Best of Beauty 2019

Rival de Loop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. augusztus 16.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Alma és alga kivonattal speciálisan az érzékeny bőrfelületre kifejlesztve. Növeli a bőr rugalmasságát, pótolja az elvesztett nedvességtartalmát, és felfrissíti a bőrt.

Kiszerelés: 15 ml

Tunderviragos

2015. július 12.

Abszolút kedvenc, este és reggel használom a karikás szemeimre, és nekem szuper, már vagy 3 éve őt használom a krémjével együtt hol a q10, hol a másik és jó, plusz szemcsepp, mert van amikor a szemszárazság miatt is karikásak a szemeim, szóval nekem jó és az összetevők is tetszenek, ja és szokott néha csípni, de azért mert dolgozik, ettől nem kell megijedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 12.

Husiii

2013. október 16.

Tetszik a golyós megoldás, az én bőrömet is szokta csípni, de akkor elkezdem legyezni magam és úgy elviselhető. Ha keveset alszok elsősorban csak akkor használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

Underbelly

2013. október 8.

Egészen jó, de azért csodát nem tett. Néha csíp, de nem túl zavaró. Sokáig elég, és a golyós fej miatt könnyű a felvitele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

rowan

2013. augusztus 6.

Nekem egész jól bevált. Az első 1-2 napon még csípett, de aztán megszokta a szemem, és nincs vele gondom. Amire kitalálták, azt hozza, bár csodát nem művel. Viszont az ára és a golyós fej jó pont! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

boanka

2012. november 5.

Ma vásároltam, a felkenés egyszerű a kis golyócska segítségével. Egyelőre azt érzem, hogy csíp, vagy bizsergeti a bőrt a szemem körül...remélem ez jó jel:-) Az viszont valóban pozitív, hogy egyáltalán nincs illata, nincs benne parfüm. Majd a későbbiekben ápdételek:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 5.

mano

2012. június 6.

Olyan mint a Garnier zöld golyósa csak olcsóbb. Nekem a lényeg a koffein volt, az szépen leviszi a duzzanatot reggel, bár hidratálásról szó sincs, arra én használok egy másik krémet utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 6.

ildikusz

2012. január 13.

Én is a koffeinest használtam, jó hatású krém, nagyon megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 13.

Én is a koffeinest használtam, jó hatású krém, nagyon megérte az árát.

anitanadasdi

2012. január 7.

Nagyon örültem a krémnek, a golyós fej miatt egyszerű használni. Viszont mikor reggel használtam, és kimentem a lakásból, folyamatosan könnyeztem. Köszönöm a részletes leírást, mert most már tudom, hogy a reggeli első csípős szél miatt könnyezésemet az alkoholra adott reakció felerősíttette.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 7.

málnamánia

2012. január 5.

Nekem is a koffeines van meg,és meg vagyok vele elégedve,valóban halványítja a karikáimat,de nem bánnám ha a kis ráncocskáimmal is kezdene valamit,de szerintem ez nem az a termék. Árához képest jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

Milli006

2012. január 2.

A koffeines változatát vettem meg, szerintem tényleg frissít, szuper az állaga, teljesen felszívódik, nem hagy kellemetlen érzést maga után, mint a legtöbb szemkörnyékápoló golyós cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.