Rival de Loop

Ár:   799 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: IzabellaRita, Módosítva: 2017. november 13.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Speciálisan az érzékeny bőrfelületre kifejlesztve, ránctalanító hatóanyagai és természetes nedvességmegőrző összetevői intenzíven pótolják a bőr nedvességtartalmát.Ráncatlanító peptidek növelik a bőr rugalmasságát, láthatóan csökkentik a ráncokat, bio- hidrosavak, tengeri ásványok, alga aminosavak, aloe vera és B5 pro-vitamin tartalma ellenállóvá teszi bőrét a környezeti hatásokkal szemben.

Kiváló sminkalap.

Bőrgyógyászatilag tesztelt, színezőanyag- és parfüm mentes.

Loona

2018. augusztus 12.

A második flakonnal (? Üvegcsével? Szóval a második darabot :) ) használom. Először 2-3 éve, az itteni jó vélemények+szép összetevőlista kombója hatására vásároltam meg, de igaziból olyan szinten nem találtam benne semmi különlegeset, hogy még vélenyt se tudtam róla alkotni. Később azért vettem mégis újra, mert az akkor használt szemkrémem csomagolása olyan volt, hogy egyáltalán nem tudtam megállapítani, mennyi van még benne, és így nem mertem azzal nekiindulni egy utazásnak. No meg ennek a kiszerelése és a csomagolása is kisebb volt, és minden gramm számít :) Most viszont már tudom, hogy ha elfogy, kisebb kiszerelés és átlátszó csomagolás ide vagy oda, nem fogom újravenni az utódját. Jó lenne az ára és az összetevői, azonban ha nem érzem úgy, hogy bármit is használna és használni sem szeretem, akkor ezek mit sem érnek - a gyakorlatban pedig sajnos ez volt a helyzet. Igaziból a kis kiszerelése volt az egyetlen, amit jónak találtam benne.

Már maga a csomagolás is hagyott maga után kivetni valót: a pumpája egyszerűen túl sokat köpött ki egyszerre. Szabályozni nem igazán lehetett, így nagyon ritkán sikerült pont a megfelelő mennyiséget kivarázsolnom belőle, az esetek java részében sokkal több jött ki a kelleténél, amit szerencsétlen esetben - mert a legtöbbször túl gyorsan és túl erősen is jött a cucc - a mosdókagylóban, a tükrön, a csempén és ki tudja még hol kötött ki, szerencsés esetben a kiterjedtebb szemkörnyékemre és a nevetőránc-területre oszlattam el a felesleget. Az állagát nem szerettem, túl folyós volt, sokáig kellett masszírozni, és a legtöbbször még így sem itta be rendesen a bőröm, akkor sem, amikor sikerült kellően keveset nyomnom, pedig zsíros bőrűként elvileg a folyadék állagú dolgok jobban passzolnának hozzám. A be nem ivódott krém miatt pedig reggelente hosszú ideig olyan érzésem volt, mintha könnyezne/nedves lenne a szemem, mintha muszájból most keltem volna fel, de a szemem nem akarna még felébredni.
Apropó, én szeretem, ha egy szemkrém hatása "azonnal" látszik, ha az hidratálja a szemkörnyéket és felébreszti a szemet - na ez a termék sajnos egyikben sem jeleskedett, kialvatlan napokon kifejezetten rosszul tudtam kinézni vele. A két csillagot arra tudom adni, hogy vegán, és hogy legalább irritálni nem irritált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Misse25

2017. szeptember 21.

Lányok, valaki látott készleten? Mert én sehol nem találok. Sőt online sem. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Lányok, valaki látott készleten? Mert én sehol nem találok. Sőt online sem. :/

tomkogy

2017. szeptember 2.

Tesz valamit, ami nem csoda kategória, de amikor nem használom, hiányzik. Talán finomít a szemkörnyék bőrén, mintha a karikák is halványabbak lennének aznap, amikor használtam. Nyáron különösen szívesen kenegettem a könnyű, vizes/olajos állaga miatt. Gondolkodom azon, hogy újravegyem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Nixe

2017. augusztus 7.

Kellemes hidratáló olaj de csak estére, mert nappal csillog. A ráncokkal semmit nem csinál

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Nissira

2017. augusztus 5.

Nekem is tönkrement az adagoló pupma igy a kezembe kellett öntögetni. Azt hittem csak én vagyok ilyen balszerencsés de most olvasom hogy ez gyakori hiba. Az adag nagyon kevés csak 6ml igy kézbe öntögetbe hamar fogy. Hidratálásra jó de a ráncokkal nem csinált semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Boombapple

2017. július 15.

A szemkörnyékem puhább lett tőle, de amúgy semmi extrát nem csinált. Azt hittem, olajosabb lesz, de e helyett inkább vizes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 15.

lepkeviki

2017. április 22.

Jó kis szemkörnyékápoló szerettem, egyetlen prblémám vele, hogy az adagolója egy hét után tönkrement, utánna az kezembe burogattam, így sokkal kevésbé volt gazdaságos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

narancsfavirág

2017. március 21.

Kétszer vettem belőle, előszörre jó volt az adagolója, a másiknak viszont nem volt jó a pumpája, úgyhogy a kezembe öntögettem belőle. A szem körül nekem nem volt látványos hatása, a smink alatt pedig összecsomósodott a korrektorommal. Viszont kiegészítő hidratálásra jó volt a télen kiszáradt arcomra, úgyhogy erre a célra vettem újra. Nem irritálta a bőrömet, ami nálam elég ritka, úgyhogy még lehet venni fogok belőle, de azért nem pótolhatatlan termék számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

furikati

2017. március 20.

Ráncok maradtak, de alapnak a napi smink alá remek. Könnyen beszívódik, adagolója katasztrófa, de ha megszokod nincs vele nagy gáz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

bugosgizi

2017. március 17.

Engem ennek a terméknek a kiválasztásában az győzött meg, hogy elolvastam itt a leírását.
Én most lelövöm már az elején a poént a leírás jelentős része csak duma. Viszont amit pozitívumként tudok elkönyvelni, hogy a termék használata alatt nem jelentkezett a szem környéki ekcémám tehát hidratált minden bizonnyal (mondjuk én ebből nem éreztem semmit!)
Ami még jó hogy nem irritálta a szemem és nagyon gyorsan felszívódott. Utána egy furcsa ragacsosság maradt viszont ebből kifolyólag tényleg egy mámor rá sminkelni. Pláne hogy megnöveli a tartósságát a terméknek és még a bőr textúrát is szépíti ilyenkor.
De ami egy nagyon nagy DE az a ráncokkal való viselkedése.
"ránctalanító hatóanyagai és természetes nedvességmegőrző összetevői intenzíven pótolják a bőr nedvességtartalmát. Ráncatlanító peptidek növelik a bőr rugalmasságát, láthatóan csökkentik a ráncokat, bio- hidrosavak, tengeri ásványok, alga aminosavak, aloe vera és B5 pro-vitamin tartalma ellenállóvá teszi bőrét a környezeti hatásokkal szemben."
Nekem semmit sem kezdett velük pedig ezek még csak vonalak. Szóval én azt állapítottam meg így saját nézőpontból hogy az egyébként remek terméket rossz irányból közelítik meg ezzel a ránc csökkentő dumával.
Ami még zavaró hogy nagyon keveset kapunk. Még akkor is ha az ára nagyon kedvező.

Megajánlom neki a 4 pontot aztán a továbbiakban majd látjuk...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

De ami egy nagyon nagy DE az a ráncokkal való viselkedése.

Megajánlom neki a 4 pontot aztán a továbbiakban majd látjuk...

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Sodium Ascorbyl Phosphate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1, Sorbitol, Saccharide Isomerate, Butylene Glycol, Acetyl Tetrapeptide-5, Maris Aqua, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-5
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Glucoside, Sodium Ascorbyl Phosphate

Sorbitol h 1 1

Más néven Eyeseryl. E szerint a tanulmány és a Futurederm szerint szemápoló készítményekben használva növeli a bőrben a mikrocirkulációt és csökkenti a duzzanatokat. Mivel gátolja a kollagén rostok dezorganizált térhálósodását, így segít a bőr rugalmasságának visszaállításában, a vérerek átjárhatóságának csökkentésével pedig gátolja a szem alatti régióban történő vízfelhalmozódást. Egy tanulmány szerint sokkal hatékonyabb, mint a koffein.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak