Rival de Loop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: baalintanikoo, Módosítva: 2012. október 19.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

fdorottya

2015. november 24.

Szerintem ver a márkás társait! Kicsit mertem megvenni belőle csak (most 400,- forint akciósan) hátha nem jön be. Én teljesen meg vagyok vele elégedve! Nekem így 30 felé közeledve még mindig elég sok pattanásom és mitesszerem van. Ettől viszont nem lett több. Nem szárítja a bőrömet, használta után nincs ragacsos érzés sem! Ha ilyen jóban leszünk akkor megveszem a nagy kiszerelést is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Nera

2013. augusztus 16.

Nem magamnak vettem, hanem egy ismerősömnek segítettem kiválasztani. Én is látom a hatását, és ő is jónak mondja. Ő 5 csillagot adna, így én annyit adok a nevében. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Lactic Acid