Rival de Loop

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kitkat.0810, az összetevőket feltöltötte: Októberi Lány, Módosítva: 2014. május 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

kaposztamester

2017. június 2.

Van jobb is . Kicsit csíp és sok is kell belőle

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Van jobb is . Kicsit csíp és sok is kell belőle

Vizililiom

2017. január 22.

Jó kis arclemosó tej, nagyon sokáig elég volt, épp ma fogyott el. Jól tisztított, nem csípte a bőrömet, nem hagyott zsíros réteget maga után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Luckuska

2016. június 28.

Mindennap használom. A szempillaspirált és a szemceruzát szépen eltávolítja, kíméletes a bőrömhöz, kellemes a használata, nem hagy ragacsos réteget, ápol és pattanásokat sem idéz elő, és nem is szárít. Ideális lemosó az én zsíros arcbőrömre is. Ezentúl tetszik a natúr vonala, mivel én igyekszek minél kevesebb kemikáliát a bőrömre kenni (de minél természetesebbeket), s a fürdőszobai kencék számát a minimálisra csökkentetni, s eddig jól haladok, egészségesebb a bőröm mint valaha. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

Jancsa

2016. május 23.

Nem a legjobb amit használtam. Picit csípte az arcom és nem hidratál. A Helia-D arctisztító tej sokkal jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 23.

Damayanti

2015. szeptember 27.

Kép alapján nem vagyok teljesen biztos benne, hogy ebből volt-e mini verzióm, vagy az enyémnek kicsit zöldesebb volt a kupakja, mindenesetre amit én használtam, az nagyon kellemes illatú és állagú volt, emellett alkalmas volt smink eltávolítására és arctisztító tejnek is és sokáig kitartott a kis kiszerelés, amit pedig nevetségesen olcsón vettem a Rossmann-ban, szóval én elégedett voltam vele... Már ha tényleg ez a fajta volt az :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

Zaynab

2015. augusztus 21.

Darcy-val értek egyet. Én is a mini kiszerelést vettem meg, hogy kipróbáljam a terméket. Sajnos alig jön ki valami a lyukon, aztán ha mégis, akkor nálam is a száraz vattakorong feeling volt, mintha egy üres vattával vakarnám az arcomat.
Nem tudom biztosan, de felmerült, hogy enyhén rozaceás vagyok. Ez nincsen doktor által igazolva. Amikor elkezdtem kenni az arcom, kicsit rózsaszínes lett a bőröm, ám ez a kenés (dörzsölés?) miatt is lehetett.
Én arra használom a terméket amire kell: vagyis arctisztításra, de nem érzem a hidratálást, az illatanyagot pedig kihagyhatták volna a tervezők az arctejből.
Ha ennyire nem érzek semmit a használat alatt, akkor kérdés, hogy van-e értelme a terméket kicsiben vagy nagyban újravenni-e.

Én is azt írom, amit frozi: ez egy arctej és NEM sminklemosó!

A három pontot amiatt adom, mert az összetevők nem rosszak annyira, csak kétszáz forintba került és a tej kellemes is lehetne, ám lehet, hogy ehhez tényleg elég sokat kellene belőle egyszerre elhasználni.

Amúgy megvettem a tonik kicsi kiszerelését is, ami alkoholmentes.
Ott is a száraz vattakorong érzetet éreztem, amikor azt kipróbáltam.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Én is azt írom, amit frozi: ez egy arctej és NEM sminklemosó!

Amúgy megvettem a tonik kicsi kiszerelését is, ami alkoholmentes.
Ott is a száraz vattakorong érzetet éreztem, amikor azt kipróbáltam.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Klau$$x

2015. február 7.

Igaz az van ráirva kerüljük a szemkörnyéket de későn vettem észre de mind1 is szempillaspirál lemosására alkalmas, jól eltünteti a felesleges

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 7.

rekus15

2014. július 13.

Jó kis arclemosó, szépen tisztít. Nem vettem végül újra, mert áttértem micellás vízre, de teljes mértékben elégedett voltam ezzel is. Az ára is nagyon jó, finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

bstella

2014. július 11.

Én nagyon szeretem, 2 vagy 3 évig használtam, fél éve váltottam, azért a jót is meg lehet unni : ) Semmi probléma nem volt vele, nem szárított, nem irritálta vagy "buzdította" pattanásokra a bőröm. Az összetevői listát most figyeltem először, attól is el vagyok ájulva :D Árban sem vészes és sokáig elég, pedig naponta kétszer használtam. A francba lehet mégis újraveszem megint... :D Nagyon elégedett voltam eddig minden Rival de Loop termékkel, amit kipróbáltam. : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 11.

darcy

2014. június 18.

Utazáshoz vettem meg a mini kiszerelést. Az eddig használt arclemosó tejeimhez képest nagyon sűrű állagú, alig tudtam kinyomni a flakonból. Utána sem volt valami kellemes a használata. Mintha egy majdnem teljesen száraz vattával töröltem volna az arcomat, pedig nem spóroltam vele. A sminket leszedte ugyan, de többet biztosan nem fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 18.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate