Rival de Loop

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Októberi Lány, Módosítva: 2013. október 11.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Igénybevett bőrre, mandulaolajjal. Hatékony öregedés gátló Q10 formulával, tripeptid és lipid komlex tartalommal. A coenzim Q10 megköti a szabad gyököket és megvédi a bőrt a fény okozta öregedés tüneteitől. A tripeptid egy szabad peptid fajta, mely a ráncok redukálása céljából lett kifejlesztve. Hatására a bőr fiatalabbnak és kisimultabnak tűnik. Az intenzíven ápoló mandula-és szezámolaj puhává varázsolják a bőrt és megvédik a kiszáradástól. 15-ös erősségű UV-fényvédő formulája és E-vitamin tartalma véd a káros sugaraktól és szintén segít a fény okozta öregedés megelőzésében. PH-semleges, parabén-és szilikon mentes.

roaringtwenties

2017. december 2.

Update:

Leszoktam róla, mert túl ragacsos és tömény nekem, fényes réteget hagy az arcomon, ami ott marad, mintha izzadnék egész nap.
Fényvédőkrémből még nem találtam jobbat és kedvezőbb árút, ezért csak egy csillagot veszek el tőle.

Nagyon szeretem ezt a krémet.
Régóta kerestem az arcomra egy jó fényvédőt, mindennapi használatra.
Ennek az ára is megfizethető, az illata számomra nagyon kellemes, nyugodt szívvel az arcomra kenem a korrektnek tűnő INCIje miatt és ráadásul vegán, még az összetevőit sem tesztelték állatokon. ja még egy pluszpont: műanyag helyett üvegdobozban van.
Kár, hogy ilyen gyenge a fényvédő faktora, lehetne erősebb.

Kicsit kell a bőrre kenni, és közvetlenül utána valóban hagy így is olyan érzést rajta, mintha egy maradandó önálló réteget képezne, de ez hamar elmúlik.
Mondjuk eddig csak téli időben használtam, nem tudom nyári kánikulában hogy szuperál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 2.

Update:

Nagyon szeretem ezt a krémet.
Régóta kerestem az arcomra egy jó fényvédőt, mindennapi használatra.
Kár, hogy ilyen gyenge a fényvédő faktora, lehetne erősebb.

Krisztiina

2017. szeptember 8.

Szörnyülködve olvastam a negatív véleményeket a krémről, de sajnos én is csak hasonlókat tudok írni. Magát a márkát szeretem és néhány termékét használom is, eddig kifogástalanul. De ez a krém valami borzasztó. Kíváncsiságból este próbáltam ki, és milyen jól tettem. Engem az illata nem zavar - fel se tűnik - bár ez lenne a legnagyobb bajom vele, jól is el tudom oszlatni a krémet. De, ez valami mérhetetlenül zsíros krém, ami fel se szívódik - egy óra után sem. Fénylik, mint egy olaj és olyan ragacsos érzetet hagy a bőrön, hogy az rettenetes. Ezek után nappalra fel se merem kenni, így gondoltam majd éjszakára elhasználom. A második alkalommal már nem bírtam magamon elviselni a krémet, egy óra múlva lemostam az arcomról... Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Nixe

2017. augusztus 7.

Az állaga túl tömény, nem tudom szépen elkenni a bőrömön ezért helyenként hidratált lesz, máshol meg nagyon száraz az arcom :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Takaro

2017. június 23.

A fenyvedo miatt vettem, lehet hogy jo, de annyira zsiros es nehez, hogy nyarra teljesen hasznalhatatlan. Semennyi puder nem segit. Es meg budos is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

LunaFlor

2017. március 12.

Már-már elkeserítő, mennyire nem vált be ez a krém. Az SPF vonzott benne nagyon, meg a Q10, és az biztos szép és jó is, de fényes tőle a bőröm, eltömíti a pórusaimat, túl nehéz a bőrömnek és még olyan műanyag-érzetű is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

HeavenlyManna

2017. február 25.

Alapozó alá vettem. 22 évesen ideje elkezdnem a megelőzést és az spf miatt vettem. Olyan fényes lesz tőle a bőröm, nem szívódik be. Az alapozót nem lehet szépen elkenni rajta. A púderem 4xesét kell rákennem az arcomra és még akkor is fényes marad, kiemeli a pórusaimat. Sajnálom, mivel vegán termék

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 25.

Hopi

2017. január 30.

Update:
Nem akartam annyiban hagyni, az eddigi rossz tapasztalataim alapján sem. Úgy voltam vele, hogy egy ilyen szép összetevőjű és jó áru krémmel meg kell barátkoznom.
Tapasztalatok:
¤Kombinált/zsíros bőrre jó megoldás ha vizes arcra keni fel az ember (úgy sem szabad sokat) mert akkor könnyen beszívódik és jól hidratál
¤A szép összetevők miatt meg mertem kockáztatni hogy szemkornyekapolo helyett kenjem fel. Megérte. Se irritáció se kellemetlen tünetek, remekül funkcionál oda, ha esetleg más területre nem
¤nyakra és dekoltázsra ideális. Ott jól beszívódik és a mennyisége és ara miatt nem sajnálom kenni.
Így már összességében megérdemli nálam az 5*ot
(De persze beszereztem egy könnyebb, gélesebb állagú krémet is nappali hidratálónak)

Az itteni pozitív vélemények hatására vettem meg, mivel úgy gondoltam, hogy 22 évesen érdemes lenne elkezdeni a ráncmegelőzést. Nagyon tetszettek az összetevői, odafigyelek rá, hogy parabénmentes termékeket használjak, és ha lehet, kerülöm a "piros pöttyös" összetevőket.
Sokan írták előttem, hogy zavaró/büdös/szörnyű az illata. Engem egyáltalán nem zavart, ráadásul néhány használat után meg is lehet szokni.
Viszont... Egy heti használat után úgy vagyok vele, hogy ez a krém nem nekem való, hiába a jó ár és a szép összetevők. Kombinált bőröm van, főként a homlokom hajlamos zsíros/fénylő lenni, ez a krém pedig hihetetlenül nehéz és testes, ezért kombinált/zsíros bőrre egyáltalán nem ajánlanám.
Nagyon nagyon keveset kentem az arcomra, jól el lehetett oszlatni és érdekes, de kellemes puha érzetet hagyott maga után.
Egy problémám van vele: Egyáltalán nem tudta beszívni az arcom, hosszú órák elteltével sem, cserébe pedig úgy csillog tőle a bőröm, mintha vizes lenne. Ha a használata után (púder és alapozó nélkül) kimennék az utcára, még az űrből is látni lehetne ahogy csillog tőle a homlokom.
Szerencsére nem volt drága, de attól még kár érte. Itthon levős napokon talán elhasználom majd.
Száraz bőrűeknek viszont szerintem beválhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Tapasztalatok:
Így már összességében megérdemli nálam az 5*ot

Száraz bőrűeknek viszont szerintem beválhat.

szivoszal

2017. január 13.

az tény ahogy az előttem szólók is írták, nehéz, zsíros krém. de különösképpen nekem nincs vele problémám. nem kell belőle sokat használni. elhasználom ha már van. nem vettem észre hogy jött volna ki pattanásom miatta, semmi extra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

AnGeska

2016. október 13.

Nagyon-nagyon testes, zsíros krém! Nappalra, kombinált bőrrel abszolút NEM kompatibilis. Annyira nehéz a krém, hogy - ahogy előttem mások is írták - egyszerűen "megizzad" alatta a bőr, és nagyon csillogóvá, olajos érzetűvé válik, nagyon keveset felkenve sem szívódik be teljesen.
DE éjszakára használva elég kellemes: reggelre sima, puha lesz tőle a bőr. Esetleg maszkként alkalmazva...
Illata finom. Jól hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 13.

Illata finom. Jól hidratál.

d.krisztina

2016. szeptember 28.

Úgy tűnik én rontom el ennek a krémnek a jó értékelését, és nem szívesen... Annyira csalódott vagyok! :(
A bőröm nagyon száraz, zsírhiányos, vízhiányos, pergamenszerűen kiszáradó, ráncosodásra hajlamos.

(Az eddigi rutinom sem piskóta: Cosmióból vett natúr olajakat használok és tömbös shea vajat. Pár csepp vadrózsa (vagy egyéb) olaj nedves bőrre kenve amit beszippant a bőröm semmi perc alatt és utána átkenem egy darab sheával amit bemasszírozok és ez így kellemes nem száraz, nem zsíros, normál komfortérzetet ad.)

Tehát én nem félek a nehéz, zsíros, olajos dolgoktól, de ez... egyszerűen nem válik eggyé a bőrömmel. Olyan érzésem van, mintha egy maszkot tettem volna fel és már ideje lenne lehúzni, lemosni. Egyszerűen rémes. Alatta izzad a bőröm vagy mit csinál, cseppekben kiüt a szemöldököm körül és az orrom alatt az izzadtság, és fénylik a bőröm, kb úgy mint anno azzal az égés elleni spray-vel, Iris, azt hiszem. Na az csinált ilyen fura réteget a bőrön. Ilyen izzadós furaságot szokott az én arcom, ha önbarnítót kenek mindig előadja, nem tudom abban mi váltja ki (máskor még nem tapasztaltam), de abbahagyja hamar és még azt is beissza a bőröm végül. De ez makacsul ül rajtam és nagyon zavar és még órák múlva is törölgetem a kis nedvességcseppeket magamról, mintha kint izzadnék a legnagyobb kánikulában a strandon.
Gondoltam a kezemre kenem akkor, de sajnos az eredmény ugyanaz. (A bőröm mindenhol egyforma, ugyanolyan száraz.) Konkrétan csillog a kézfejem és mosnám meg mert érzem, hogy van rajta valami...

Ezt komolyan nem értem! Más nem tapasztalt ilyen makacs "rátelepedést"? Mint egy horrorfilm amikor az ember arcára tapad egy űrlény... jaj. :( Talán még megpróbálom a lábamra mondjuk éjszakára, de már nem is remélek semmit. A zöld teás és ez között vaciláltam, az itteni vélemények alapján és ezt vettem végül, de ezek után azt már nem merem. :((

Érdekelne, hogy lentebb kate26 a fullasztó érzést hasonlóan értette-e, mint amit én tapasztaltam?

Up: Kicsit felül kell bíráljam. Bátor voltam és megpróbáltam még egyszer őt is a fent írt megszokott módszerrel nedves, sőt vizes bőrre kenni és így jobb, sokkal jobb. De még nem szavazok teljes bizalmat neki....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Sodium Lactate, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate, Biosaccharide Gum-1, Pantolactone, Fructose, Inositol, Lactic Acid, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-5
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Niacinamide, Ascorbic Acid

Sorbitol h 1 1

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology