Rimmel

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: szanii, az összetevőket feltöltötte: HNReni, Módosítva: 2020. január 1.

• jelentős mértékben sűríti a szempillákat
  • táplálja és helyreállítja a szempillákat
  • intenzív szín

pingu

2020. január 31.

A DM boxban volt még anno, így jutottam hozzá. 10-ből 9x jó szempillaspirálokat fogok ki szemrevételezés alapján, mentségemre szóljon, hogy ezt nem választottam. :D Nehéz vele szép pillákat csinálni, mert kenődik, potyog, a keféje sem az igazi. Nagyon nem talált be nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

loniekaet

2020. január 25.

Akciósan vettem, nagyon nem vált be. Összeragasztja a szempillákat, egyáltalán nem dúsít, a kefe alakja sem praktikus számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

HNReni

2020. január 17.

Ajándékba kaptam, nagyon örültem neki, a csomagolás és a név alapján ígéretesnek látszott.
Kibontva a kefe jónak tűnt, de a festék állaga nagyon száraz, ezért kicsit körkörösen elforgattam benne a kefét, aminek az lett az eredménye hogy a felvett többlet festék csomókat képzett a pillákon.
Ezen kívül semmit nem csinál: nem hosszabbít, nem dúsít és meg sem emeli a pillákat.
Lemosáskor meg csípi a szemem.
Biztos nem fogok ilyet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Lemosáskor meg csípi a szemem.
Biztos nem fogok ilyet venni.

forgacsjuli

2019. december 1.

Glamour-napokon vettem, mert pont akkor fogyott el a korábbi spirálom, és megtetszett a csomagolása, megérte a kuponnal, és a "tesójáról" nagyon jókat olvastam.
Azóta bánom, mivel soha nem volt még ennyire rossz spirálom. Felkenni lehetetlenség, annyi festéket felvesz, hogy minden alkalommal fültisztító pálcikával próbáltam eltüntetni a nyomait, miután felkentem, a pilláimat rettenetesen összetapasztotta, utána kefével sem tudtam szétválasztani, és pár óra elteltével potyog, kenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 1.

Lalalaa

2019. november 29.

Nekem nagyon tetszik, hosszítja a szempilláim, nem csomósodik és nem maszatolódik. Szép a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 29.

Lilly83

2019. október 24.

Én is a DM boxban kaptam. Kb. 1 hete próbáltam ki, mert akkor fogyott el a megszokott spirálom. Azóta használom. A csomagolása nagyon megtévesztő, erre mondják azt, hogy a látszat néha csal. Azt hittem, hogy egy igazán nívós termék. Ehelyett a pár száz forintos spirálok verik a minőségét. Se nem dúsít, se nem hosszabbít. Valószínűleg elhasználom, de nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

bia93

2019. október 3.

Na, ma lett belőle elegem! A DM boxban kaptam, és már használtam egy jó párszor, de minden egyes alkalommal alig 2-3 óra után elkezd peregni a szemem alá, és a nap végére az egész lepereg a szempillámról, és ha nem figyelek oda, durván pandamaci szemem lesz tőle. Ráadásul semmilyen "Volume" nem fedezhető fel, épp csak fekete lesz a szempillám, de, ugye, az nem tart sokáig. Szóval, ha hazaérek, úgy belevágom a kukába, csak úgy koppan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Maknae

2019. szeptember 14.

Egy természetesebb hatású, barna szempillaspirált szerettem volna venni. Kb. csak feketéket találtam; ez volt az egyetlen, aminek létezett "brown black" változata, ezért ezt vettem meg.
Kicsit se barna, kifejezetten intenzív fekete. Kicsit sem természetes, kifejezetten drámai. Utóbbi miatt nem vonok le pontot, mert sejthettem volna a nevéből; ezt a részét én bénáztam el. A baj az, hogy az én szempilláimat nagyon összeragasztja, ügyeskedni kell, hogy szétválasszam őket és leszedjem róluk a "csomókat", amit a többletfesték képez. Szóval nehéz bánni vele, a színmegnevezés pedig félrevezető.
Annak javaslom csak, aki egy nagyon fekete, nagyon drámai eredményt szeretne kapni, és ennek elérése végett nem rest pepecselni vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

noriri

2019. augusztus 4.

Nem rossz, nem is jó. Brown black árnyalatban van meg, bár én egy lehelletnyi barnát sem fedeztem fel benne, ami kicsit bosszantó. A keféje szilikon, apró sörtékkel, így inkább dúsításra alkalmas. Nem sikerült szép eredményt kivarázsolni belőle, egy egyszerű lovely spirál ügyesebb szokott lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Wattsy

2019. július 29.

A dm boxban volt, magamtól valószínűleg nem vettem volna meg, mert a Lovely illetve a Terra Naturi szempillaspiráljait használom már jó ideje. Az én szempilláimat ez nem dobta fel annyira mint ahogy vártam; feketének fekete de olyan, mintha lefelé húzná a pillákat. Elhasználgatom de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Camellia Sinensis (Green Tea) Oil, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Oil
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Collagen, Camellia Sinensis (Green Tea) Oil, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Pantolactone, Glycerin, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Tocopherol

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A teanövény magjából kivont kaméliaolaj egy száraz, nem komedogén olaj, zsírsavakban (az olaj kb. 56%-a olajsav22%-a linolsav), antioxidánsokban és gyulladáscsökkentő polifenolokban is gazdag. Kiváló bőrpuhító, antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevő. Lásd még: zöld-tea kivonat.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.