Rival de Loop

Ár:   199 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   4 x 1,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TimyeK, Módosítva: 2016. november 17.

Kiszerelés:   4 x 1,5 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Rendszeres használat esetén simítja a szemkörnyéki ráncokat. A szemkörnyéknek simább, kipihentebb és ragyogóbb kinézetet nyújt. Omega 3-mal és szőlőmagolajjal.

mivett

2017. december 30.

Nem ájultam el tőle, de hidratál. És pont ennyit tud :D se duzzanatra, se ráncokra, se karikákra semmi hatása

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

devababa

2017. október 28.

Fekete karikakra vettem. Nagyon apro rancaim vannak. Igazabol erre ideiglenesen oke, a karikakkal semmit nem csinal.Artani nem art ezert csak 2 csillag. Egy kis extra apolasra pedig jo.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 28.

Lynah

2017. július 20.

Őszintén szólva nem bonyolítom túl a használatát, tudom maszknak tervezték de én egyszerűen csak szemkörnyék apolónak használom, napi kétszer.
Jól hidratál, nem irritálja a szemem. Nem okoz semmilyen csúnyaságot, pedig érzékeny a szemkörnyékem és 1-2 dolog hajlamos irritálni. Egy teljesen alap, hidratáló krémnek szerintem teljesen jó. A karikáimon önmagában nem segít, de azthiszem azon csak a sok folyadék bevitel tud. Ráncaim pedig még nincsenek így erről sem tudok semmit mondani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

DianeD

2017. február 14.

Nagyon szeretem az állagát, és hogy milyen puhává teszi a szemem környékét. Jól hidratál, a ráncokat azonban nem mondanám, hogy kisimítja...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

Penge

2016. december 6.

A szép összetevői miatt vettem meg, nem is csalódtam benne, bár én az egész arcomra felkentem. Nagyon kellemes érzés a bőrnek, táplál, feltölt, kisimít. Simán hozza , amit ígér. Biztosan veszek még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 6.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin