Rimmel

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,7 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Blackxentric, Módosítva: 2019. december 10.

Kiszerelés:   1,7 ml

A multifunkciós szemhéjtus képes egyetlen mozdulattal szemhéjfestékké változni, így tökéletes hétköznapi vagy ünnepi smink készíthető vele. Telt és intenzív pigmentjeinek köszönhetően drámai megjelenést hoz létre. Szemceruzaként és szemhéjfestékként is működik, nem törlődik le, nem kenődik szét és nem folyik be a ráncokba.

Ár: 1500 , Eladó: Godofanni
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel budapesten vagy cegléden

Viky0123

2020. február 11.

A képen lévő kékes szín valami csodálatos! Színjátszós a fényben, csillog, tényleg nagyon szép. Egyetlen negatívum, hogy kb 8 óra viselés után elkezd halványulni, mert kicsit potyognak le a csillámos részek. (mondjuk én nem használok primert)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.