Rimmel

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: sam, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2018. február 26.

Bőrprobléma:   Tág pórusok

A Rimmel legújabb bőrtökéletesítő primere. Minimalizálja a pórusokat, mattosító, csillogásgátló akár 8 órán keresztül.

Zsuscsy

2019. január 11.

Tényleg mattít, de ezen kívül nem nyújtott semmi pluszt. Kiemelte a száraz részeket és nekem kellemetlen érzés volt a viselete, erősen éreztem hogy ott van, engem nagyon zavart. Egy ideig tartogattam a polcomom aztán ment a kukába.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Írisz

2018. április 25.

Nekem sajnos semmi extrát nem adott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Nekem sajnos semmi extrát nem adott.

Wonderland

2017. március 2.

Nekem bevallt , jobban tapad az alapozo es a tobbi cucc is :) tartos is.
Illata nekem eros es kicsit zavaro , hogy ennyire csillamporos .
Egyseges bort varazsol , sokszor hasznalom onmagaban amikor szep a boron es nem kell smink :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 2.

Nekem bevallt , jobban tapad az alapozo es a tobbi cucc is :) tartos is.
Illata nekem eros es kicsit zavaro , hogy ennyire csillamporos .

TimyeK

2017. február 6.

Nagyon sűrű az állaga, nehéz eldolgozni, de nagyon jó zsíros bőrre. Nagyon tartóssá teszi a sminket, ami órák múlva sem fényesedik át, ami egy zsíros, vízhiányos bőrnél elég jó teljesítmény! Gyönyörű matt a finishe, egyáltalán nem az a poros matt, hanem természetes. Ami számomra nagyon fontos, hogy nem szárítja ki a bőröm. Általában csak akkor használom, ha szórakozni megyek és erősebb sminket pakolok magamra, mert félek, hogy tartós használat mellett megfulladna a bőröm alatta. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

szilvia.bano

2017. január 17.

Amyg lehetett kapni szerettem, most ugyanennek a márkának a fix&protect primerét használom, illetve az astor skin match protect primert. Annyiban marad el tőlük, hogy ez nem tartalmazott fényvédőt, ugyanakkor jobban mattít, ez főleg nyáron hasznos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

dorottya96

2017. január 13.

Száraz bőrön nem működik, hiszen matt primer.. Még szerencse, hogy nekem nem száraz. Teszi a dolgát, ahogy kell. Nem egy csúcstermék, de nem is rossz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

gugan16

2017. január 7.

Nekem nagyon nem jött be. Alapvetően száraz a bőröm, a t-zónám fényesedik ki napközben, de ezzel a termékkel még hamarabb tette, mintha nem használtam volna. Az alapozó felvitelében sem láttam különbséget és a csomagolást se kedveltem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

laubszofi

2017. január 2.

nem rossz de ilyen áron ettől sokkal jobb primerek is vannak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

nem rossz de ilyen áron ettől sokkal jobb primerek is vannak.

szabodalma

2016. december 5.

Büdös, és nekem is szárította a bőröm. Megközelítőleg sem volt természetes a hatás. Ingyen sem kellene ezután. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

cicuska18

2016. október 16.

Nagyon szárított, természetellenes hatást keltett nehéz volt viselni. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 16.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.