KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: doreszka94, Módosítva: 2015. november 23.

Vízálló szempillaspirál argánolajjal

Ár: 1400 Ft , Eladó: eniko91
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bogii2000

2017. október 30.

Egyszerűen borzalmas ez a "szempillaspirál". Többször is próbáltam már használni de a végeredmény mindig ugyan az lett. Tiszta festék lett az egész szemhéjam. Eddig azt hittem csak én vagyok ilyen ügyes de a kommenteket olvasva rájöttem, hogy ez általános probléma. Teljesen használhatatlan.

Bogii2000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 30.

lakatos.kitty

2017. október 27.

SOHA nem volt ilyen csapnivaló szempillaspriálom! Kenem, kenem vele a szempillámat, se semmi... ennyi erővel egy fogkefével is kenegethetném. Nem értem a termék létjogosultságát a kozmetikumok piacán.

lakatos.kitty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 27.

Diana2

2017. október 14.

Szerencsére glamour napokon vettem meg, így nem volt akkora pénzkidobás.
A spirál feje bumszli és nagyon ritkák a sörtéi,szinte semmi eredményt sem lehet vele elérni.Mellesleg nagyon nehezen szárad és a szemhéjamat is mindig összekenem vele.
Nem is értem,hogy miért forglmazzák még.

Diana2
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 14.

Szerencsére glamour napokon vettem meg, így nem volt akkora pénzkidobás.
Nem is értem,hogy miért forglmazzák még.

holljudit

2017. augusztus 16.

Nagyon nagyon nagyon rossz. Senkinek nem ajánlom. Először úgy gondoltam majd be fog érni és jó lesz, szorgalmasan használtam, de nem. Be kellett látnom, hogy semmirevaló. Valami éppen csak látszik, ha felteszem, de lepotyog gyorsan és ha reggel teszem fel, délutánra már semmi nincs a szempillámon. Nehezen is szárad. Már a műszempillán gondolkodtam, mert azt hittem a szempilláimmal van baj. De mióta mást használok, tudom, hogy ezt aoha többé nem veszem meg.

holljudit
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Sziluuun

2017. augusztus 10.

Amit ígér, azt tartja. Vízálló. De ezen kívül sajnos semmi mást nem csinál. Nem igazán festi be a pillákat, nem dúsít, nem hosszabbít. Kb 3X át kell menni vele ahhoz, hogy látszódjon. Viszont nagyon szépen szétválasztja a pillákat.
Igazából Én nem ajánlom senkinek.
Vízálló spirálok tudnak ennél többet is..

Sziluuun
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Igazából Én nem ajánlom senkinek.
Vízálló spirálok tudnak ennél többet is..

LegallyBlonde

2017. augusztus 9.

Nagyon akartam szeretni, hetekig nézegettem, hogy megvegyem -e ,mert valahogy mindig fenntartással kezeltem az ilyen szilikonos kefével megáldott spirálokat. Régimódi vagyok, a hagyományos keféseket szeretem. De ennek annyira jó hosszú "tüskéi" voltak, hogy nem bírtam ellen állni, úgy voltam vele, ennek muszáj szépen szétválasztani a szempillákat. Nekem a sajátom is elég hosszú, tehát nem vártam se túl nagy hosszítást, se dúsítást, csak szépen válassza szét őket és a szőke pilláimat fesse feketére. Nos ennek a kevés elvárásnak sem sikerült megfelelnie. Ahogy kihúzom a dobozból a kefe legvége tocsog a festéktől, tehát nem üreset vagy kiszáradtat sikerült vennem, csak épp a kefe érdemi részére nem jut belőle elég , úgyhogy 2-3x kell áthúznom mire tényleg feketék lesznek a pilláim. Még jó, hogy hosszítást vagy dúsítást nem vártam, mert abban se teljesít semmit. Azt meg, hogy szépen elválassza a pillákat szintén nem tudja megoldani. Ezt hívják totális pénzkidobásnak.

LegallyBlonde
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

kriszti.csatlos

2017. június 9.

Nagyon szerettem volna szeretni. Én nem akartam sosem műszempilla hatást elérni egy szempillaspirállal, inkább a természetes pillákat kedvelem, de ez már nekem is kevés. A keféje nagyon "duci", de ezek legyenek a legkisebb gondok.. A szemem estére mindig kikészíti.. Ég, csíp, vörös.. Lemosásnál ugyanez. Más spirállal nincs gondom. Borzalmas!

kriszti.csatlos
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

Sepi

2017. május 16.

Egy semmire se jó termék. Nem is látszik a viselete, annyira semmilyen. A csomagolása az egyedüli pozitív.

Sepi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

Oceancruise

2017. május 13.

Nulla csillag. Pénz kidobás volt :(

Oceancruise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Nulla csillag. Pénz kidobás volt :(

ellaeleonoraella

2017. május 9.

Személy szerint 2 éve ezt használom és nincs vele bajom. Nem csinál annyira hosszú szempillákat cserébe többnyire fenn marad és nem potyog darabokban. A vízállóságával tényleg vannak problémák mivel alapjában szerintem nem vízálló de nem kenődik el a legkisebb mozdulatoktól. Szóval ha valaki nem akar nagy hangsúlyt fektetni a szempillákra de tartós terméket akar annak ajánlom.

ellaeleonoraella
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A C-vitamin egy formája glükózzal kombinálva. Az összetevő gyártója, a Hayashibara cég szerint miután az ascorbyl glucoside beszívódik a bőrbe, az összetevő C-vitaminná és glükózzá bomlik le, így hatása a tiszta C-vitaminnal szinte egyező. Az összetevő előnye, hogy az ascorbyl glucoside fény és levegő jelenlétében stabilabb, mint a tiszta C-vitamin.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.