KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: doreszka94, Módosítva: 2015. november 23.

Vízálló szempillaspirál argánolajjal

majorcintia99

2018. június 20.

Teljesen használhatatlan, semmit nem tesz a pillákkal. Nem dúsít, nem hosszabbít, de pozitívum hogy nem is tapad össze tőle...De szinte semmi festéket nem vesz fel, hatszori belemártásra sem csinál semmi mást. Abszolút pénzkidobás, senkinek nem ajánlom!

majorcintia99
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

Stella1993

2018. június 2.

Megvettem, gondoltam ennyi pénzért biztos jó, vagy ha mégsem, akkor legalább argánolajos, így "vigyáz" kicsit a pilláimra... hát egyik sem jött be. Felkenés után kb. fél percet várni kell hogy megszáradjon, különben az összes a szemhéjamon végzi... argánolaj ide vagy oda, a pilláim törnek tőle. Ha a sok negatívum ellenére mégis felkenem, nem lesz húdeszép tekintetem, kb. mintha semmi sem lenne rajtam. Pár óra múlva lekopik, estére pedig nyomtalanul eltűnik....

Stella1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

RachelZ

2018. június 2.

Nagyon gagyi, semmit nem csinál a pilláimmal, pedig szép sűrű és dús a pillasorom. Teljes pénzkidobás, nem hosszít, nem színezi be a pillákat ( olyan, mintha festék nélküli kefével fésülgetném a szempillámat) , vízállónak meg főleg nem mondanám!! KUKA.

RachelZ
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

neanna

2018. április 20.

Életem legrosszabb szempillaspirálja. Glamour napokon vettem egyszer 50%-al olcsóbban (még szerencse, hogy több pénzt nem adtam ki rá :D), és biztos voltam benne, hogy rossz nem lehet, mivel olcsóbb/rosszabbnak tűnő szempillaspirálok is tökéletesen tették eddig a dolgukat. Ez se nem dúsít, se nem hosszabít, még talán kisebbnek is tűnnek a szempilláim a használata után. Nagyon csalódott voltam.

neanna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

lillcso95

2018. április 16.

Se nem dúsít, se nem hosszabbít. Egy drámaibb esti sminkhez egyáltalán nem jó, szerintem kicsit "túl" természetes. Emellett nagyon vizes az állaga, így amíg meg nem szárad, nem nagyon lehet benne pislogni. Vízállósága miatt vettem meg, de annak sem igazán mondanám. Elég nagy csalódás, vannak sokkal jobb olcsóbb spirálok pl. Essence-től.

lillcso95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Lina14

2018. március 2.

nekem is hosszúak a szempilláim, ami kedveznek ennek a spirálnak. nagyon könnyed a formulája, nem húzza le a pillákat, szépen szétválasztja a pillákat, természetes hatása van
nekem kicsit kevés, inkább egy sima spirál tetejére szoktam felhúzni hogy az tartson
nekem a kefe túl hajlékony, néla nem fogja meg a pilláim mert az ellenhatás miatt elhajlik a feje

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 2.

Pocok96

2018. február 24.

Vízállónak vízálló, de elég naturális hatást ad csak. Nekem hosszúak a szempilláim, így az is elég, ha szépen feketére festi az amúgy szőke pilláimat. Ezután alig látszik valami...jó van amikor ez is elég, de az én sminkem fő eleme a szempillaspirál, így nem igazán vált be.

Pocok96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

Andzsella

2018. február 12.

Nekem elég hosszú szempilláim vannak, így nem nagyon használok szempillaspirált. Nekem annyi elég, hogy befesti a szempillámat, arra tökéletes. Az alsó pilláimat mintha hosszabítaná. Enyhén koszolódik néha mikor az alsó pilláim festem és nagyon ritkán ragad össze a szempillám.

Andzsella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

Dolorin

2018. február 9.

A legrosszabb szempillaspirál. Kár volt pénzt adni érte.Szerencse,hogy akciósan vettem.

Dolorin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

bizsonka

2018. február 7.

Szörnyű! Semmit nem csinál, még kisebbek a pilláim tőle mint előtte volt. Nem ajánlom senkinek.

bizsonka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Collagen, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.