Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: kocsis.reka84, az összetevőket feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2020. május 22.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2014-es tavaszi limitált kiadás

Cukros hatású körmök a selyemcukor színeivel.

patakikat

2015. november 23.

Jajj, ez nagyon tuti körömlakk! Rózsaszín van meg,és imádom! Sajnos nehéz leszedni a körmökről,de azért még szeretem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 23.

Csipetke

2015. október 14.

Nekem volt szerencsém ezen az oldalon hozzá jutni a rózsaszínhez.mesésen szép,oda vagyok érte.Jó az ecsete,gyorsan szárad és tartós is.Kár,hogy nincs még több szinem ebből a lakkból. :( mondjuk a lila meg a kék még jól jönne,. :) Tényleg kár,hogy csak limitált kiadás.Ami jó az mindig eltűnik egy idő után a pocokról. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.

TheGirl

2015. április 11.

Nagyon szeretem őket (kék és rózsaszín van meg) Villámgyorsan száradnak, tartósak, és olyan kis különlegesek. Úgy sajnálom, hogy csak limitáltak voltak, mert a rózsaszínem már lassan elfogy :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 11.

Meryen

2015. március 6.

Megvettem mind a kettőt ami megjelent itt Magyarországon, imádom őket, tartósak, gyorsan száradnak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 6.

nemesfalvi.adel

2015. január 29.

Gyorsan szárad és nagyon tartós. Nekem nagyon tetszik a csillámos cukorhatású végeredmény. Sajnálom, hogy csak a kéket tudtam megvenni (igaz az 199 ft volt :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 29.

Messy2214

2015. január 18.

Rózsaszín van meg,ha unom már a nagyon csillámosokat ezt szoktam felkenni. Nagyon hamar szárad,és elég tartós is. A lemosása sem nagyon macerás. Kár,hogy csak két színben lehetett itthon kapni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.

dreamerem

2015. január 8.

A Rossmannban, akciósan, 400 FT-ért jutottam hozzá a rózsaszínhez. Nagyon szeretem. Szép színe van. Tartós is. Még sosem volt homok hatású lakkom, és picit tartottam is tőle, de ez a lakk teljesen meggyőzött. A lemosása picit nehézkes, ezért 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

nemethanna1

2014. szeptember 9.

Én a kéket vettem meg, szerelem volt első látásra. Imádom a színét, nőies, csajos és vadóc is egyszerre. Három rétegben vittem fel a körmeimre, ez körülbelül három napot bírt ki hibátlanul (fedőlakk nélkül). Egyenletes kopik, az eltávolítása sem vészes. Az ecsete jól kezelhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Dana1983

2014. szeptember 5.

Én a rózsaszínt vettem meg. Nekem három rétegben fed tökéletesen, közepesen terül, jó az ecsete, nem pattog csak kopik. Egy sima, homok hatású lakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 5.

Kimi

2014. augusztus 20.

Hónapokon át keresgéltem a lilát, de többnyire mindenhol csak rózsaszín és kék volt. Szerencsémre pár hete rábukkantam és azonnal a kosaramban landolt. Nézegettem róla képeket, de álmomban se gondoltam volna, hogy tényleg ennyire élethű. Nagyon tetszik! Mióta megvan mást nem is használok. Sajnálom, hogy limitált kiadás. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Manganese Violet / CI 77742, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 6 / CI 15850

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.