Rival de Loop

Ár:   549 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Manciska, Módosítva: 2016. november 11.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Mélytisztító krémes bőrradír sárgabarackmaggal. Hetente 1-2 alkalommal kell alkalmazni, a tenyérben felhabosítani, majd felvinni a nedves arcbőrre, bemasszírozni és langyos vízzel leöblíteni.

Nicu

2016. július 9.

Lehetne benne több szemcse, így kicsit többet kell használnom. De szépek az összetevői és nem lettem rá allergiás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

ZiAn

2016. április 27.

Árban kedvező. Nagyon krémes állagú. Nem egy durva bőrradír, viszonylag kevés szemcsét tartalmaz ezért finoman, kíméletesen tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 27.

narancsfavirág

2016. április 12.

Nekem túl durvák voltak a radírozó szemcsék az arcomra :-( Így a testemre használom el, ott pont jó a radírozó hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

kivike

2015. augusztus 18.

Szeretem, többször vettem már ezt a terméket. Sokkal jobb, mint a Balea arcradírja, az nagyon durván radíroz, utána olyan vörös az arcom, mintha leégtem volna. Ez meg pont annyira szemcsés és krémes, amennyire kell. Mehet az 5*:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

sapiviki

2015. augusztus 15.

Olyan arcradírt kerestem,amiben természetes eredetű szemcsék vannak, és mivel eddig csak jó tapasztalataim voltak a rival de loopos termékekkel,megvettem ezt a kis drágaságot. :) Kicsit fura volt elsőre a sűrű krémes állag, de jól végezte a dolgát,és az illata is kellemes, bár nem lett olyan puha és sima az arcom mint a Nivea aqua effect arcradír után, azért nem volt csalódás. Még gondolkozom,hogy újra ezt vegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 15.

Tunderviragos

2015. július 12.

Németországban az összes ilyen Rival terméket kirpróbáltam, mert nagyon jól leakciózták és szerettem őket, mert az összetevők is nagyon jók. Ő is szépen tette a dolgát és olyan finom kis babas illata van, nekem újrevevős:))).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 12.

BogiG

2015. február 15.

Nekem abszolut pozitiv csalodas..Szeretem a kremes allagat es szerintem nagyon durva volna, ha több szemcse volna, mivel ezek -ahogy elöttem is irtak- tenyleg nagyok. Az összetevökert is jar a plusz pont es arban sem talaltam kedvezöbbet a polcon, igaz akciosan vettem es nemetorszagban, de ez a lenyegen nem valtoztat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

Almaszorp

2015. február 11.

Ár-érték arányban szerintem nagyon jó! Teszi a dolgát, bár a radírozószemcséket én is kevesellem, de nem jelent problémát. Többen is használjuk a családban, mindenki szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 11.

Hoagirl

2014. szeptember 8.

Viszonylag sűrű krémben elég durva, nagy méretű, de nem túl sok radírozószemcse található. Én -mivel szeretem ha egy radír "leszedi" az arcom- abszolút a durva szemcsék pártján vagyok, csak a kis mennyiség zavar, mert egyébként ez lehetne a kedvenc radírom... Az illata eszméletlenül kellemes, igazi barack illat, imádat! A radír alapja krémes, de még pont a kellemes határon, nem nehézkes a lemosása és biztosítja a megfelelő ápolást is a bőrnek. Amikor lágyabb radírozásra vágyom, csak ezt szoktam használni. Megkedveltem, ha elfogy, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 8.

Emike

2014. július 3.

Még a múlt héten vásároltam belőle egyet fizet kettőt kap akció keretein belül a Rossmannban, így az a 350 ft-ért teljesen reálisnak tekinthető.
Radírozhatna jobban is, nekem kissé túl finom, bár így is jó a hatása, de így hetente kétszer is elő fogom venni. Az illata szuper, bár ez csak mellékes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 3.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate