Rituals

Ár:   €16.50   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Heinemann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cactus, Módosítva: 2017. november 27.

Ár:   €16.50
Lelőhely:   Heinemann

Cseresznyevirágos testpermet, mely az ágynemű illatosítására is használható.

Ár: 5.000 Ft , Eladó: agica721
Állapot: 50ml/a kep szerint, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés előre banki utalással v helyben szemelyesen
herakut

2019. május 29.

Most tértem be egy Rituals boltba és egyszerűen mennyei volt, vettem is pár dolgot, de ez a Sakura annyira jó számomra, hogy a habfürdőjét is minden nap használom(pedig a rohanó napokban már hosszú fürdőzésre nem sok idő jut), de e-mellett nem tudok ellenállni. Ajánlom mindenkinek, hogy aki betér egy rituals boltba, vegyen magának valamit, mert kikapcsolnak teljesen ezek az illatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Osika

2019. március 9.

Nekem nem tart egész nap az illata, inkább csak a egy fél napig, de annyira szeretem ezt az illatot, hogy elnézem neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

Cannes

2019. január 16.

Nagyon kellemes az illata es nagyon tartos egesznap ereztem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 16.

Nagyon kellemes az illata es nagyon tartos egesznap ereztem

cat123

2018. november 22.

Második üveggel használtam el, nekem nagyon bejön az illata és tartós is :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 22.

Második üveggel használtam el, nekem nagyon bejön az illata és tartós is :)

kepszakadas

2018. augusztus 23.

Ajándékba kaptam meg az egész illatcsaládot, de ez a kedvencem belőle. Nagyon sokáig tart az illata, pedig inkább testpermet, mint parfüm. Negatívuma talán csak annyi, hogy elég mű ez az illat és nagyon virágos szeretne lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

MalinaZs

2018. augusztus 1.

Hosszantartó, erős, intenzív illat. Nyáron kifejezetten frissítő, kellemes. Órákkal később is érezhető, nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Glycerin, Betaine

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.