Rival de Loop

Ár:   600 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csupakrem138, Módosítva: 2016. január 11.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Rival de Loop bőrradír finom összetevőivel lágyan tisztítja a bőrt. A különösen puha radír szemcsék kíméletesen és mélyen távolítják el a megvastagodott, elhalt hámsejteket.

Hatása: A panthenol és a sárgabarack kivonat megőrzi a bőr nedvességtartalmát és finomságát.

Alkamazása: Hetente egy-két alkalommal a krémet a tenyérben meleg vízzel habosítsa fel. Vigye fel az arcbőrre, az ujjhegyeivel finoman maszírozza be, a szemkörnyékét hagyja ki, majd langyos vízzel mossa le. Utána használja kedvenc Rival de Loop ápolókrémjét. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok által igazolt. Ph-ja semleges,szilikon és parabén mentes.

Kittus2000

2017. április 30.

Nagyon jó termék szépen leradírozza a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 30.

Nagyon jó termék szépen leradírozza a bőrömet.

Vadgesztenye

2017. március 31.

A boltban csak random levettem a polcról, mert bőrradírt kerestem. Úgy gondoltam egy esélyt kaphat. Nagyon meglepődtem, egyszerűen szuper! Nem szárította ki a bőröm, csak selymes érzetem van. Ráadásul kevés kell belőle, sokáig elég lesz. Az illata is kellemes. Nagyon bejövős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 31.

vertveres

2017. február 11.

Már egy használat után javult tőle az arcbőröm. Szépen tisztít, és fájdalom mentesen. Nagyon puha lett tőle az arcbőröm. Vegan és cruelty free. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

lashmaniac188

2016. augusztus 26.

Nagyon jó kis termék :) Tisztít, de nem szárít, friss érzetet hagy, semmi de semmi maszkhatás! A lemosása pedig az eddigi, általam használt termékeknél sokkal gyorsabb, egyszerűbb :) Az ár-érték arány szuper! Jó dolog, hogy természetes szemcsék is vannak benne, de a természetes bőrradírok szemcséi egyenetlenek, ezért mikrosérüléseket okoznak az alkalmazott bőrfelületen, ami mitesszerek, pattanások és egyéb kellemetlenségek okozója lehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 26.

dorah

2016. június 15.

Durvább szemcsékre számítottam ránézésre, de tetszik, jól tisztít, friss érzetet kelt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

givenchy

2016. február 10.

Kipróbáltam, s egyszerűen csodás! Tisztít, nem szárít, nem húzza a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 10.

Kipróbáltam, s egyszerűen csodás! Tisztít, nem szárít, nem húzza a bőröm.

berni88

2016. február 2.

Olcsó, tökéletesen teszi a dolgát, tisztit de mégsem szárit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

Olcsó, tökéletesen teszi a dolgát, tisztit de mégsem szárit.

csupakrem138

2015. december 31.

Már több, mint egy hónapja használom, és nagyon szeretem. Nagyon könnyű lemosni, és imádom, hogy eltávolítás után semmilyen érzetet nem hagy maga után. Nem nehéz a bőröm, nincs maszk hatás. Heti 2-3x használom, segít a bőrömnek fellélegezni. A szemcsék nem túl durvák, de nem is túl gyengék. Akinek a bőre már hozzászokott a mechanikai radírozáshoz, annak mindenképpen ajánlom, aki viszont nem, és úgy érzi hogy nagyon érzékeny a bőre annak alapvetően nem a természetes szemcséjű arcradírokat ajánlom, mert általában durvák és gyakrabban okoznak mikrosérüléseket a bőr felületén, hanem azokat, amelyeknek mesterségesen előállított, puha,a bőrön könnyeben szétmáló szemcséi vannak. Annak ellenére,hogy eredetileg száraz és érzékeny bőrűek számára lett kifejlesztve, én minden bőrtípusnak bátran ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 31.

Hidratálók: Glycerin, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol