Best of Beauty 2019

Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Lola21, az összetevőket feltöltötte: CrazyKid, Módosítva: 2013. április 25.

Speciális hajlított keféjének köszönhetően szétválasztja, dúsítja  és göndöríti a pillákat.

Water / Aqua Paraffin eo Glyceryl Stearate eo I euCopernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba eo 1 0PVP 0 0Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Tribehenin eo Propylene Glycol h Polysorbate 20 ti I eu 0 0Stearic Acid eo I eu 2 0Acrylates Copolymer Panthenol eo I v 0 0Caprylyl Glycol eo I h Hydroxyethylcellulose Tocopheryl Acetate a I v 0 0Sodium Hydroxide Talc 1 0Ascorbyl Glucoside a I v Calcium Aluminum Borosilicate Gossypium Herbaceum (Cotton) Powder Hydrolyzed Wool h Serica (Silk) Powder Retinyl Palmitate a I v 2 2HDI/ Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer Acrylates/ Carbamate Copolymer Hydrogenated Vegetable Oil eo 3 0Silica Glycerin h 0 0Hydrogenated Olive Oil Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Ethylene/ Methacrylate Copolymer Collagen h Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Colloidal Gold Saccharomyces/ Platinum FermentSaccharomyces/ Silver FermentCeramide 2 Hydrolyzed Keratin h Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables Sodium Sulfate Isopropyl Titanium Triisostearate eo I eu Phalaenopsis Lobbi Extract Potassium Sorbate ta Phenoxyethanol ta Bambusa Arundinacea Leaf ExtractSodium Benzoate ta Tocopherol a I v 2 2Chlorphenesin ta Sorbic Acid ta Carmine / CI 75470 sz 0 0Chromium Hydroxide Green / CI 77289 sz Chromium Oxide Greens / CI 77288 sz Black 2 / CI 77266 sz Ferric Ferrocyanide sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz Ultramarines sz 0 0

kisenikoke

2018. november 19.

Update: imádom továbbra is. Nagyon jó termék, jó áron és könnyen beszerezhető. Következő megvéve.

Nem vagyok biztos benne hogy ez az amit elhasználtam, de a csomaglás nagyon hasonló.

Egyébként mindegyik Rimmel spirált imádom.

Ez sem kivétel. Nagyon sokáig elég, jó áron kapható, csodás pillákat eredményez és könnyű nap végén lemosni. Ugyanilyet szereztem be ismét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Egyébként mindegyik Rimmel spirált imádom.

stunde67

2018. március 27.

Hosszú évek óta ezt használom. Egyszerűen jó használni, soha nem csalódtam benne. Nap végén is szép szempilláim vannak, ugyanakkor könnyen leszedhető egy kis áztatással. Jó minőség, kedvező áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 27.

cavemalicium

2018. február 12.

Szerintem szuper :) Imádom. Mindig akciósan jutok hozzá. Nekem nem kenődik, szépen elválasztja a pilláimat és szép ívelt lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Kriszti2001

2017. november 3.

Nem rossz, bár igaz, hogy nem a legjobb, amit használtam. Mindennapokra megfelel, egyszerű vele dolgozni, bár ha nem húzógatom le, hajlamos csomóssá tenni a szempillákat. Viszonylag tartós, egy rövidebb napot kibír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

moni92

2017. november 1.

Nem ragad össze, tartós, könnyű vele dolgozni, hétköznapokra tökéletes.

Nem ragad össze, tartós, könnyű vele dolgozni, hétköznapokra tökéletes.

gviki1

2017. augusztus 7.

Nagy csalódás volt számomra ez a Rimmel termék. Egy új szempillaspirált kerestem ami a tartós, de olcsóbb kategóriába tartozik de sajnos a tartóssága nem az erőssége... kb 4 óra után elmosódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

kovecs.ildiko@gmail.com

2017. augusztus 7.

Évek óta ezt használom, eddig nem találtam jobbat. Olcsó, szépen ível, kis negatívum, hogy elég hamar beszárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

viraglights

2017. március 29.

Nagyon szeretem ezt a szempillaspirált és alapvetően az összes olyan rimmeles szempillaspirált, amelyik ebben a csomagolásban van. Én nagyon szép, hosszú szempillákat tudok vele varázsolni. Nem ragasztja össze a szempilláimat. Nem hullik, (kivéve, ha megdörzsölöd a szemed) és nem folyik le a szemem alá sem. Talán az egyetlen, amit észrevettem, hogy viszonylag hamar kiszárad a tubusban, viszont mivel ilyen olcsó, ezért nem bánom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 29.

Zsina01

2016. október 22.

Ez az első Rimmel spirálom és egészen megszerettem. A 102-es Brown Black árnyalatot használom, ami sokkal természetesebbnek hat a szőke hajam és világos bőröm mellett. Szépen kiemeli a pilláimat, nem csomósít, igazából a feladatát teljesen jól ellátja. Azonban csak négy csillagot kap, mert nagyon nehezen tudom lemosni, hiába használok micellás vizet, többször át kell törölnöm, de még így se jön le teljesen, mert az arcmosás után két sötét paca van a szemeim alatt. Ezt a hibát leszámítva viszont teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

mara18

2016. június 17.

Szépen szétválasztja a pillákat és ível, de dúsító hatást nem vettem észre. Nagyon hamar lepergett, és pár órán belül panda maci fejet varázsolt. Az ára kedvező, de ebben az árkategóriában is van ennél klasszisokkal jobb szempillaspirál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Wool, Glycerin, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.