Rimmel

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Deep1982, Módosítva: 2017. október 16.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Lemosható önbarnítókrém arcra és testre. Napcsókolta, selymesen fénylő bőrt biztosít, akár 24 órán át. Ragyogó barnaság, tökéletes hidratáltság, lágy és selymes végeredmény.

Deep1982

2018. január 18.

Nem igazán szeretem az önbarnítókat,a jellegzetes szaguk miatt.
Ennek nincs ilyen szaga.:)
Nem is kell várni órákat,hogy jó színed legyen,amint felkened már barna is vagy.
Erről még nem is hallottam,de mivel ez lemosható,így gondoltam ez más lesz mint a többi.
És tényleg.
2x vékony rétegben kentem fel,és mintha egy külföldi nyaralásból jöttem volna haza,csokibarnán.
Semmi mást nem fog meg csak a bőrömet,így nyugodtam mertem kenni,úgyis,hogy fehér felső volt rajtam.
Nem leszek tőle sárga,hamar beszívódik,nem ragad és nem fénylik tőle a fejem,mert,hogy bátran lehet arcra is kenni.
Máshol olvastam,hogy úgy találták ki ezt a kencét,hogy ha elkap egy eső sem ázik le rólad,és valóban.
Szappanos meleg vízzel viszont könnyen lemosható.
Ajánlom azoknak aki,lusták esetleg szoliba menni,de gyorsan és szépen szeretnének lebarnulni.
Maximálisan elégedett vagyok ezzel a krémmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 18.

Nem igazán szeretem az önbarnítókat,a jellegzetes szaguk miatt.
Ennek nincs ilyen szaga.:)
És tényleg.
Szappanos meleg vízzel viszont könnyen lemosható.
Maximálisan elégedett vagyok ezzel a krémmel.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.