Best of Beauty 2019

Rimmel

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bizsuka, Módosítva: 2017. február 22.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   2,5 ml

Intenzív fényes szín amely akár 24 órán át tart. Vízálló.

lohnerniki15

2018. november 16.

Nehéz vele bánni, ennek ennek ellenére, nekem nincs vele bajom. Szép a színe, tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

gothmarypoppins

2018. február 26.

Up: "Megnyírtam" azaz levágtam a gömböt a végéről, a benne lévő cucc hibátlan, fekete, ha rövid vonalat akarok gyorsan pillatőre, ezt használom. Vastagabb vonalhoz továbbra sem ajánlom, mert feljön.

2017.03.17.: Egy barátnőmtől kaptam, mert neki annyira nem vált be. Igazából attól tartott, hogy mérgében egy nap kivágja a kukába... Veterán tus használóként nem fogott ki rajtam.
Nos. A szempillatőbe pöttyözve lehet vele vonalat bűvészkedni, nem vékonyat, de egyenleteset. A "farkincát" szintén pöttyözve csináltam egyszer, meg lehet oldani, de elég macerás, és javítanom is kellett. Legközelebb hagytam az egészet a csodába, felkaptam egy pár szálnyi ecsetet (Munkácsy 3/0 501R) amit a művészellátóban vettem, azzal szépen lehetett hajszálvékony vonalat húzni.
A benne lévő festék, tartós, mélyfekete, de ha kétszer átmegyek rajta, hajlamos "felszedni önmagát."
Amire viszont nagyon-nagyon hasznos, ha alternatív, pöttyös díszítés akartok rakni a tus farkincája alá/fölé. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

springee

2017. október 30.

Update:
Jó, igazából a kezdeti idegbajon túljutva nem olyan rossz ez, csak szokatlan a másikhoz képest, ám az eltérés nem előnyös. Meg reggel 5-6 körül, pár óra alvás után a kis golyóval szuttyogni a végén megint csak nem egyszerű. Azért lehet ezzel is vállalható tusvonalat húzni, végül is ezt is meg lehet szokni. Tartós és pigmentált, bár ha nem várok eleget (sokat), hogy megszáradjon, akkor eléggé fel tudja venni a szemhéj gyűrődéseit, ahogy pislogok. Lemosni könnyű, már a meleg víztől is darabokban esik le. Mindenesetre újra sem venném és másnak sem ajánlanám. A másik Rimmel tus még mindig, és minden tekintetben jobb. Glamour napok alkalmával vettem is belőle, de ezt azért még elhasználom.

Véletlen vettem ezt meg egy másik Rimmel szemhéjtus helyett. A másiknak szép vékony ecsete volt, amivel könnyű dolgozni. Na de ennek a végén azzal az indokolatlan gömbbel nem tudok mit kezdeni. Tudják egyáltalán, hogy mit és miért gyártanak? Biztos valaki ezzel is tud szépen dolgozni, de egy normálisan kialakított ecsethez képest körülményesebb a használata. Nagyon nehéz vele vékony vonalat húzni. Nem tudom, miféle megfontolásból alakították ezt így ki, de engem erősen arra késztet, hogy kidobjam a kukába, holott alapvetően ennek nem vagyok a híve. Egy ilyen indokolatlan és felesleges húzás miatt a tartósság, pigmentáltság és egyéb tulajdonságai is értékelhetetlenek, hiszen ha eleve nem lehet normálisan felvinni a terméket, akkor szerintem onnantól nincs miről beszélni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

Update:

Serpentina

2017. augusztus 3.

Ha csak a tartósságát kéne osztályoznom, akkor egyrtelműen 5 csillagot adnék,
de sajnos van pár egyéb tényező, ami miatt le kell pontoznom.
A feje nem egy elvékonyodó ecsetként végződik, hanem egy golyó van a végén.
Ezzel pedig nagyon nehéz szépen felvinni a festéket.
A festék annyira híg, hogy első használatnál belement a szemembe, pedig gyakorlott tusvonal-húzónak nevezném magam.
A golyó pedig még egy lapáttal nehezítette a szép felvitelt. Nagyon nehéz vele vékony és egyenletes vonalat húzni, a belső szemzúgba pedig valódi kihívás szépen odahúzni a festéket.
A színével semmi bajom. Szép fekete és nagyon pigmentált, egy teljes napig a helyén marad,
de sajnos csak akkor ajánlom, ha az illető a vastag és girbegurbább vonalakat preferálja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Ha csak a tartósságát kéne osztályoznom, akkor egyrtelműen 5 csillagot adnék,
de sajnos van pár egyéb tényező, ami miatt le kell pontoznom.
A feje nem egy elvékonyodó ecsetként végződik, hanem egy golyó van a végén.
Ezzel pedig nagyon nehéz szépen felvinni a festéket.

SzSofi

2017. június 3.

Egyszerűen számomra használhatatlan. Ezzel az ecsettel mindent lehet húzna csak vékony vonalat meg cica farkat nem :( hosszú évek óta használom a másik szemhélytusukat aminek vékony szálas ecsete van. Ezt csak véletlen vettem meg, (azt hittem a régi fajta új csomagolásban) csak akkor jöttem rá mi ez amikor a másik kifogyott. Most úgy használom hogy a másik tus ecsetével húzom a vonalat a szememre, így használható. De ez a furcsa ecset forma kegyetlen, nem is értem mire jó az a gömb a végén?
Tartósnak végül is tartós, de számomra körülményesség nem ér meg ennyit. Jah és amikor este mosom le darabokban jön le (lehet mert vízálló). Amit még megint nem értek, hogy a másik ecsetes verzióját (ami szálakból áll) egyszerűen nem találom az üzletek polcain.
Aki tud ezzel az ecsettel szépen dolgozni annak ajánlom, mert végül is kitart egész nap. Nekem nagyon nem jön be. A tartósságára adok 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

Ezelke

2017. április 18.

évek óta mindennap használok szemhéjtust.
glamour napokon láttam hogy szempillaspirállal volt egybe, azt hittem tök jó, megéri.
hát sajnos nem.ez a bogyóka a végén, annyira de annyira felesleges...MIÉRT KELLETT AZ ODA??? most komolyan... levágtam róla, de akkor se sokkal jobb mert műanyag vagy gumi nemis tudom... egy másik ecsettel használom,mert sajnálom kidobni..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

évek óta mindennap használok szemhéjtust.

Maja92

2017. március 13.

Ha tudom, hogy milyen az ecset nem veszem meg, de csomagban a spirállal gondoltam megéri. A szememen meg sem próbáltam használni, csak a kézfejemen, de ezzel nem lehet szép vonalat húzni az biztos. Tettem egy próbát, egy körömvágó ollóval lecsíptem a végéről a kis gömböt, hogy hegyes legyen. Bevált és azóta használom, mert a színe szép sötét fekete és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Nikcus

2017. március 3.

Én sem igazán tudok vele megbarátkozni. Szinte lehetetlenség vele vékony vonalat húzni, sőt.. egyeneset is nehezen. Egyelőre nem tudom elképzelni, hogy ezt valaki perfektül képes legyen használni, az biztos, hogy kezdő tusvonal húzók nagy ívben kerüljék el ezt a terméket :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

Yza

2017. február 24.

Erősen a végét járta a spirálom és a tusom így nagyon örültem, hogy mindkettőt megkapom egy termék áráért. Az sajnos elkerülte a figyelmem, hogy a tus végén van egy gömb, ha tudom, akkor biztos hogy nem veszem meg. El nem tudom képzelni, mit érezhetett a tus készítője amikor megalkotta ezt a szőrnyűséget... Ahogy az előttem szólok írják képtelenség normális módon felvinni. Plusz használat előtt fel kell rázni különben darabos lesz amint megszárad. Száradása 4-5 perc, de nem mattra szárad hanem fényes de nem metálos. Elhasználom egy tus ecsettel mert felrázva nagyon tartós (rejtett, olajos szemhéj) és csakis ezért 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

bizsuka

2017. február 23.

A tus végén a kis bogyó szörnyű, kb használhatatlan. Viszont a benne lévő anyag meg annyira jó, hogy sajnálom, hogy ilyen rossz applikátora van :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.