Rimmel

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: saroltacsere, Módosítva: 2018. február 7.

Szempillaspirál "shaker" technológiával, mely felfrissíti a formulát, amikor csak szükséges. A kefe csomómentes és maximálisan szétválasztott pillákat eredményez.

Kingus23

2020. június 17.

Kiárusításban vettem 1099ftért nekem teljesen jó.Nem folyik,nem ragad össze a szempillám,szépen át tudom fésülni a kefével.Maximálisan meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

Mayaaap

2020. június 5.

Ajándékba kaptam egy karácsonyra, azóta sem használtam el, nem is fogom. Nagyon lágy a festék, nem lehet vele dolgozni. Összeragasztja a szempilláimat hatalmas csomókba, plusz a végeket meghajlítja, úgy szárad meg. Borzasztó finishe van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 5.

Nicy011

2020. május 10.

Tavaly előtt vettem akciósan az Extreme Black verziót. Annyira híg volt, hogy egyszerűen alig bírtam felkenni. Elraktam tartaléknak, remélve, hogy idővel kicsit besűrűsödik, de alig. Párszor elővettem kipróbálni, talán tavaly utoljára. Most egy év elteltével még mindig híg, nehéz felkenni. Próbáltam másik kefével, azzal jobb eredményt értem el. Majd eltelt talán fél nap és az alsó pillasor alá lefolyt. Nekem nagyon nem jött be eddig. Holnap kipróbálom másik kefével is és tovább rázogatva, hátha ez a baja. Ha jobb az eredmény felpontozom, de nálam egyelőre nem jött be.

Update:
Rájöttem, hogy, amikor lefolyt a szemem alá, mitől dagadt be picit az alsó szemhéjam. Tegnap sikeresen elaludtam sminkben. Éjjel, mikor felébredtem a szemem alja félig be volt dagadva. Reggelre az egész alsó szemhéjam. Szerintem majd egy szteroidos krém és aloe vera lehúzza, de ez borzasztó!
Ki fogom dobni! Ha lehetne - csillagot adnék. Ilyen reakcióm a 600ftos sos-ben megvett olcsóbb spirálomra se volt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

Update:

zimmbo

2020. március 4.

Akciósan vettem ilyen, csak fekete tubusos spirált, azt hiszem az a legfeketébb árnyalat. Kicsit furcsállottam ezt a rázogatós megoldást, féltem, hogy buborékos lesz tőle benne a cucc, de mivel szinte vízszerűen folyós, ilyen veszély nincs. Ellenben emiatt a száradásra kicsit többet kell várni, és a tubus szája nem elég szűk ahhoz, hogy lehúzza a felesleget a keféről, én letörölgetem róla, így viszont elég nagy a tékozlás-pazarlás. A végeredmény tetszik, egyáltalán nem csomós, nem pereg, nem potyog. Előleg 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 4.

natko888

2020. február 5.

Tulságosan folyékony, a kefén vastagon áll a festék ezáltal nehéz nem elkenni! +nehezen szárad. Számomra sajnos pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 5.

misshkitty701

2020. január 31.

2000ft-ra volt leárazva, megtetszett a külseje, de bánom, hogy nem néztem meg az itteni véleményeket, mielőtt megvettem volna (vagyis akkor nem vettem volna meg). Borzalom, mintha fekete vízzel kenegetném a szempilláim, nem hosszít, nem dúsít, csak kicsit sötétít, és összetapaszt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 31.

Judita88

2020. január 22.

Glamour napokon vettem még akcióban, hála az égnek, hogy nem fizettem érte teljes árat. Az előző véleményeket olvasva meglepődtem, mert nálam a csomósodás nem jelentkezett, ellenben úgy kenődött ez az átok, mintha spirál felrakása után az arcomra nyitottam volna a zuhanyt. Kidobni sajnáltam, mert mégiscsak pazarlás, úgyhogy egy darabig lecserélni szánt, ennél egy fokkal kevésbé rossz Yves Rocher spirálom után kentem fel ebből még egy réteget, aztán percekig mint egy bolond néztem felfelé, és próbáltam nem pislogni, nehogy pandát csináljon belőlem a Rimmel. Egy hónap után felülkerekedtem a lelkiismeretemen és kidobtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

StellaStar95

2019. október 9.

Meglepődve olvasom a sok negatív véleményt. Nekem teljesen megfelel ez a szempillaspirál, nem kenődik el, nem ragasztja össze, hanem szépen szétválasztja a szempillákat. Mióta rájöttem a technikára, hogy hogyan is kell felrázni, még szebb a végeredmény. Bírja egész nap, nem hullik le. Tőlem 5 csillagot kap :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

momo

2019. szeptember 12.

Iszonyúan gagyi: csomósodik, nem szárad, irritál, nem dúsít rendesen, potyog. Emellett RENGETEG van benne, így mire a végére érsz, begolyózol. Ebből a pénzből inkább menj el moziba vagy igyál a barátnőddel egy kávét valahol pucér pillákkal. Nehogy megvedd!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

lili1

2019. március 20.

Borzasztó. Kenődik,nehezen szárad. Egy nagy pénzkidobás. Azért vettem meg mert nyaralásra el felejtettem vinni spirált.. Egy csillagot sem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

Antioxidánsok: Tocopherol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.