Rimmel

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: saroltacsere, Módosítva: 2018. február 7.

Szempillaspirál "shaker" technológiával, mely felfrissíti a formulát, amikor csak szükséges. A kefe csomómentes és maximálisan szétválasztott pillákat eredményez.

StellaStar95

2019. október 9.

Meglepődve olvasom a sok negatív véleményt. Nekem teljesen megfelel ez a szempillaspirál, nem kenődik el, nem ragasztja össze, hanem szépen szétválasztja a szempillákat. Mióta rájöttem a technikára, hogy hogyan is kell felrázni, még szebb a végeredmény. Bírja egész nap, nem hullik le. Tőlem 5 csillagot kap :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 9.

momo

2019. szeptember 12.

Iszonyúan gagyi: csomósodik, nem szárad, irritál, nem dúsít rendesen, potyog. Emellett RENGETEG van benne, így mire a végére érsz, begolyózol. Ebből a pénzből inkább menj el moziba vagy igyál a barátnőddel egy kávét valahol pucér pillákkal. Nehogy megvedd!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

lili1

2019. március 20.

Borzasztó. Kenődik,nehezen szárad. Egy nagy pénzkidobás. Azért vettem meg mert nyaralásra el felejtettem vinni spirált.. Egy csillagot sem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

Mosomack

2019. február 7.

Annyira szerettem volna, ha jó lett volna, mert iszonyúan bejön a csomagolása... de sajnos maga a termek nem vált be. Elsősorban hosszítani szerettem volna a pilláimat, de nem igazán sikerül ezzel. Kicsit csomós, a rázás ellenére is, és nehezen jön le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

kissagi19

2019. január 18.

Szeretem. A belső szemzugnál figyelni kell, hogy ne vigyek fel túl sokat, és ne legyen festéktáska a pinduri pillákon. Tetszik, hogy fel kell rázni használat előtt, szerintem vicces :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

ke87

2019. január 4.

Ennyit egy pár száz forintos szempillaspirál is tudna. Szerencsére én is fél áron jutottam hozzá, de nem ér annyit sem. Használtam egy ideig, és azt vettem észre, hogy büdös... felvittem és pár másodperc múlva érzem, hogy büdös. Kuka...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

adriennforgacs996

2019. január 2.

Glamour napok alkalmából vettem fél áron, azonban ezt azon az áron se venném meg újra. Az egy csillagot magára az ötletre és a kefére adom. Maga a termék azonban nagyon rossz számomra. Csomósan viszi fel a festéket , vastagon és könnyen elmosódik. Nekem nagyon negatív élményeim vannak vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

Ellise

2018. november 15.

Csak a keféje miatt vettem mert hasonlóan néz ki mint a Tarte spirálé.Az állaga nagyon folyékony emiatt rossz felvinni,valóban valamennyire szétválasztja a pillákat,de alig hosszabbít rajta,ennyi pénzt nem ér szerintem. Még primerrel kipróbálom hátha értelmesebb lesz akkor majd update :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

shellfish

2018. július 22.

Tavaly nyáron megvettem belőle a szürke kiszerelést, és nagyon elégedett voltam vele. Nekem nagyon kicsi, rövid, egyenes pilláim vannak, de ezzel egész láthatóvá váltak. Aztán ezen felbuzdulva megvettem az extrém fekete verziót... hatalmas csalódás. Annyira vizes, egyszerűen nem is szárad, alig látszik, hogy kikentem vele a pilláimat. Legszívesebben kihajítanám. Lassan egy év után is ugyanolyan vizes vacak. Néha reménykedve próbálkozom vele, de semmi javulás. :/
A szürke verzió nálam 5 pont, a fekete viszont egy nagy 0.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 22.

A szürke verzió nálam 5 pont, a fekete viszont egy nagy 0.

Massacre

2018. május 25.

Egyszer próbáltam, elég is volt. Egyszerűen borzalmas, vizes, semmit nem csinál még az én viszonylag hosszú pilláimmal sem. Lehet a kukában fog landolni, még féláron sem éri meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

Antioxidánsok: Tocopherol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.