Rituals

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heidi, Módosítva: 2013. május 22.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Tusfürdők

Tisztító testradír és tápláló krém kombinációja. Finoman eltávolítja az elhalt hámsejteket, és visszaállítja a bőr fiatalos megjelenését.

cssznd

2020. június 10.

Hát én ettől oda vagyok. Szerelem ez a testradír, finom olajos, kristályos radírozás. Igazi spa élmény, az illata is annyira finom, engem teljesen kikapcsolt a fürdés vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 10.

ancsibancsi

2019. április 8.

Nagyon jól radíroz és felpuhítja a bőrt, az ára sem olyan vészes, bár gyanítom, hogy gyorsan el fog fogyni. Az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

ludri97

2017. december 30.

Anyukám hozta külföldről, csomagban. Hát nagyon jól radíroz, bár az illatáért nem vagyok oda, nem veszem újra de elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

Evie

2017. november 17.

Mint minden Rituals termék, ez is csodálatos :) Szinte már már lakberendezési tárgy, annyira szép a csomagolása.
Nagyon jól radíroz, kellemes, közepesen apró, finom szemcséi vannak, az illata sokáig megmarad a bőrömön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

MrHannaBela

2017. március 24.

Anyukám kedvence ,neki vettem nagyon jól radiroz és fantasztikus az illata a tégelyes sokal tovább marad a börön az illata !
Az összes termék nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

Az összes termék nagyon jó.

Yumeli

2013. november 29.

Nagyon, nagyon szeretem. Az illata, a csomagolása úgy minden rendben van vele. Szerintem megéri az árát is mindig van valamim ettől a termékcsaládtól! 10 kis csillagot is adnék neki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 29.

Heidi

2013. május 16.

Jó kis radír,de használtam már jobbat is.Igazából az illatáért vagyok annyira oda,na meg a csomagolásáért (nem nagy cucc,de nekem tetszik). :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.