Rituals

Ár:   8500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cactus, Módosítva: 2024. március 4.

Lelőhely:   Douglas

Cseresznyevirágos testpermet, mely az ágynemű illatosítására is használható.

Ár: 6000 , Eladó: Source
Állapot: Pár fújás hiányzik az üvegből, a képen látszik a pontos mennyiség., Helyszín: Debrecen, fizetés: Fizetés banki utalással, postával vagy Foxposstal küldöm, személyes átvétel is
Ár: 5800 , Eladó: kadarszabina
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, fizetés: Megegyezés alapján

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Alexandra24

2024. április 19.

Nagyon tetszik az illata, egész nap fújnám mindenhova. 😃 Még csak a hajamon és ruhán próbáltam, de ott nagyon tartós, megfelel egy parfümnek is. Sajnos picit drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 19.

rosa.love

2023. október 10.

Ebből a cseresznyevirágos Ritualsból már volt minden verzióm,ami csak kapható,valamiért az emberek úgy gondolják,ezt kell nekem ajándékba venni. Nem tudom,hányadán állok az illattal,néha tetszik,néha émelyítő. Néha igazi,máskor túl mű. Talán annyiban maradhatunk,hogy nem az a valódi tavaszi illat,amit visz a szél,inkább kicsit mesterkélt, szobaillatosító szerű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. október 10.

Honeyhair

2023. augusztus 6.

Teljesen beleestem ebbe a termékcsaládba, így a testradír, a tusfürdőhab és a testápoló krém után mostmár a testpermet is bekerült az otthonunkba. Fújom bőrre, hajra, ruhára, ágyneműre, levegőbe, mindenhova. Istenien kellemes, frissítő virágillat, és rajtam sokáig is tart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. augusztus 6.

Ejszakaikoboldmaki

2023. július 12.

Kellemes kis permet, tartósabb, mint néhány parfüm manapság...
Ruhaneműn és hajon még tartósabb.
Egyszerű, de nagyszerű cseresznyevirág illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 12.

Kellemes kis permet, tartósabb, mint néhány parfüm manapság...
Ruhaneműn és hajon még tartósabb.
Egyszerű, de nagyszerű cseresznyevirág illat.

maniac78

2022. március 16.

Odáig vagyok az illatáért. Utazó csomagom van belőle, sampon, balzsam, tusi, kézkrém, nagyon -nagyon szeretem. Annyira finom, légies, szofisztikált illat.. Mindenképpen beszerzek egy permetet nyárra, már eldöntöttem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 16.

Leander

2022. március 12.

Finom, friss, visszafogott cseresznyevirág illat - aki szereti a kislányos romantikát annak be fog jönni. Mivel csak testpermet, így komolyabb tartósságot nem érdemes várni tőle. Amit ígér azt hozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 12.

umpalumpa

2022. február 1.

Adventi kalendáriumból van egy kicsikém. Először finomnak találtam, be is fújkáltam magam tetőtől talpig. Másnap már csak a karomat, marmdad nap pedig már nem bírtam magamon elviselni. Virágos-gyümis-vizes illatnak érzem, de többé nem teszem magamra. Hamar besokalltam az édeskés kislányos illatfelhőtől.
Végül is el tudom használni légfrissítőként, de nem ez lenne a funkciója.
Ha cseresznyevirág, akkor örökké a L'Occitane eredetije marad nekem a hasonlítás alapja, a kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 1.

Végül is el tudom használni légfrissítőként, de nem ez lenne a funkciója.

Ilona77

2022. január 3.

Finom, kellemes, tavaszi virágos rét illata. Nagyon tartós, pedig ,csak, body mist. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 3.

Nyonyika

2021. április 4.

Imádom az egész brand-et úgy ahogy van. Nekem ez az illat a kedvencem, de igazából ha ez nem lenne is tudnék választani, szinte mind különleges és nem tolakodó. Nem vagyok egy nagy parfüm fogyasztó, de szeretem ha jó illatom van -ahogy mindenki- és szerettem volna tovább érzem azt az illatot, amivel fürdök és nem valami másfajtát, úgyhogy arra gondoltam, hogy ez a testpermet erre pont jó lehet és szerintem az lett. Én azok táborát erősítem, akik azt vallják, hogy sokáig érezték az illatát napközben. Ja és a csomagolás, hiába "csak" egy testpermet, a ritualshoz híven ez is gyönyörűen van tálalva, üvegben, nem műanyagban, fa kupakkal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 4.

ViviAnne

2020. július 29.

Nincs szívem lepontozni, de ez az illat szerintem túl van hype-olva. Egy nagyon vizes jellegű, lágy tisztaság illat ami kicsit púderes. Persze van mikor az ember ilyenre vágyik, de valahogy a sok pozitív vélemény alapján (nem csak itt) izgalmasabbra számítottam. A cseresznyevirág itt eléggé hasonlít az Avonos testpermethez. A L'occitane cseresznyevirágos vonala szerintem jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Glycerin, Betaine

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Cukorrépából kivont aminosav származék, amit főleg mint szuper hidratáló összetevő használnak a kozmetikumokban. Különlegessége, hogy egy ozmolita, ami képes a sejtek vízháztartását fenntartani. További pozitívuma, hogy sok más hidratálóval szemben nem tapad, sőt kifejezetten kellemes és selymes érzete van. Irritáció ellen is segít védeni, emiatt arra is használják, hogy pl. lemosókat gyengédebbé tegyen. A Cosing szerint továbbá antisztatikus (pl. a haj összetapadását gátló), hajkondicionáló és viszkozitásnövelő tulajdonsága is van.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.

pH stabilizáló, maszkoló (nem kívánt illatokat és ízeket semlegesítő) és kelátképző (a víz révén a kozmetikumokban lévő fémionokat stabilizáló) segédanyag, mely segít abban is, hogy a formulák tovább szépek maradjanak,.

A Sodium Metabisulfite egy antioxidáns hatású összetevő, melyet a kozmetikumokban leggyakrabban tartósítószerként és stabilizátorként használnak. Segít megelőzni a készítmények megromlását és hatékonyságuk elvesztését azáltal, hogy megvédi őket az oxigén káros hatásaitól. Az összetevőt ezen kívül a bőr hiperpigmentációjának javítására, a hajban levő hajfesték eltávolítására és a klór okozta elszíneződés megelőzésére is használják.