Rituals

Ár:   3060 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vjudit10, Módosítva: 2019. november 21.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Samponok

Tápláló sampon organikus argánolajjal és az Indiában több ezer éve használt, természetes ájurvédikus összetevővel, a kerek akáciával készült sampon erősebbé teszi a hajat és táplálja a fejbőrt. A mindennapos használatra és minden hajtípusra alkalmas termék alkalmazásával hajápolási rutinodat feldobja a cseresznyevirág és az organikus rizstej frissítő illata.

Nem tartalmaz színezéket, továbbá szulfát-, szilikon- és parabénmentes.

Merengo95

2020. február 2.

Eddig Londonból kaptam, aztán múlt héten láttam, hogy már nálunk is kapható. Nekem az illata kicsit erős, nem nagyon vagyok oda az ilyen erős, fűszeres indiai dolgokért, de aztán megszoktam. Nekem kicsit szárítja a hajam, viszont unokatesómnak ez a kedvenc samponja. Ettől függetlenül szeretem a hajam állagát és fényesebb is lesz a használata után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Vjudit10

2019. november 19.

Rituals oldaláról rendeltem, már hazánkba is szállítanak.
A sampon alapból jó, nagyon puha és fényes tőle a festett, szőke hajam.
Mivel egy ideje szilikon mentes samponokat használok, ezért esett erre a választásom. Viszont az illatával nem tudok megbékélni, nekem kicsit férfias.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 19.

Rituals oldaláról rendeltem, már hazánkba is szállítanak.
A sampon alapból jó, nagyon puha és fényes tőle a festett, szőke hajam.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Más néven Shikakai. Az Acacia Concinna egy Indiában élő cserje. Ennek a növénynek a hüvelyét évszázadok óta használják az Ayurvedában, a természetes szaponinoknak és az enyhe pH-nak köszönhetően az indiai nők évszázadok óta használják őket hajtisztító és -kondicionáló szerként. Állítólag erősíti a hajat és képes megszünteti a fejbőr viszketését valamint a korpát is.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology