Rituals

Ár:   5635 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vjudit10, Módosítva: 2020. január 7.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Testápolás

Az indiai rózsa és a himalájai méz harmóniakeltő összetevőit elegyítő formulája alkoholmentes, így alkalmazása érzékeny bőrön is kiváló.

Ár: 3300 Ft , Eladó: Bojca
Állapot: Használt (kevesebb, mint 1/3-a hiányzik), Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés: banki átutalással. A terméket foxposttal/postával tudom küldeni.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Nigea88

2021. október 10.

Nagyon szeretem az illatot már évek óta, most beszereztem a mist-et, hadd erezzem, amikor csak szeretném. Nagyon jellegzetes, de nem unalmas!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 10.

x

2021. szeptember 24.

Gyönyörű üde rózsa. Parfümként használom, kifejezetten erős illat, tartóssága is rendben, meg is lepődtem, amikor itt láttam, hogy permet, annál sokkal erősebb és tartósabb, két fújás elég belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

Atena

2021. március 27.

Nagyon szeretem a Rituals termékeit, Hollandiába élek, szóval könnyen be tudom szerezni. Már több terméket is próbáltam, de nincs csalódás. Na meg az illata Nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 27.

szabina95

2021. január 14.

A kedvenc illatom a Rituálstól, nagyon finom, én imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 14.

A kedvenc illatom a Rituálstól, nagyon finom, én imádom.

Stella1993

2020. december 26.

Parfümként használom, nagyon kellemes és hosszantartó illata van. A repülőtéren vettem, de szerencsére online is hozzá lehet jutni. Ha elfogy, biztosan újraveszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 26.

vg123

2020. november 1.

Nagyon tartós, nekem ez a kedvenc illatom a Ritualstól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 1.

Nagyon tartós, nekem ez a kedvenc illatom a Ritualstól.

Diamond26

2020. február 2.

A Sakura után a második kedvenc illatom a Rituals-tól. Ezt a permetet testre és hajra egyaránt használom, nagyon tartós, inkább őszi-téli illatvilág.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Vjudit10

2020. január 1.

Az Ayurvéda fás illatát már kezdem megszeretni.
Hajamra használom ezt a permetet. Egész nap kellemesen körbeleng, frissen mosott haj érzését kelti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 1.

Az Ayurvéda fás illatát már kezdem megszeretni.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin