettem a számat rendesen. A L'Oréal colour caresse-szel ellentétben ez nem szárítja szét a számat. Lemosom, és másnap nem szétszadizott cserepes borzalom fogad a tükörben, hanem az "alap" szám :) Nagyon szeretem. Ebayen találtam még több árnyalatban, biztos rendelni fogok a meglévő 3 mellé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

Pumi

2018. március 12.

Nagyon jó, végre egy rúzs ami egész nap bírja. A párom is meg tud csókolni, nem ragadok...szuper5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.