Rituals

Ár:   5960 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: TheGirl, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. április 2.

Kategória:   Testápolók

A sűrű és tápláló krém, amelyben egyszerre van jelen a lótuszvirág tápláló, virágos illata és a kínai datolya nyugtató hatása, selymesen lágy tapintásúvá teszi a bőrt.

2000 Ft - Rituals The Ritual Of Jing Testradír
Ár: 2000 Ft , Eladó: KezdoManias
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy fox előre utalás után

Sophie0517

2021. június 5.

Itt kezdődik a testápolás. Hónapok óta csak ennek a márkának a testápolóit használom. Most éppen ezt. Az illata kellemes, nem hosszan tartó. Az állagától elsőre megrémültem, azt hittem valami iszonyat nehezen beszívódó, zsíros cucc lesz, amit leírhatatlanul rühellek. Nos, kijelenthetem, köze nincs ilyesmihez. Nagyon könnyed, gyorsan kenhető, azonnal beszívódó, brutal tápláló termék. Én fújók rá még egy kis happy Buddha olajat, na nem azért, mert szükséges lenne, csak az illata miatt. Az ára? Ár-érték arányban verhetetlen. Az utántöltő ára olcsóbb. Vannak akciók, illetve minden vásárlásnál van választható ajándék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 5.

Györgyusz

2021. június 4.

Ajándékba kaptam. Őszintén ezelőtt sosem láttam ezt a márkát. Sokáig nem mertem kipróbálni. Könnyen beszívódó krém. Szerintem különleges, kellemes, nyugtató illattal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 4.

nikolettmolnar

2021. március 7.

Sok- sok éve ez a testápoló az egyik legszuperebb dolog, ami velem zuhanyzások/ fürdések után valaha történhet. A legtöbb terméküket az ősi ázsiai kultúrák ihlették. Ez az illat a tisztaság, a nyugalom és a béke maga. Könnyen beszívódó, nem ragad és nem hagy ragacsos érzetet a használata után. Az évek alatt már több neve is volt a termékcsaládnak, ha jól emlékszem DAO volt pont az előző, szerencsére az illata viszont nem változott. Tény, hogy nem olcsó, de ha valakit egy illat túl tud lendíteni egy rossz napon vagy időszakon, melengetően hat a testére és lelkére, akkor minden fillért megér. Az egyik idézet tőlük: „Nem az a célunk, hogy szépségápolási cikkeket értékesítsünk, hanem az, hogy jól érezd magad.”- mind a kettőt jól csinálják! (szerintem). Online is lehet már rendelni Magyarországra a termékeiket, érdemes figyelni a rendelés mellé kapcsolódó akciókat, ajándék termék lehetőségeket. Ha valaki outlet környékére jut külföldön, sok helyen árulják a termékeiket saját boltokban, érdemes benézni, mert valamennyivel olcsóbban rá lehet csapni a kedvencekre. Sok termék utántöltős, így boldog és tudatos vásárlók is lehetünk egyszerre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 7.

barnajudit87

2020. augusztus 15.

Számomra tökéletes! Nem hagy ragacsos érzetet, könnyen beszivódik, mennyei az illata és puhává varázsolja a bőrömet. Az ára viszonylag húzós, de ami jó, azt megkell fizetni! 🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

cintialaura

2020. június 28.

Ajiba kaptam, így jobb szívvel állok hozzá mintha én vettem volna... :) Mint mindegyik Rizuals terméknek, ennek is intenzív illata van, nagyon friss (szerintem aloe verához hasonlít) és testápolóhoz képest tartós is. A hidratálás tekintetében viszont nem veszek észre semmit (nem szárít) de legalább gyorsan beszívódik a bőrbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak