Rimmel

Ár:   700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2015. november 8.

Kiszerelés:   1,2 g

Könnyen felvihető, puha szemceruza.

Ár: 400 Ft , Eladó: fruzskai
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy Salgótarjánban (esetleg posta)
Aoba

2019. október 26.

Még mindig van belőle. A vízvonalamról nem mászik el. Szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 26.

Még mindig van belőle. A vízvonalamról nem mászik el. Szeretem.

Vala111

2018. november 16.

Nem tudok szép egyenes vonalat húzni, ezért használok ceruzát. Ez tökéletes ebből a szempontból, mert olyan puha, hogynem lehet elrontani a vonalat. Hátránya hogy a nap végre kenődik, de nem látványosan, egyszerűen csak azt veszem észre hogy már a fele sincs a szememen.
Körbenéztem a drogriában, és azt tapasztaltam, hogy ez az egyetlen márka ahol közepes szürke színt lehet kapni. A többi szürke sajnos majdnem fekete. Tehát hiába kenődik el egy kicsit a nap végére, a színe kárpótol, és az ára is jó.
Meg kell hogy védjem egy kicsit, mert nem ígéri hogy vízálló, viszont kapható vízálló verzióban is ugyazezzel a névvel kicsit drágbban, de sajnos nem az én színemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 16.

Vajdus23

2018. január 30.

Nincs vele problémám, teszi a dolgát. Puha, könnyen eldolgozható, mélyfekete színt ad. A felső vízvonalamon szoktam legtöbbször használni, de nap végére már kevés marad meg belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 30.

adri251982

2017. augusztus 29.

Könnyen felvihető, és puha. Ez igaz. Viszont kenődik, mint állat (csúnyán), de ragaszkodik is, mert lemosni igen nehéz volt. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

nocciola

2017. augusztus 3.

Teljesen elégedett vagyok vele. Abszolút alkalmas a szemkontúrozásra. Az ára is ideális, nem tudnak többet a drágább szemceruzák. Amitől jó ez a szemceruza, hogy puha a hegye, és ezért jól fog. Hibátlan vonalat lehet vele húzni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

senskin

2016. szeptember 1.

Egy ideig fent van, de kenődik a nap végére. Nagyobb problémám nincsen vele, látom már nem gyártják, hát szerintem nem pótolhatatlan....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Evelinnaagy

2016. május 23.

Nagyon puha, ezért könnyen használható. Szép, fekete színe van, de nem nevezném bomba biztos tartósságúnak. Nem gyakran használom az alsó vízvonalra, inkább csak a felsőre, ott viszont megállja a helyét. Ezért viszont nem tervezem leváltani a mindennapi használat során. :) De lehet beszerzek egy tartósabbat is a különleges alkalmakra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 23.

hollieme

2016. május 7.

mint már sokan írták előttem, nem igazán tartós, könnyen maszatolódik, nap végére alig látszik belőle valami. nekem is volt már szerencsém olcsóbb árkategóriájú, de mégis jobb fekete szemceruzához.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 7.

Zsuzska88

2016. február 29.

Vízvonalra használhatatlan. 1 órán belül nincs a vízvonalon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 29.

Vízvonalra használhatatlan. 1 órán belül nincs a vízvonalon.

MissC

2016. február 3.

Akcióban 350 forintért vettem, nekem nagyon megérte, szép színt ad, nem kenődik el, de mégis könnyen el lehet távolítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate