Rival de Loop

Ár:   549 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sunrise, Módosítva: 2015. január 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Minden bőrtípusra. Kíméletesen és alaposan távolítja el a vízálló szemfestéket és egyúttal hatákonyan ápolja a bőrt. Frissíti és nyugtatja a szemkörnyék érzékeny bőrét.

mspiggy

2018. november 18.

Kicsit dörzsölni kell, hogy a vízálló szempillaspirált leszedje, de azon kívül egy jó lemosó. Amit én nem szeretek benne az a lemosás utáni érzés a szememben, van, hogy pár perc eltelik és érzem, hogy belekerült a szememben és kicsit ki kell öblítenem, ez normális?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

Yummy

2018. május 28.

Szerettem ezt a lemosót, de már azóta másra váltottam. Olajos, nem csípte a szemem bár nem minden festéket szedett le. Az ára is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

nyarivani

2018. május 25.

Bevált, a vízálló sminket is leszedi, újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

Bevált, a vízálló sminket is leszedi, újra fogom venni!

aszilvia

2018. április 30.

Végülis nem is olyan rossz! 250-ért megérte! Nem tökéletes, de ezért az árért mit akarunk. Egynek elmegy, újra nem venném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 30.

RekaBon

2018. március 18.

Nekem teljesen bevált, egyszer lusta voltam elmenni a DM-ig Balea-s sminklemosót venni, ezért erre esett a választásom és én speciel semmi különbséget nem látok a Baleas kétfázisú szemsminklemosó és e között:) Tény, hogy maszatol, de ár/érték arányban verhetetlen a többi lemosóhoz képest, pedig próbáltam L'Orealt és Garniert is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

ancsagirl95

2018. január 14.

Sokadik flakont használom. Nálam teszi a dolgát rendesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

Sokadik flakont használom. Nálam teszi a dolgát rendesen.

curlsandcurves

2017. november 7.

Nem csíp, és tökéletesen eltávolítja a legmakacsabb sminkeket is. És még az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

panreka

2017. október 27.

Ha lehetne 10*-ot adnék...a legjobb szemfesték lemosó amit valaha használtam! ❤ Évek óta ragaszkodom hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

Marietta1977

2017. október 2.

Nem tapasztaltam semmi olyasmit, hogy csípné a szememet használat után. Az arcápolási rutinom része, már többször újravettem, szerintem az ára sem rossz.
A dolgát jól teszi, a sminket leszedi szépen, nekem bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

A dolgát jól teszi, a sminket leszedi szépen, nekem bevált.

kataaaa01

2017. július 8.

Nekem nagyon jól bevált a legerősebb vízálló szemhéjtusom is könnyen leszedi semmi problémát nem okoz már többször újra vásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice