Rival de Loop

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: nikiii.*, az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Bőrsemleges pH-val speciálisan a normál és a vegyes bőr mindennapi gyengéd tisztítására lett kifejlesztve. Hidratáló hatóanyagai, mint a gingko- és az uborkakivonat megvédik a bőrt a kiszáradástól. A bőr láthatóan üde és tiszta lesz.

Rencsa

2018. április 9.

Pikkelyekben hámlik a bőr még az orromról is ennek a használata után (ami az arcom zsíros része) ... Nagyon nem vált be, pedig az ára jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

ildko13

2018. április 8.

Én szerettem, mert zsíros bőrömet jól tisztította és a mitesszereimnek is jót tett (nem tüntette el őket teljesen, de azért csökkent a számuk), azonban sajnos március eleje óta egy Rossmann üzletben sem találom. :/ Viszont azzal egyet kell értenem, hogy eléggé szárítja a bőrt, így utána tényleg fontos a hidratálás. Ettől függetlenül ár-érték arány szempontjából még mindig nagyon jó, plusz tényleg sok van benne, így sokáig ki is tart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

Adél Zsanna

2018. február 22.

1-2 használatnál még egészen jónak tűnt de nem habzott fel és minimum 2x át kellett mosnom az arcom, hogy leszedjen minden sminket! :/ Nem bántotta a bőrömet bár húzódott utána, nem venném újra! A Cien-nél azért jobb, így 3 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

RCC

2018. február 3.

Az elején nagyon szerettem, jó puha lett tőle a bőröm és nagyon tisztának éreztem. Egy másik arclemosóval felváltva használtam, mikor épp melyikhez volt kedvem, majd átálltam csak erre. Viszont miután 2 hétig csak ezt használtam nagyon kiszáradt a bőröm, pedig használok arckrémet is. Néha-néha jó használni, de azzal hogy "a vegyes bőr mindennapi gyengéd tisztítására lett kifejlesztve" nem tudok egyet érteni. Elhasználom, de újra nem venném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

albertinablogg

2018. január 29.

Nagyon sok arclemosót, tisztítót, tonikot használtam már. Nivea, Garnier, Himalaya, Chanel, DIBI, La Roche, Balea, de be kell valljam, ez a kis 600 forintos lemosó ugyanazt tudja mint az előbb felsoroltak. Sőt! Nem csak hogy tisztít, de nekem cseppet sem szárítja a bőröm, pattanások abszolút nincsenek az arcomon, igen kíméletes. Nem is gondoltam volna, hogy ilyen jók az összetevői. Már a másodikkal vettem. És ezt fogom használni ezután is.

Update: Levontam egy csillagot, mert X idő után ez is szárított. De a Mixa rózsaszín flakonostól még mindig jobb ár-érték arányban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

hviktoria92

2018. január 28.

UPDATE: ki akartam dobni, mire a párom mondta, hogy ugyan már, majd ő elhasználja, ne dobjam ki. 3 nap múlva pikkelyes, szinte fehér lett tőle az orra, annyira hámlott...úgyhogy végül mégis a kukában végezte. -2 csillag

Legutóbb elfogyott a kedvenc arclemosóm és nem tudtam beszerezni pár napig, úgyhogy megvettem a Rossmannban a legolcsóbbat, amit láttam és ez volt az. Nem vagyok vele megelégedve. Szörnyű illata van, inkább szag, nekem nagyon erős. Sűrű, nehéz eloszlatni és szárítja is a bőröm, használat után húzódik. Viszont jól tisztít, pattanásokat sem okoz. Pár napig használtam, talán valamikor egyszer majd elfogy, de nem használom már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

jeffieffi22

2018. január 12.

Legeslegjobb arclemosó azok közül, amelyeket valaha használtam! (Pedig sokat kipróbáltam már...) Nekem imádja a bőröm a rival de loop egyes arcápoló termékeit, köztük ezt is. Nekem egyáltalán nem szárítja bőröm, jól felhabzik, az illata nem a kedvencem, de nem mondanám kellemetlennek. Már egy éve csak ezt használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

lia0000

2017. december 29.

Tökéletes reggeli arcfrissítésnek! Utána Nivea sminkalapot használok és pihe-puha bőrt kapok, amire nagyon jó sminkelni! Igaz, szárítja egy kicsit a bőrt, ezt már én is tapasztaltam, de egy megfelelő nappali hidratáló krémmel ez teljesen kiküszöbölhető. Most keresek egy hasonló arclemosót parfüm és alkohol mentes változatban. Ha nem sikerül, visszatérek ehhez. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

cattitude

2017. december 6.

kis kiszerelésben vettem meg utazáshoz. sminklemosáshoz nem használtam, de arctisztításra teljesen bevált, viszont egy picit szárított. az illata nem jó szerintem. elvégezte a dolgát, de nekem ez eléggé semleges termék, szóval nem kap ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

pamacska6

2017. december 6.

Már több,mint egy éve használom. Zuhanyzás közben szoktam használni, a sminket is szépen eltávolítja. Én az illatát nem érzem tolakodónak. Minde reggel használok hidratáló krémet, mert egy másik gélem nagyon szárít, de ezen a lemosón nem érzem azt, hogy rontana a helyzeten. Hetente egyszer a RDL elektromos arckefejét is bevetem ezzel a lemosóval. Abszolút kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract