RiRe

Ár:   $18   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 7ot, Módosítva: 2017. május 22.

Ár:   $18
Kategória:   Fényvédők

Védi a bőrt az UV-sugaraktól és a káros külső hatásoktól.

dio14

2018. október 12.

Jó pár elhasznált fényvédő után rájöttem, hogy eddig ez volt a legjobb. Nem szárította szét az arcom estére, mint az összes fizikai, amikből már nagyon elegem lett pont ez miatt. Kell neki pár perc, míg teljesen beszívódik, és utána mehet rá a smink. Én bb- t használok. Nagyon bársonyos lesz tőle a bőröm. Az illata az elején túl erősnek tűnt, de később megszoktam, talán meg is kedveltem. Egyedül a folyékony állaga miatt vagyok bajban, hogy mennyit használjak belőle. Ezen kívül a Cosrx fényvédője vált be, szerintem egyenlőre maradok ennél a kettőnél, a fizikaikat hanyagolom egy darabig.
Normál, száraz bőrre szerintem tökéletes fényvédő, az ára se vészes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 12.

Normál, száraz bőrre szerintem tökéletes fényvédő, az ára se vészes.

Amea

2018. március 25.

Két tubussal használtam el, mielőtt váltottam. Jó fényvédő, olcsón, praktikus csomagolásban - ez kb a koreai fényvédők nagy részére amúgy igaz, javarészük kenterbe veri az összes európai terméket, márkafüggetlenül. Nem krém, inkább folyékony állagú, könnyű eloszlatni (kösz, szilikon!), selymes-púderes a finishe. Zsíros bőrre én sem ajánlom, vagy leolvadós-forró nyárra kombinált bőrrel, de ősztől tavaszig az én bőröm teljesen jól elvolt vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 25.

Dorcsa

2017. július 8.

Vízhiányos a bőröm,de ezt max majd télen fogom tudni használni, talán még akkor sem. Lassan szívódik be és nagyon olajos érzetű marad utána a bőröm (pedig használat előtt felrázom), rajtam sosem lesz matt és púderes o.O, csodálkozva olvasom. Zsíros bőrre én semmiképp sem ajánlanám.
Az alapozó tartóssága szinte 0 lesz rajta, mert rögtön átfénylik és csúszik-mászik utána rajtam az alapozóval együtt.
Nagyon megbántam, hogy megrendeltem. Csak a szép INCI miatt kap egy kegyelem kettest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

_zsulu_

2017. június 6.

Nagyon lelkes vagyok emiatt a krém miatt, egyenlőre csak szuperlatívuszokban tudok beszélni róla! Eredetileg a férjemnek kerestem egy könnyű fényvédőt, olyat amit férfiként is magára ken, de végül lecsaptam rá :D Az állaga nagyon folyékony, tejszerű és picit sárgás színű. Nem hagy maga után semmilyen fehér réteget, de még ragacsosságot sem. Bár nagyon folyékony mégis elég jól hidratál (ellentétben pl. a Bioré UV Mild Care Milkjével ami nekem kánikulában is szétszárítja az arcom :/ ), akár aláhidratálás nélkül is használható! Télen überszáraz, de nyárra baromi zsíros lesz a bőröm, ennek ellenére ezen azt vettem észre, hogy felkenés után 5-10 perccel picit púderesre, mattra szárad, nagyon szépen lehet rá sminkelni is. Illata minimális van, hamar elillan, nekem nem irritált, a szemkörül sem. Az összetevői nagyon jók, sok hasznos dolog van benne, és az ára nagyon baráti, 2000 forint volt az 50 ml-s tubus. Ja, és a csomagolása eszméletlen cuki! :) Egyenlőre újravevős kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Adenosine, Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Élesztőgombából, fermentálással előállított összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartani a nedvességet. In vivo megfigyelések szerint a GFF-tartalmú hidratálók segítenek megvédeni a bőrt a sérülésektől, ezáltal óvnak a külső hatások okozta kiszáradástól.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.