Rival de Loop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kockaCUKORka, Módosítva: 2015. február 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

dorottya96

2016. október 30.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

Az illata borzalmas és nekem a bőrömet is irritálja. Kuka az egész

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 30.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

Az illata borzalmas és nekem a bőrömet is irritálja. Kuka az egész

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
szilvia84

2016. június 20.

Nem használok alapozót, csak a szemem szoktam kifesteni, a szemfestéket viszont tök jól leviszi. Mondjuk a szememen kívül az arcomra tuti nem kenném, de nem csíp, a szaga az elég gyász, viszont 400 ft-ért vettem és hosszú hónapokig elég. :) Aki csak szemfestéket akar lemosni magáról, annak bátran ajánlom, mert felesleges ezreket költeni drágább cuccokra, a célnak ez is tökéletesen megfelel. Az ára és a kiadóssága miatt nekem 5* :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 20.

zooboo

2016. március 31.

Sminklemosásra használom,én teljesen meg vagyok vele elégedve a sminket nekem eltávolítja rendesen és utána a bőröm sokkal puhább is,nekem megérte ezt kipróbálnom,mindössze 400 forintért szerintem teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 31.

Mundow

2016. március 15.

Olyan átlagos számomra ez a krém. Kiemelkedően jót nem tudok róla mondani, de rosszat sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 15.

szilviakiralyno

2016. március 1.

Gyenge középmezőny, ára nagyon barátságos, és elvileg rosszabbra számítottam, de mindenesetre nehezen robbantotta le rólam a nappali sminket is, és az illata valami kiábrándítóan édes. Textúrája nagyon lágy, arcbőröm nem lesz hidratált, sem táplált. Most van fogyóban, de biztos nem veszem újra, inkább kipróbálok valami újat, vagy régebben bevált terméket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 1.

biamia

2016. január 4.

Nem nevezném arctisztítónak, én a micellás víz után használtam hidratálás gyanánt, majd jöhetett az arckrém. Ezt leszámítva elégedett vagyok, mert nagyon olcsón vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

kivike

2015. december 27.

Akciósan vettem 400 Ft-ért, annyit simán megér. Télen nagyon jó, amikor kell egy kis zsírozás a bőrnek, nyáron nem használnám. Puha, hidratált, tiszta lesz a bőröm utána, a micellás vatta nem mutat semmilyen szennyeződést. Szerintem jövő télen újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 27.

Litta

2015. augusztus 17.

A natúr változata sajnos nem volt, ezért ezt vettem helyette. Az illata jobb, és állagra is sűrűbb, krémes. Kicsit zsíros érzetet hagy a bőrön. Nincs bajom vele, de nem is csodaszer. Ha elfogyott, másikat próbálok majd ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

kockaCUKORka

2015. február 6.

Szerintem nem tisztít megfelelően, a micellás víznek bőven akad még utána dolga. Az összetevőin is lehetne még javítani. Árban teljesen megfizethető. Összességében 3 csillagot érdemel. Nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Calcium PCA, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0