Rival de Loop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MayaBaba, Módosítva: 2014. július 4.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Shea94

2015. november 9.

Elsősorban sminklemosásra használom a szem körüli területen, és azt kell, hogy mondjam, elég jól teszi a dolgát. Az illata nagyon kellemes, és nekem nagyon sokáig elég az egy flakon. Az ára is rendkívül kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

Krisz78

2015. február 14.

Tegnap vettem 349Ft-ért.Felülmúlta elvárásaimat.
Amellett, hogy kifogástalanul leszedi a sminket(még a szempillaspirált is),jól hidratál és olyan matt lesz tőle órákra a homlokom, hogy csak na!
És az illata is isteni.
Holnap betárazok még belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 14.

Tegnap vettem 349Ft-ért.Felülmúlta elvárásaimat.
És az illata is isteni.
Holnap betárazok még belőle!

Kiscsillag5

2014. október 12.

Én úgy használtam, hogy sminklemosás után végigdörzsöltem vele a benedvesített arcbőrömet, majd vízzel leöblítettem. Nem szárított, lehozta a maradék szennyeződést és isteni gyümölcsös az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 12.

mrs.criss

2014. augusztus 24.

isteni illat, szépen leszedi a vízálló tust és szempillaspirált, NEM CSÍP!!!!! és nagyon olcsó.ha elfogy biztos újraveszem
( teljes áron 900 ft 200 ml, de én akciósan vettem 500 ft-ért)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

( teljes áron 900 ft 200 ml, de én akciósan vettem 500 ft-ért)

MayaBaba

2014. július 4.

Ennek is isteni zöldalma illata van, mint a tonikjának. Könnyen, gyorsan lehozza a sminket, nem irritál, nem szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0