Rituals

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yumeli, Módosítva: 2013. december 6.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Élénkítő hatású testradír

Enyhe tisztító testradír és nyugtató krém keverékéke. Ez a speciális kombináció kíméletesen eltávolítja az elhalt hámsejteket, és teszi a bőrt még frissebbé és fiatalabbá. Használja egyszer vagy kétszer egy héten az egészséges, puha bőrért.

Zara1

2019. április 11.

Páromtól kaptam egy szettet amiben a tusfürdő hab,olaj,radir és testápló is benne van, és egyszerűen bele szerettem. Nem tudom honnan vette de biztos hogy mondani fogom vegyen még :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Plusskutya

2017. október 15.

Függő vagyok!
Csak áradozni tudok róla. Reptéri első találkozás, próbaképp kentem be magamat a testápolójával, egész hazaúton ezt szipuztam :-)))
Alig vártam, hogy újra utazzak, és megvehessem.
A teljes szettel megleptem magamat, total happiness :-)
Tartós mennyei illat, utána csodabőr, mi más kellene még?
Egy picit alacsonyabb ár, igaz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 15.

Függő vagyok!
Alig vártam, hogy újra utazzak, és megvehessem.
A teljes szettel megleptem magamat, total happiness :-)
Tartós mennyei illat, utána csodabőr, mi más kellene még?
Egy picit alacsonyabb ár, igaz...

Katrina

2016. január 10.

Az illatával kilóra megvett. :) A testápolójával használom és meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

Yumeli

2013. november 29.

Isteni az illata, mint minden Rituals terméknek. Jól teljesíti a dolgát. Alap darabja a fürdőszobának nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 29.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A narancs héjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, illatanyag, bőrjavító (skin conditioning) és sűrűség szabályozó anyag.