Rival de Loop

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MayaBaba, Módosítva: 2017. március 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Limitált kiadás

A szederlevél kivonat megköti a nedvességet, mialatt a gyümölcsök csábító illata egy igazi "gyümölcs álom" érzést kölcsönöz a bőrnek.

Szilikon, színezék és parabén mentes.

Alexandra9

2017. január 9.

Nemrég vettem rá magam, hogy kidobjam végre. Nagyon nehezen dobok ki termékeket, valahogy mindig elhasználom, de ezt nem tudtam. Utáltam az illatát, a tejes/krémes állagát, csípte a bőröm, nem csinált semmit. Valóban egy olcsó termék, és még az összetevői sem rosszak, de egyszerűen semennyire sem tudtunk megbarátkozni egymással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Negro

2016. május 14.

Nem rossz de valahogy mégsem fogy. Annyira nem szívesen kenem, lehet az illata miatt ami nekem fontos nagyon. Valahogy nem tölt el semmilyen wow érzés használat közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.

bonivagyok

2016. március 25.

Édesanyám lepett meg még anno vele, mert tudta hogy fogyóban a készletem.
Részemről rémes volt, iszonyatosan csípte az arcomat, ettől függetlenül szépen lehozta a sminket, csak elég fájdalmas módon.. :D
Nem is szoktam semmilyen illatosított terméket használni, így nem hiszem, hogy a termékkel volt a gond csupán extra érzékeny a bőröm, általában Eucerint vagy Niveát használok, ezért adok csak 2 pontot, azonban akinek kevésbé érzéken biztos jó szolgálatot tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

Édesanyám lepett meg még anno vele, mert tudta hogy fogyóban a készletem.

hime0033

2016. január 29.

Arctisztításra nálam abszolút nem jött be, még az egyszerű BB krémmel se birkózott meg, sőt foltokban otthagyta, pedig rendesen "beledolgoztam"...Sminklemosásra mást használok, tehát erre nem is próbáltam, de ezek után nem is nagyon fogom. Az illata tényleg kellemes, de számomra ennyi a pozitívuma, pedig nincs bajom a Rival de Loop termékeivel..Az ára, az illata miatt, és hogy nem okozott semmilyen problémát kap 3*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 29.

kamkam

2015. december 2.

Nagyon bevált, leárazva vettem mindössze 300 forintért és fél évig minden este használtam. Mondjuk én csak a szememet festem, így kis helyről kellett csak a sminket eltávolítanom vele. Az én bőrömet nem szárította, a dolgát tökéletesen végezte! Kísérletezgetek még,s majd lehet, hogy visszatérek hozzá. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

tunderke0102

2015. december 2.

Remekül eltavolitja a sminket, nagyon jó az ára de zsirositja a bőrt :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

Remekül eltavolitja a sminket, nagyon jó az ára de zsirositja a bőrt :(

artdeco

2015. augusztus 14.

Az első pár napban nagyon elégedett voltam vele, pihe-puha bőröm lett tőle, de kb. 1 hét után megjelentek az arcomon a pattanások és érezhetően zsírosabb lett. Sok volt a kombinált bőrömnek, így abbahagytam a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

Gina19

2015. június 23.

Szuperül végzi a dolgát: erőlködés nélkül leszed bármilyen erős sminket, és nem csípi a szemem. Kellemes, visszafogott gyümiillata van, szerencsére abszolút nem mű vagy hivalkodó. Egy icipicit szárítja a bőröm, de már régóta használom, és összességében szeretem ezt az arctisztítót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

Krisz78

2015. április 20.

349 Ft-ért jutottam hozzá és kicsit tartottam tőle.Nem szeretem a gyanúsan olcsó dolgokat.
Aztán amikor igen kevés energia befektetéssel elsőre leszedte az alapozót, szempillaspirált és matt arcbőrt csinált, gyorsan vettem még hármat.
Azóta (3 hónapja) csak ezt használom.Nem irritálja a szemem és nem okoz semmiféle csúnyaságot.
Utána pihe-puha a bőröm és kevesebb hidratálóra van szükségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 20.

Utána pihe-puha a bőröm és kevesebb hidratálóra van szükségem.

flippendo

2015. március 14.

Én is a jó illata miatt vettem, jól leszedi a sminket, teszi a dolgát, és az ára is jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 14.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate