Rimmel

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: doreszka94, Módosítva: 2015. november 23.

Vízálló szempillaspirál argánolajjal

Cserélem is! Rimmel Wonder'full Vízálló Szempilaspirál
Ár: 1400.-ft + posta , Eladó: cufilili
Állapot: Új, nem használt., Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom.
Borbiczky

2019. május 16.

Még soha nem volt ilyen rossz szempillaspirálom. Sajnos nem néztem meg vásárlás előtt az értékeléseket és megtetszett a boltban. De legalább nem volt drága.. Szeretem az ilyen nagy kefés szempillaspirálokat, eddig általában bejöttek, a festékkel lehet a gond. Alig visz fel a kefe festéket a szempillára, ott nehezen szárad, kenődik. Rétegezéssel sem lehet mgeoldani a problémát. Sajnos a kukában végzi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

MelindaBB

2019. április 2.

Tényleg nem jó. Kár, h nem olvastam véleményeket. Az extreme kategóriás spirálok után gondoltam ez sem lesz rossz, de nagy csalódás volt. Aig visz fel valamit, az is csomósodik, lassan szárad, nem elég intenzív fekete. Vízállónak én sem mondanám, simán elkenődik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Nairam

2019. március 17.

Borzasztó rossz. El sem hiszem,hogy így bedőltem a gyönyörű csomagolásának és a márkanévnek. Olyan bizalommal emeltem le a polcról pedig. Felkenve semmit nem csinál. A keféje tetszene, de a benne lévő festék már kritikán aluli. Mire használjam el? Még hétköznapra sem jó, meg sem moccanak a pilláim tőle.Egy darabig még a márkát is kerülni fogom,annyira mérges vagyok. Egy kínai spirál is többet csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

Ivy96

2019. február 23.

Tényleg nagyon ótvar, csomószor át kell vele mennem a szempilláimon, hogy egyátalán látszódjon valami rajtuk.
Drágának nem drága, de inkább vennék valami árasabbat, jobb minőséggel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 23.

Drágának nem drága, de inkább vennék valami árasabbat, jobb minőséggel.

NeReka

2019. február 20.

Nem vált be ez a szempillaspirál. Satnyának néz ki használat után a pillám. A kefével sem lehet szépen dolgozni.
A nap végére feketés lesz a szemem alja, főleg nyáron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

A nap végére feketés lesz a szemem alja, főleg nyáron.

PatriciaF

2019. január 28.

Nem egy extra jó szempillaspirál. Egy hétig próbálkoztam vele, hátha jó lesz, sem a kefe alakja, sem a festék nem jó. Alig lehet szépen felkenni, vízállónak egyáltalán nem mondható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

Axelandra

2019. január 3.

Nálam is korrekt melléfogás :D pedig hosszúak a pilláim, nem csodát vártam tőle..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

lohnerniki15

2018. november 16.

Nem használhatatlan, de nagyot csalódtam benne. Szépen elválasztja a pillákat ugyan, de csak akkor érek el vele jó hatást, ha egy másikkal együtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

Bevimici

2018. november 4.

SZIGORÚAN csak annak ajánlom, aki természetes hatást szeretne elérni. Nem dúsít, nem hosszabbit. Pozitívum talán, hogy nem nehezíti el a pillákat és nem tapasztja össze, de nekem sajnos nagyon nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 4.

majorcintia99

2018. június 20.

Teljesen használhatatlan, semmit nem tesz a pillákkal. Nem dúsít, nem hosszabbít, de pozitívum hogy nem is tapad össze tőle...De szinte semmi festéket nem vesz fel, hatszori belemártásra sem csinál semmi mást. Abszolút pénzkidobás, senkinek nem ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.